Norské zabíjení vyvolalo razie na Brity oponující imigraci
Autor: Kurt Nimmo | Publikováno: 28.07.2011 | Rubrika: OBČANSKÉ SVOBODY
Ilustrace
The Telegraph v neděli ohlásil, že Scotland Yard pátrá po temných sítích Britů, kteří domněle hostili v Norsku obviněného masového vraha Anderse Behring Breivika, ještě než minulý týden spustil svou vražednou palbu.

The Telegraph v neděli ohlásil, že Scotland Yard pátrá po temných sítích Britů, kteří domněle hostili v Norsku obviněného masového vraha Anderse Behring Breivika, ještě než minulý týden spustil svou vražednou palbu.

Oficiální činitelé říkají, že Breivik tvrdí, že byl jen jednou z 80 „buněk sólových mučedníků“ zrekrutovaných po celé Západní Evropě, kteří jsou podle novin připraveni následovat jeho příkladu v pokusu o svržení vlády tolerantní k Islámu.

“Krajní pravice” a “střet civilizací”.

Breivik se údajně považoval za následovníka středověkých Templářských rytířů. Řekl, že jej zrekrutovali na schůzce v Londýně v dubnu 2002, kterou hostili dva angličtí extrémisté a účastnilo se jí osm lidí.

Ve svém rozsáhlém manifestu, který obsahuje celé části pojednání Teda Kaczynského – Unabombera – proti moderní civilizaci, řekl Breivik, že komunikoval s Anglickou Defense League (EDL).

EDL je přinejmenším okrajová politická skupina sestávající z asi 300 oddaných členů. Odporuje muslimským demonstracím proti okupaci Afghánistánu, pochodují proti podporovatelům věci Palestinců a měla střety se socialisty.

V únoru tato skupina údajně vytvořila koalici s anti-imigrantskými skupinami z Norka, Švédska a Holandska stejně jako s dalšími už zavedenějšími skupinami z Francie, Německa a Dánska.

Nedávné průzkumy odhalily, že většina Evropanů je proti imigraci ze zemí mimo EU. Podle dotazníku Guardianu prováděného v březnu velký počet Evropanů věří, že neomezená imigrace je první nebo druhý nejzávažnější problém, kterému čelí.

Průzkum populistů ukázala, že 48 Britů by uvažovalo o podpoře nové anti-imigrační strany. Kolem 52 procent souhlasilo s tvrzením, že „Muslimové v Británii vytváří problémy“.

(Poznámka pod čarou: Ve skutečnosti je mnoho z problémů vytvořených muslimy podněcováno a provokováno Britskou inteligencí.)

Opozice vůči imigraci z muslimských zemí je považována evropskými vládami a korporátními médii za „pravicový“ politický postoj.

Britský ministerský předseda David Cameron podle Sky News předsedal schůzi Národního bezpečnostního výboru s vrcholnými bezpečnostními poradci, aby prodiskutovali údajnou zranitelnost útoky v norském stylu.

Sky News, kterou částečně vlastní News Corporation Ruperta Mudrocha, hlásí, že na Camerona je vyvíjen nátlak, aby na údajný problém s tzv. skupinami krajní pravice v Británii uvolnil více zdrojů – jinými slovy, aby britská vláda přikročila k dohledu nad neoblíbenými politickými skupinami a rozšířila svůj už objemný policejní státní aparát.

Neomezená imigrace je úhelným kamenem korporativistické globalizace. V Evropě a ve Spojených státech globalisté těžící z ilegální imigrace protlačují svou agendu rušení hranic, jediného světového státu, kde se pracovníci a zboží pohybují bez omezení.

Kromě protlačování globalizace, otevřené a neomezené imigrace – zvláště z muslimských a nekřesťanských národů – je to konstruováno, aby to přiživovalo vznik řádu z chaosu. K přímé ukázce tohoto došlo ve Francii. V roce 2005 byl v zemi po řádění afrických muslimů vyhlášen vynímečný stav. Korporátní média situaci zlehčovala prohlašováním, že rodilí francouzští občané jsou beznadějně nakaženi rasismem, xenofobií a kastovnictvím.

Globální elita připravuje jeviště pro další teroristické útoky v Evropě, Británii a nakonec ve Spojených státech. Cameronova schůzka ukazuje, že Británie by mohla být příštím cílem následovaným Spojenými státy.

V nedávné minulosti byl teror líčen jako cosi pocházející od islámských teroristů ze vzdálených jeskyní. Další fáze této propagandy prohlašovala, že teroristická hrozba je od „domácích“ muslimských teroristů. Nyní byl muslimský prvek z této rovnice vykrácen a hrozba pochází od bílých „pravicových extrémistů“, kteří násilně odporují islámu, jelikož se na mezinárodním jevišti rozehrává vyfabrikovaný střet civilizací.

Noví nepřátelé států už nejsou násilní muslimové, kteří chtějí na zápaďany uvalit zákon šária – jak korporátní média do omrzení omílala – ale Evropané a Američané odporující široce otevřené imigrační politice a odmítání prosazovat státní hranice a zastavení ilegální imigrace. Opozici vůči přílivovým vlnám imigrantů a rozkladu národní kultury a jazyka nyní stát považuje za „pravicový extrémismus“.

„Sólové buňky mučedníků“ násilných bílých lidí nahradily al Kaiídu jako nová hrozba. Propagandistické úsilí se v Británii rozproudilo, jak Scotland Yard začal pátrat po temných sítích bílých vyznavačů bílé nadřazenosti odhodlaných k vraždám a rozvratu.

Zdroj

Kurt Nimmo

Prison Planet.com

July 25, 2011

překlad: www.NWOO.org

čtěte také:

Oslo: šílený čin, ale i šílená mediální zkratka (cenzurovaná polemika v LN)

Falešný teroristický útok v Norsku

Paralelní deník čtenáře (11) Klidně povraždili 80 dětí. Co je to za lidi?

Paralelní deník čtenáře (13) Izrael se rozhádal s Norskem. Je Oslo odveta?