Šéf NATO Rasmussen na summitu Bilderbergů diskutoval rozšíření libyjské války
Autor: Paul Joseph Watson | Publikováno: 19.06.2011 | Rubrika: ZA OPONOU
Ilustrace
Generální tajemník NATO Anders Fogh Rasmussen byl na summitu Bilderbergů v St. Moritz ve Švýcarsku, aby prodiskutoval rozšíření války v Libyi a její rozšíření na “krvavou” záležitost i přes skutečnost, že zapojení Spojených států do tohoto bombardování už stálo téměř miliardu dolarů.

Piklení globální elity se zdrželo kvůli špatnému počasí, seznam účastníků už unikl.

Generální tajemník NATO Anders Fogh Rasmussen je na summitu Bilderbergů v St. Moritz ve Švýcarsku, aby prodiskutoval rozšíření války v Libyi a její rozšíření na “krvavou” záležitost i přes skutečnost, že zapojení Spojených států do tohoto bombardování už stálo téměř miliardu dolarů.

I když president Obama posílá US síly do 4. fronty v Jemenu, bombardování Libye stojí americké daňové poplatníky 2 miliony dolarů denně. Podle memoranda uniklého z Ministerstva obrany: „Náklady na US kampaň v Libyi jsou stanoveny, že překročí 750 milionů dolarů podle odhadů Pentagonu provedených v březnu,“ hlásí Daily Mail.

Veterán špehování Bilderbergu Jim Tucker, když se objevil v živém Show Alexe Jonese z místa u summitu elitářů, řekl, že Bilderberská elita je „rozhodnuta“ válku v Libyi rozšířit a převést ji na „krvavý“ konflikt, kterého by se zúčastnily všechny větší světové mocnosti kromě Izraele.

Jak Tucker už před tím hlásil od svých vnitřních zdrojů, Bilderbergové jsou užaslí ze vzrůstajícího odporu k útoku na Libyi uvnitř US Kongresu.

Šéfa NATO Anderse Rasmussena jsme osobně vyfotografovali, jak na konferenci v St. Moritz včera odpoledne dorazil. Na oficiálním seznamu účastníků Bilderbegu se neobjevil, ale je normální, že spousta členů žádá, aby se jejich jméno na soupisce neobjevilo.

Co se týče ekonomického obrazu, Tucker řekl, že jeho zdroje uvnitř Bilderbergu mu říkali, že elitáři plánují prodloužit recesi i přes rok 2012 a vyhnat ceny ropy ještě výše, jako prostředek, aby donutili Američany přijmout to krvavé válčení na Středním východě a v Severní Africe.

Jak později hlásily švýcarské noviny, že jak k tomu včera došlo, oficiální zahájení Bilderberské konference bylo o den odloženo kvůli tomu, že její členové nebyli schopni přiletět svými helikoptérami a soukromými tryskáči kvůli průtržím mračen a nízké oblačnosti, která St. Moritz na několik posledních dnů zahalila. Do Suvretta Hotelu dorazila do čtvrtečního večera méně než polovina účastníků.

Tucker referoval, jak bylo několik jednotlivců uvnitř švýcarské federální vlády rozzuřeno bilderberským „útokem na jejich suverenitu“.

Swiss Media

Švýcarská média o této konferenci referovala hodně, hodně i s útoky na Bilderberg.

Objevilo se zase i téma podobné tomu loňskému ze Španělska, jak jsou členové Bilderbergu rozzuření z rostoucího množství protestujících a mediální pozorností, které se jim dostává.

„Požádali teď Ruperta Murdocha, největšího vlastníka novin na celém světě, aby zkusil promluvit s hlavními novinami po Evropě, aby o Bilderbergu nereferovaly,“ řekl Tucker, dodal však, že toto úsilí bylo převážně neúspěšné, kvůli většímu objemu reportáží, které bylo tomuto piklení věnováno švýcarskými médii.

Tucker řekl, že Bilderbergové vyjádřili „velký hněv, že si plebs vynutil tyhle reportáže a vynutil i tyhle novinové titulky.“

Masivní protest proti Bilderbergu má podle plánu proběhnout v sobotu v poledne před Suvretta Hotelem, včetně účasti aktivistů jak Socialistické tak konzervativní švýcarské Lidové strany.

Podívejte se na celé interview s Jim Tuckerem (v angličtině) níže.

Naše reportáž z Bilderbergu 2011 je sponzorována Midas Resources, ti mají solidní jméno v oboru vzácných kovů. Podívejte se na ně na http://www.midasresources.com/

Zdroj: http://www.prisonplanet.com/nato-chief-rasmussen-to-discuss-expanding-libya-war-at-bilderberg-summit.html

Paul Joseph Watson in Switzerland

Infowars
Friday, June 10, 2011

překlad: NWOO.org