Paralelní deník čtenáře (17) Koho se globalisté bojí víc?
Autor: Čtenář FreeGlobe.cz | Publikováno: 02.08.2011 | Rubrika: NÁZORY ČTENÁŘŮ
Ilustrace
To mne vede k otázce, kdo může být tou nejúčinnější opozicí vůči Novému světovému řádu. Vidíme totiž, že proti NWO se sešikovávají ti s pravicovým (rozuměj konzervativním), stejně jako ti s levicovým světonázorem. Tedy věřící, stejně jako nevěřící. Křesťané i ateisté. Do jisté míry podporuji účelovou ad hoc koalici obou skupin. Ale na druhou stranu - může proti NWO bojovat někdo, kdo sám je z podstaty revolucionář? A neměl by přirozeným nepřítelem NWO být spíše konzervativec, který jen chce uchovat společnost takovou, jaká byla a je, a vzpouzí se novotám a pokroku?

1. srpna 2011 - Levičáci mají dojem, že média o Breivikovi neinformují dostatečně. Že věc zametla pod koberec, protože jsou většinově pravicová a případ pravičáka střílejícího na levičáky se jim nehodí do krámu. Pravičáci a konzervativci, ke kterým se počítám, jsou zase přesvědčeni, že se média (která považují za většinově levicová - byť se některá tváří jako pravicová) do Breivika s chutí pustila a věnují se mu horem dolem ve snaze pošpinit konzervativce. A mají stejně tak neodbytný dojem, že kdyby šlo o levičáka střílejícího na táboře mladých konzervativců, že by to média přešla krátkou notickou. Nechme každého, ať si myslí, co si chce myslet. Debata ale ukazuje na nepochopení podstaty problému. Elitáři nepodporují ani pravici, ani levici. Respektive, podporují pravici i levici zároveň. Breivikův čin ale není útokem na pravici (tak jak je dnes chápána - protože žádná pravice dnes v podstatě neexistuje), ale na konzervativce, křesťansky smýšlející a svobodu vyznávající občany. Současná mediální kampaň to potvrzuje.

To mne vede k otázce, kdo může být tou nejúčinnější opozicí vůči Novému světovému řádu. Vidíme totiž, že proti NWO se sešikovávají ti s pravicovým (rozuměj konzervativním), stejně jako ti s levicovým světonázorem. Tedy věřící, stejně jako nevěřící. Křesťané i ateisté. Do jisté míry podporuji účelovou ad hoc koalici obou skupin. Ale na druhou stranu - může proti NWO bojovat někdo, kdo sám je z podstaty revolucionář? A neměl by přirozeným nepřítelem NWO být spíše konzervativec, který jen chce uchovat společnost takovou, jaká byla a je, a vzpouzí se novotám a pokroku? Myslím, že konzervativci - a ještě přesněji ti křesťansky věřící - to mají v hlavě více srovnané a svůj boj proti NWO mají ideově vyargumentován. Představují typ takového odpůrce NWO, který VÍ, proč světovládu odmítá. Naproti tomu levicová opozice NWO často proti NWO vystupuje jen proto, že se jí nelíbí, kdo v současné době NWO prezentuje. Ale zřejmě by jim nevadilo, kdyby se k vedení světovlády dostali oni sami. Copak nebyl Stalin zastánce světové vlády? Podobně jako Hitler? To byli předchůdci NWO. Ti z levice, co dnes proti NWO vystupují, tak často činí proto, že v čele nového světového pořádku vidí - jak říkají - neoliberální politiky. Ale kdyby měl být vůdčí tváří NWO Obama, co by říkali pak?

Co tím chci říci? Nic, jen přemýšlím. Snažím se pochopit, proč případ Breivik byl svalen na "křesťanské fundamentalisty". A zdá se, že je to docela logické vysvětlení. Jsou totiž skutečnou opozicí, proti tomu, co se chystá...