EU zneužívá norského masakru k zadušení disentu
Autor: Paul Joseph Watson | Publikováno: 09.08.2011 | Rubrika: V BRUSELU
Ilustrace
Evropská unie nemarnila moc času a hned za tepla zneužila tucty čerstvě zabitých norských teenagerů, aby protlačila svou drakonickou agendu, Evropská unie totiž hbitě oznámila, že má v plánu v boji proti “extrémismu” spustil “systém včasné výstrahy”, problém ovšem je, že EU se potýká s legitimní kritikou svých vlastních zkorumpovaných institucí jakožto extrémistických.

Evropská unie spustila systém včasné výstrahy proti “extrémismu” i přes skutečnost, že EU se potýká s legitimní kritikou vlastních institucí jakožto “extrémistických”

Evropská unie nemarnila moc času a hned za tepla zneužila tucty čerstvě zabitých norských teenagerů, aby protlačila svou drakonickou agendu, Evropská unie totiž hbitě oznámila, že má v plánu v boji proti “extrémismu” spustil “systém včasné výstrahy”, problém ovšem je, že EU se potýká s legitimní kritikou svých vlastních zkorumpovaných institucí jakožto extrémistických.

„Evropská komise buduje bezpečnostní systém, aby zajistila včasné varování proti hrozbě extrémismu, xenofobie a dalších forem radikalismu, řekl v úterý mluvčí Evropské komise Michele Cercone,“ hlásí RIA Novosti.

Činitelé EU se rovněž v pondělí sešli, aby navrhli „omezit prodej střelných zbraní“ zákona-dbalým občanům, i přes to, že to byla norská politika nedovolit ani policii okamžitý přístup ke zbraním, co přispělo k rozsahu tragédie z útoku v minulém týdnu.

Po celém kontinentě roste euroskepticismus, a proto neo-liberální elita spěchá s ukazováním na ty, kdo se brání vládě lidem nevolené a lidu neodpovídající byrokratické tyranie sovětského stylu, že oni jsou spřeženci s norským masovým vrahem Andersen Behring Breivikem.

Např. skutečnost, že Breivik několik hodin před svých řáděním e-mailoval straně Pravých Finů, byla podbízena jako důkaz, že konzervativní Praví Finové nesou za masakr určitou odpovědnost. Je to jako by obviňovali Johna Lennona a Paula McCartneye za vraždy Mansonovy rodiny.

Ve skutečnosti humpolácký spěch EU k přiživení se na tragédii z minulého týdne má jen málo co dělat se zastavením dalších Breiviků, ale hodně co dělat s udušením kritiky svých vlastních institucí.

EU ve své agendě běžně využívá cejchování „extrémismem“ k diskreditaci legitimní politické opozice, zvláště když chce umlčet ty, kdo mluví proti prosazování masové imigrační politiky EU. V roce 2009 poslanci holandské Strany svobody a prominentnímu euroskeptikovi Geertu Wildersovi odmítli vstup do Británie kvůli jeho politickým názorům považovaným podle zákonů EU za urážlivé.

Podle stejného zákona bylo v roce 2009 tehdejší Labouristickou vládou zakázáno, aby v Británii bylo odvysíláno talk-show z amerického rádia hostící Michaela Savage, neboť měl „extrémistické“ komentáře, které nebyly ani specificky určeny. Zákaz byl před dvěma měsíciznovu potvrzen novou Konzervativci vedenou vládou.

I britský člen Evropského parlamentu Nigel Farage byl v roce 2009 hlavouny Komise EU pokárán jednoduše za to, že kritizoval „důležité lidi EU“.

A opravdu, podle nálezu z roku 1999 Evropského soudního dvora (případ 274/99), je kritizovat EU ilegální a misí této instituce je marginalizovat jakékoliv národní politické strany, které se nepodbízí agendě evropského federálního superstátu tím, že je očerní jako rasistické a xenofobní.

Blog European Disunion poznamenává, že opozice vůči expanzi evropského federálního superstátu byla charakterizována jako rasistická a xenofobní.

„Naznačovat, že všichni ti, kdo jsou proti britskému členství v EU jsou ‚rasističtí‘ a ‚xenofobní‘ je logickým nesmyslem. Kolikrát to ještě budeme muset říkat – vycházet dobře s dalšími národy a lidmi se nerovná tomu, být pod jejich vládou. Opozice EU je už z podstaty definice nikoliv rasistická – neboť EU není rasa. Je to politická instituce. Být rasistou proti EU je jako být rasistou proti NATO nebo proti Skotské národní straně – tedy nesmysl.“

Jelikož vůdci EU přistupují ke každému, kdo kritizuje samotnou EU jako k rasistovi nebo extrémistovi a běžně jednají, aby umlčeli jejich svobodu slova, měli by to být ti poslední, komu by se mělo důvěřovat při dohledu nad „systémem včasné výstrahy“, který slouží k identifikaci hrozeb extrémismu.

Paul Joseph Watson
Prison Planet.com
Tuesday, July 26, 2011

Zdroj: http://www.prisonplanet.com/eu-exploits-norway-massacre-to-stifle-dissent.html (pro NWOO přeložil Miroslav P.)

čtěte také:

Případ Breivik. Další fáze střetu civilizací

Stále více otazníků kolem masakru v Norsku

Svobodní zednáři vyloučili Breivika z lóže

Volný pád blonďatého Nora

Norské zabíjení vyvolalo razie na Brity oponující imigraci