Nemůžeme dovolit, aby šílení vládci dál ovládali naše životy!
Autor: Jaroslav Krejčí | Publikováno: 24.03.2011 | Rubrika: OBČANSKÉ SVOBODY
Ilustrace
Všichni společně žijeme v tomto světě, na této krásné modré planetě. Zatímco bychom si ale mohli denně užívat její krásy a objevovat nové věci, které mají smysl, dovolili jsme, aby za nás naši pánové vytvořili systém, kde jsme nuceni pracovat jako otroci od rána do večera a zbytek dne prospat. Dnes už z tohoto systému fakticky není úniku. Na rodinu a objevování přírody často není čas. Stejně jako na přemýšlení o smyslu života a světě kolem sebe. Kde jsou časy, kdy i obyčejný člověk mohl žít dvojím – pracovním a soukromým – životem?

Všichni společně žijeme v tomto světě, na této krásné modré planetě. Zatímco bychom si ale mohli denně užívat její krásy a objevovat nové věci, které mají smysl, dovolili jsme, aby za nás naši pánové vytvořili systém, kde jsme nuceni pracovat jako otroci od rána do večera a zbytek dne prospat. Dnes už z tohoto systému fakticky není úniku. Na rodinu a objevování přírody často není čas. Stejně jako na přemýšlení o smyslu života a světě kolem sebe. Kde jsou časy, kdy i obyčejný člověk mohl žít dvojím – pracovním a soukromým – životem? Kdyby alespoň z té usilovné práce byly uspokojivé výsledky... Ptal se někdy někdo, proč tolik pracujeme a svět, stejně jako mnozí z nás, jsou stále většinou v bídě? Kde jsou výsledky naší usilovné práce za lepšími zítřky?

Skutečnost je taková, že jsme všichni oběti celé série rozsáhlých promyšených podvodů a spiknutí, které na nás za oponou připravuje už dlouhá léta pár velmi bohatých, ale na duši nehorázně hloupých a nízkých jedinců, aby nás mohli absolutně ovládnout. Za takových vládců nemůžeme prostě čekat, že naše práce povede ke světlým zítřkům. Jim jde totiž jen o vlastní zisk a naše problémy je nezajímají. Peníze poctivě vydřené v našem zaměstnání využívají jen k tomu, aby si sami mohli namastit kapsy a financovat další zlá spiknutí proti nám.

O koho jde konkrétně? Jde především o bankéře, kterým patří soukromý FED – tam když přece pár bankéřů manipuluje s dolarem, manipulují s celým světem – a pak o dalších pár elitářů z celého světa. Ti jako přátelé nebo kolegové vzájemně spolupracují na vytváření vlastní globální vlády, našeho budoucího otrockého světa, který nazývají Nový světový řád neboli New World Order. Tam všechna naše svoboda zanikne, pokud proti těmto skrývaným projektům nezačneme bojovat. Samozřejmě vůdci se vehementně snaží, aby ta skutečná pravda o nich a jejich plánech nevyšla na povrch. Proto manipulují i s médii a diskuse o Novém světovém řádu nám přes média interpretují jako nepodložené konspirační teorie, takže lidé jsou drženi ve fatální nevědomosti o tom, co se kolem nich doopravdy děje. Že je to všechno nemožné?

Víte, jakou mají někteří lidé ve vládách a bankách moc vytvářet tento svět a nás samotné, když na to mají peníze? Vždyť jedinou měrnou jednotkou tohoto světa jsou právě peníze! Tak si ten systém, tu globálně svázanou ekonomiku, přece sami vytvořili. Běda, když má těch peněz nějaký mocipán, šílící po další moci, mnoho! Co nám tedy tito elitáři mohou všechno tajit, když na utajování jejich projektů mají peníze, spoustu peněz? Kolik médií si už v Americe takto podplatili a kolik zpráv redaktoři z ostatního světa jen přebírají od svých amerických kolegů? Znáte osobně někoho výše postaveného (např. třeba ředitel firmy), který by nevyužil své moci a možností? Většina z vás určitě ano. Co pak říci o lidech, pod kterými spočívá celý svět? Jak ti by mohli zblbnout z vlastní moci nad světem? To by tak přece bylo, aby nejeden veleúspěšný bankéř nebo politik ze své moci nezblbnul a nevedl v rámci svého vlastního prospěchu proti lidem nejeden hnus!

Jim jde jen o zisk a pro ten jsou schopni smát se vám do tváře, zásobovat vás přes média vymyšlenými historkami a při tom vás pomalu a nenápadně zotročovat – tak, že to běžný člověk spoléhající se na mainstreamové zprávy ani nepostřehne. Přitom na každého na této planetě už teď mají takový vliv, až by jeden plakal!

Bilderberg

Každý rok se tato skupina elitářů světa schází v rámci setkání „Bilderberg“ a tradičně za zavřenými dveřmi, kam nemá nikdo než oni samotní přístup (ani novináři) vytvářejí plány pro tento (rádoby svůj) svět. Pro zajímavost – setkání Bilderbergu roku 2008 se zúčastnil i v České Sněmovně věčně spící „kníže“ Karel Schwarzenberg (viz. Wikipedie). Elitáři se na těchto setkáních vždycky společně dohadují, co je třeba udělat a jak nás dále zmanipulovat, abychom neohrozili jejich plány Nového světového řádu...

O Bilderbergu se v poslední době vedou diskuse čím dál víc. „Bilderberg existuje, elity nepochybně vyvíjejí tlaky,“ prohlásil například tajemník prezidenta ČR Ladislav Jakl v celovečerní diskusi Planeta Země 2011, kterou odvysílala 11. ledna 2011 ČT 24. A prezident Václav Klaus již 28. října 2010 občany ČR otevřeně upozorňoval na Nový světový řád. Viz.: Před Novým světovým řádem už varuje i prezident Václav Klaus.

O čem konkrétně se v Bilderbergu obvykle mluví, pak naznačuje záznam proslovu jednoho z jeho pravidelných účastníků Zbigniewa Brzezinského, polsko-amerického politologa a nynějšího zahraničně-politického poradce Baracka Obamy, který přeci jen spatřil světlo světa: Brzezinski varuje před globálním politickým probuzením. Bohužel „z nějakého“ důvodu zmizelo video z Youtube, které Brzezinského zachycovalo přímo, takže zbylo jen to, co citoval Zvědavec.cz v článku, na který výše odkazuji... Brzezinski se bojí globálního probuzení lidí a evidentně si všiml, že lidé se v poslední době dozvídají více pravdy než by dle jeho soudku měli...

Jen abych ještě upoutal na výroky Brzezinského, uvedu úryvek z jeho knihy „Mezi dvěma věky: Úloha Ameriky v technotronické éře“, který také ční z článku na Zvědavci:

„Do technotronické éry patří postupné objevování se více kontrolované společnosti. Taková společnost by byla ovládána elitou, neomezenou tradičními hodnotami. Brzy bude možné provádět nepřetržité šmírování každého občana a udržovat aktualizované kompletní svazky obsahující dokonce i ty nejosobnější informace o občanech. K těmto svazkům budou mít autority okamžitý přístup.“

Brzezinski a jemu podobní „kolegové“ přitom dál vedou tento svět...

Tento svět už není náš, protože „kam vítr (vládci), tam plášť (my)“

Je neuvěřitelné, kolik zjevných manipulací s námi samými již máme za sebou. Probíhá to nikoliv léta, ale přinejmenším řadu desetiletí. Manipulace a spiknutí proti nám se přitom pořád množí a nabírají na intenzitě. Cenzura pro témata, o nichž se veřejně nemá vědět, stále vesměs funguje. Mezitím dál oni „vyvolení“ vydělávají na krizích a našem utrpení, přičemž mnohé z toho utrpení, které dnes prožíváme, způsobují oni, aniž by nám to řekli. Krize v roce 2008 byla také umělá záležitost, viz. přednáška německého ekonoma A. Clausse. Takhle nás běžně krmí druhořadými a smyšlenými věcmi, abychom se nestarali o to podstatné. Aneb hurá za naším otroctvím!

Nestydí se zabít ani tisíce a tisíce lidí, aby si nás psychologicky získali a mohli proti nám vést další důmyslné lži. Zářným příkladem budiž útoky z 11. září. Je to krásný příklad, jak funguje mediální propaganda:

Budovy WTC1 a WTC2 se zřítily podle oficiální zprávy jen vlivem nárazu letadla a následného požáru. Konstruktéři WTC ovšem budovy při stavbě navrhovaly tak, aby ustály případný náraz Boeingu! Ještě několik týdnů po útocích byl v místě zřícených věží pozorován roztavený kov s teplotou o více než 200°C vyšší než je teplota hořícího leteckého paliva. Dr. Steven Jones, fyzik, pak v troskách WTC objevil zbytky nanotermitových výbušnin, které mají i schopnost výrazně zvýšit teplotu požáru. To vysvětlilo přítomnost roztaveného kovu (o kterém se v oficiální zprávě 9/11 vůbec nepíše). Lidé, kteří byli v osudnou dobu ve věžích, mluví o mohutném výbuchu v suterénu budov, teprve pak prý přišel náraz letadla do horní části budovy... Budova WTC7 se zřítila učebnicově jako při profesionálním odpalu – a to aniž by do ní narazilo aspoň to letadlo. A Pentagon? Do něj podle oficiálních zpráv také narazil Boeing - s rozpětím křídel 38 metrů. Ovšem v budově tento objekt zanechal 5 metrů široký otvor a trosky po letadle nebyly v okolí fakticky žádné... Tyto a mnohé další skutečnosti doslova „trhají“ oficiální zprávu o teroristických útocích na kusy! V médiích ovšem byla věc hned jasná...

Na zřícení WTC vydělal majitel Larry Silverstein 7 miliard dolarů. Pojistit své budovy proti terorostickým útokům nechal v létě 2001... Při útocích zemřelo na 3000 lidí... Tyto fiktivní útoky byly záminkou pro války v Afghánistánu a Iráku... Nepřetržité publikování pochybných oficiálních verzí v médiích nás všechny uvrhlo do další „várky“ iluzí, manipulací a vykonstruovaného strachu...


Evidentně je tu dost podnětů přinejmenším k pořádné diskusi. Ovšem neuslyšíte o tom jen tak, protože ti, kteří jsou za tím vším, ovládají média. Jejich manipilace obvykle fungují tak, že provedou ve vlastním zájmu něco nekalého na obyvatelstvo, pak zkontaktují pár známostí v prestižních amerických médiích, kterým řeknou, co a jak zveřejnit a ostatní noviny, rádia a televize ve světě jejich zprávy už jen převezmou. My pak jejich lživou verzi o různých věcech (zdaleka nejen o 11. září) polykáme i s navijákem a nevidíme důvod, proč jim nevěřit, protože se o tom prostě všude mluví. Tak fungují ty jejich manipulace, které na nás permanentně a úspěšně zkouší až desítky let. Pro ně jsme jen loutky či otroci, které se snaží udržet v nevědomosti. Žádné lidské bytosti, jen poslušné loutky.

A teď se zamysleme: Jak to potom je s námi samotnými a celým naším světem, pokud nás určité skupiny permanentně manipulují celá léta i více? Co všechno může být jinak? Kolika nepravdami přes média pravidelně zásobují naše mozky a uvrhují nás do naprosté iluze a vnějšího i vnitřního chaosu? Kdo má v takovém světě žít, aniž by nebyl pod vlivem jejich nechutných lží? Celý svět je díky nim jedna velká iluze, ale oni nás krmí dalšími a dalšími výmysly! Ten svět tedy není ani náš, protože jsme myšlením, prací i mnohými dalšími běžnými aktivitami zcela v rukách našich odporných elitářů! Přijímáme denně jejich vykonstruovanou realitu. Baví vás žít v takovém světě iluzí? Nebo jste znechucení, tak jako já?

Za pěstování potravin v USA do vězení

Že se něco ve velmi dohledné době chystá, je znát už i v podezřelém složení dnešní americké vlády - nynější vláda Baracka Obamy z drtivé většiny tvoří lidé z Wall streetu... To je přece divné, nemyslíte? Cokoliv si tedy tito šílenci umanou ve svém Wall streetu (čili FEDu), si mohou ihned odhlasovat ve vládě s drtivou převahou. Takto již v závěru roku 2010 prosadili například zákon, podle kterého je americkým farmářům zakázáno pěstovat potraviny. Pokud dojde k porušení tohoto zákona, stihnou „pachatele“ těžké tresty. Viz.: USA: Za drobné pěstitelství do vězení, za přechovávání semen těžké tresty Nepřipadá i vám, že se tu chystá něco zlého, o čem my nemáme tušení? To je z toho přesně jasné samo o sobě!

Uvažte přece: Je ten zákaz pěstování vlastních potravin snad běžnou věcí v demokratickém státě, nebo jde spíše o snahu podmanit si lidi kontrolou potravin a vnutit jim jejich potraviny, na kterých budou vydělávat jen a jen naši vládci? Půjde o geneticky modifikovaná semena a potraviny dodávaná nadnárodní firmou Monsanto? Je náhoda, že zrovna Monsanto masivně sponzoruje politické kampaně v USA? Jak dlouho bude trvat než se tyto praktiky rozšíří do zbytku světa?

Mimochodem: O tom zákonu se v médiích taky moc nemluví, že?

Vláda USA se svou agendou plnou utajení ovlivňuje celý svět!

Běhá pak mráz po zádech, když si uvědomíme, že Amerika je v podstatě mocnost světa a má úzký vliv na to, co se děje v celém světě. Roztahují se po celém světě a snaží se co možná nejvíce státům vnutit jejich politiku, aby jim mohli vládnout. Co je ale v zákulisí jejich šířící se politiky, o to se zajímá jen málo lidí. Spousta z nás jen slepě věří tomu, co se řekne v mainstreamu. Ale jaká země ovládá mainstream? Vždyť v USA je centrum médií, centrum ekonomiky, centrum moci, centrum vojenské síly. Lidé stojící na předních pozicích toho všeho tedy mají nedozírné možnosti, jak s námi manipulovat a doslova nás vytvářet! Běda tedy, když se odtud šíří bez vědomí veřejnosti nějaké nekalé praktiky!

Mnohé státy už teď ztrácejí svou suverenitu. Vznikají nadnárodní unie, které jednotlivým státům vytvářejí v podstatě zákony a pravidla. Politika Spojených států je mezitím opěvována jako ta pravá, skutečně demokratická. Jejich politiku tedy celý tzv. civilizovaný svět přijímá s otevřenou náručí. Tam, kde to podmanění obyvatelstva nejde snadno, jde to bojem.

Jejich agenda je propracovaná, zazobaná a promyšlená. Mají tedy spoustu možností, jak ve svých špinavých plánech pokračovat. Světové peníze, největší armádu, země NATO, agenty, média, HAARP, chemtrails - všechno mají a všechno si můžou dovolit použít nebo zmanipulovat, protože mají prachy a moc. Jen díky zařízení HAARP v Gakoně na Aljašce, který odkoupila americká armáda, například mají již takové možnosti, že mohou uměle vyvolat i katastrofu a vést tak skrytou válku, když uznají za vhodné. - Je pouhá náhoda, že HAARP mimořádně silné frekvence vysílal v době, kdy v Japonsku došlo k zemětřesení?

Graf magnetometru projektu HAARP z 11. března, kdy Japonsko postihlo zemětřesení. Je vidět, že aktivita HAARPu byla nějakou „shodou náhod“ zrovna v ten den velmi vysoká, stejně jako den před tím...

Připomínám, že grafy magnetometru jsou volně přístupné na oficiálních stránkách projektu HAARP.

Zdroj grafů: http://137.229.36.30/cgi-bin/scmag/disp-scmag.cgi

 

S penězmi jde cokoliv. A samotné USA za výdaje na zbrojení utrácí ročně víc než tučné částky. Například v roce 2008 to bylo pro USA konkrétně 607 mld. dolarů, tedy 42% světových výdajů na zbrojení. Teď si k tomu přidejme ještě spojence NATO (včetně České republiky). Vyjde nám, že výrazná většina výdajů na zbrojení jde v podstatě do USA! Jakou armádu s jakými možnostmi lze s takovými prostředky vytvořit? Jaký dominantní světový vliv si tedy USA již vybudovaly? A jak toho mohou oni přední lidé, stojící v pozadí, využívat?

„Budeme mít globální vládu, ať se nám to líbí nebo ne. Jedinou otázkou je, zda jí bude docíleno skrze dobývání, nebo skrze konsensus.“

James Paul Warburg, FED

"Celková populace v počtu 250-300 mil. lidí, 95 % propad dnešního stavu, by byla ideální."

Ted Turner, zakladatel CNN

V Bilderbergu se údajně mluví o redukci lidské civilizace ze sedmi na jednu miliardu. Možná proto, že je stojíme moc peněz...

Chtějí z nás udělat absolutní otroky pro jejich novou globální vládu, zatímco si na nás vymýšlejí pohádky o americké demokracii, kterou rozšiřují dál do světa. Svou agendou si již naši přední vládci zcela podmanili Iráčany, Afghánce, brzy asi i Libyjce a hlavně samotné Američany. Mají ale zálusk na nás všechny a se svým roztahováním neskončí, dokud nás všechny skutečně zcela nesvázají. Nebo dokud ze sebe ty otroky nepřestaneme dobrobolně dělat a nepovstaneme proti nim.

My otroctví chceme? Nebo proč nebojujeme?

Naši mocichtiví vládci si již podmanili skoro všechno, ale nás a naše srdce ještě nedostali! Máme na výběr: buď se teď probereme a zničíme jednou provždy jejich plány, nebo budeme dál spát a oni si nás podmaní absolutně! Nestěžujte si, že již dnes žijeme v otroctví. Svoboda tu pořád ještě je, ale brzy může zaniknout doopravdy. A taky s našimi vládci, co se ženou za svým Novým světovým řádem a jen vlastními zisky, zanikne, pokud to dovolíme.

Že ale ta davová psychologie, kterou na nás tu dlouhou dobu zkoušejí, funguje pořád tak perfektně! Jen málo, velmi málo bojujeme, jen si verbálně stěžujeme na svět kolem nás. Je ale potřeba dělat víc a už není mnoho času na rozhodování! Dnes jsme na rozcestí a rozhodnout se musíme tady a teď! Nelze dál čekat, pokud je nám láska a svoboda drahá.

Lidi, probuďte se nenechte ze sebe už dělat podřadnou armádu manipulativních otroků! Když povstaneme, chvíli nám budou asi dělat nám peklo, ale to nám ostatně beztak dělají už dávno. A pak – pokud zvítězíme, můžeme vše změnit a získat skutečnou svobodu. Když nepovstaneme, oni dokončí své plány bez překážek a udělají z nás nefalšované otroky - s čipem v paži jako zvířata, požírající povinně jejich zmutované plodiny, užívající jejich jednotnou měnu (MMF už navrhuje, že by se mohla jmenovat „Bancor“), takže za to mlčení vlastně stejně každého potrestají. Není tedy lepší bojovat než zarytě mlčet?

K čemu nám bude prodlužování svého nynějšího pohodlí, když za čas nám pro naši nečinnost a nezájem o svět kolem sebe nezbyde absolutně žádné?

http://fenomen2012.net