New World Order v praxi (VIII.) Podivné letecké katastrofy a neštěstí
Autor: RAdo Skydancer | Publikováno: 20.03.2011 | Rubrika: OBČANSKÉ SVOBODY
Ilustrace
Dne 18. února 2010 narazilo letadlo pilotované J. Stackem do budovy, kde sídlila mj. pobočka místního amerického daňového úřadu v Texasu ve městě Austin, které je navíc hlavním stanem bojovníka s NWO Alexe Jonese. Ještě před srážkou Stackova letounu s výše zmíněnou budovou byli již na místě připravené hasící vozy a zaměstnanci FBI varovali nejméně 24 hodin dopředu patřičné osoby v budově před možným nebezpečím.

Dne 18. února 2010 narazilo letadlo pilotované J. Stackem do budovy, kde sídlila mj. pobočka místního amerického daňového úřadu v Texasu ve městě Austin, které je navíc hlavním stanem bojovníka s NWO Alexe Jonese. Ještě před srážkou Stackova letounu s výše zmíněnou budovou byli již na místě připravené hasící vozy (http://www.infowars.com/eyewitness-hazmat-teams-in-place-before-plane-crash/) a zaměstnanci FBI varovali nejméně 24 hodin dopředu patřičné osoby v budově před možným nebezpečím.
(Source: http://www.infowars.com/source-fbi-knew-austin-attack-was-coming-2/.)

Dne 10. dubna 2010 došlo k tragické smrti polského presidenta, někdejšího odpůrce EU a NWO Lecha Kaczyńského s desítkami dalších nejvýznamnějších představitelů při leteckém neštěstí poblíž Katyně u Smolenska v Rusku.
(http://birdflu666.wordpress.com/2010/04/16/polish-prosecutors-examine-video-footage-of-crash-site-with-gunshots/; http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/198710-zabery-po-padu-letadla-budi-spekulace-tajemnymi-postavami-vykriky-a-strelbou.html; http://dotsub.com/view/8fea1b04-3155-442b-889c-9fe18d9802e4; http://www.infowars.com/polands-leaders-move-to-weaken-currency-then-die-in-plane-crash/;
http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/201965-naberte-vysku-varovaly-pristroje-polskou-posadku-minutu-pred-havarii.html)


To vše navíc v období smutného výročí Katyňského masakru z druhé světové války. Na pohřeb polského presidenta nepřijel ani jeden vrcholový představitel EU, USA, Francie, což také o mnohém svědčí v návaznosti na uvažování a chování lidí kolem Agendy NWO. Český president Václav Klaus však na pohřeb dorazil. Tuto podivnou ´ne-solidaritu´ evropských státníků rázně zkritizoval. Když by tedy ještě někdo chtěl v budoucnosti z Bruselu hovořit o tzv. solidaritě, šlo by podle Klause již jen o „pouhé fráze“. (Zdroj: Radiožurnál, 18. 4. 2010.)

Dne 6. května 2010 havaroval v malém letounu známý britský politik a bojovník s NWO Nigel Paul Farage zrovna v den hlavních parlamentních voleb. Utrpěl vážná zranění, kterým naštěstí nepodlehl.
(http://news.bbc.co.uk/2/hi/uk_news/8664549.stm; http://www.telegraph.co.uk/news/election-2010/7685912/General-Election-2010-Ukips-Nigel-Farage-has-lucky-escape-after-election-stunt-plane-crash.html)

Nigel Farage však ještě před tím stihl popřát lidem České republiky zdar v bitvě s totalitními silami zla NWO. "Je mi líto, že s Vámi dnes nemohu být, tak Vám přátelé alespoň posílám tento vzkaz z Bruselu a věřte mi Česká republika tady v Bruselu moc přátel nemá, protože už je zřejmé, že teď, po tom, co byla schválena Lisabonská smlouva, a potom, co máme nového prezidenta Evropy a novou komisi, že skutečným cílem celého tohoto procesu je likvidace národních států, jak je známe. Cílem je odstranění demokracie. Cílem je vytvoření jedné celoevropské vlády. Jestli mi nevěříte, tak se podívejte, co se teď děje s Řeckem, ze kterého se stává protektorát EU a zatím co tu mluvím, tak tam probíhá generální stávka. Je velmi důležité, abyste ve volbách do Poslanecké sněmovny České republiky maximálně zabojovali, protože když se lidem vezme možnost rozhodovat o své vlastní budoucnosti ve volbách, pak jim nezbude nic jiného, než občanská neposlušnost. Ta se ale může snadno zvrhnout v občanské nepokoje. A to, se obávám, je budoucnost našeho kontinentu, pokud politici budou pokračovat v ignorování názoru občanů. Mám pro Vás ale jednu dobrou zprávu, a to, že občanům to začíná docházet - ve Velké Británii, Francii, Německu a České republice. Musíme tyto lidi (z NWO, pozn. autora) porazit ve volbách a já Vám v tom přeji mnoho sil." (Zdroj: http://www.youtube.com/watch?v=UnfIkpLSyrE.)

Květen 2010 a zveřejnění nových důkazů o zavraždění makedonského presidenta jménem Boris Trajkovski v důsledku leteckého neštěstí z 26. února 2004:
(Source: http://www.balkaninsight.com/en/main/news/27809.)

Dne 12. ledna 2010 - zemětřesení na Haiti. Pravděpodobně nejhorší tragédie spojená s otřesy Země od 23. ledna 1556 (830.000 obětí zemětřesení v Shaanxi - Čína). Celkový počet mrtvých přesáhl 250.000 lidí (včetně případů smrtelných zranění, nezvěstných). Následovala další série velmi silných zemětřesení především 27. února 2010 v Chile aj.

Dne 14. dubna 2010 přešla do své druhé fáze erupce islandské sopky Eyjafjallajökull. V důsledku značného sopečného prachu nad Islandem byly uzavřeny letové prostory ve většině Evropy od 15. do 20. dubna 2010. Šlo o největší výpadek v letovém provozu od druhé světové války. Satelitní snímky však později ukázaly, že nebezpečný prach se většinou nacházel ve velkých koncentracích pouze v okolí Islandu a uzavírání letových prostorů bylo tedy nepřiměřeným krokem ze strany EU
(viz http://www.dailymail.co.uk/news/article-1268794/Remember-ash-cloud-It-didnt-exist-says-new-evidence.html).

„Nedávné uzavření vzdušného prostoru nad Velkou Británií kvůli sopečnému mraku z islandského vulkánu nebylo nutné, tvrdí Jim McKenna, šéf odboru letové způsobilosti britského Úřadu pro civilní letectví. V pondělí ho citoval server Daily Mail, podle kterého satelitní snímky dokazují, že nad britskými ostrovy nebyl žádný oblak sopečného prachu, kvůli němuž by musely být na šest dní přerušeny veškeré lety.“
(Zdroj: http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/198635-zadny-mrak-z-islandske-sopky-nebyl-tvrdi-britove.html.)

Dne 20. dubna 2010 vypukla v Mexickém zálivu u pobřeží USA katastrofa na plošině pro těžbu podmořské ropy britské společnosti BP (někdejší British Petroleum, dnes vůbec nejrozsáhlejší britsko-globální naftařská společnost). Stovky tisíc barelů ropy vytékaly denně ještě v polovině června 2010 přímo do moře a ničily místní přírodu a živočichy. Navíc byly posléze v červnu objeveny další úniky ropy. Šlo o největší ekologické neštěstí svého druhu v USA (větší než Exxon Valdez z roku 1989). Letecké a satelitní snímky posléze odhalily mohutné, mnohdy krvavě-rudé ropné skvrny směřující k americkému pobřeží.

"Třetina moře se obrátila v krev a v tom moři zemřela třetina stvoření majících duši /.../.“ (BIBLE: PŘEKLAD 21. STOLETÍ, Zjevení, 8:8-9, Biblion, Praha, 2009, s. 1550.)

Ztráty na životech zvířat, planktonu atd. byly nedozírné. Někteří vědci se dokonce začali obávat přesunu ropné skvrny až k Evropě a to díky podmořským proudům (viz geograf a hydrolog Bohumír Janský z pražské přírodovědecké fakulty -http://media.rozhlas.cz/_audio/02071985.mp3). Šéf společnosti BP jménem Tony Hayward prodal včas několik týdnů před vlastní katastrofou (prý zcela náhodou) jednu třetinu svých firemních akcií.
Podobně učinil již v prvním čtvrtletí 2010 ´čistě náhodou´ jeden z největších akcionářů BP: společnost Goldman Sachs. Opět ´pouze v rámci zachování tzv. náhodného jednání´ postupovali další velcí akcionáři BP a také stihli odprodat své akcie ještě před danou katastrofou.
(Source: http://www.telegraph.co.uk/finance/newsbysector/energy/oilandgas/7804922/BP-chief-Tony-Hayward-sold-shares-weeks-before-oil-spill.html; http://www.infowars.com/attorney-deepwater-horizon-managers-knew-about-oil-rig-problem-before-explosion/.)

Síly NWO se zřejmě pokusí této tragédie (ať již vznikla jakýmkoliv způsobem) využít k posílení svých tlaků na regulace ropného průmyslu, ke zvýšení cen ropy a posilování zavádění role tzv. zelené ekonomiky se všemi negativními důsledky pro všechny spotřebitele.

Část června, květen 2010: syndrom tzv. globálního stmívání. Neustále zatažená obloha, déšť, zima a následné povodně pořádně zatočily s lidskými životy. Nedostatek slunečních paprsků se negativně projevoval na úrodě a na lidské psychice, také na fyzickém zdravotním stavu. Lidé velmi často spekulovali, jak dalece za tuto situaci může letecký provoz a rozprašování chemických sloučenin v atmosféře.

Teroristické útoky využívané ku prospěchu Agendy NWO:

29. března 2010 - bombové útoky na civilisty v moskevském metru mj. pod budovami ruské tajné služby FSB. K odpovědnosti se údajně přihlásil nejprve svržený čečenský president Doku Umarov, nicméně těsně po zveřejnění informací o atentátech uvedly česká a ruská televize také informace přesně opačné, kdy za těmito krvelačnými akcemi měly stát někteří lidé z bezpečnostních služeb, kteří spolupracovali se silami NWO. (http://www.ct24.cz/svet/85585-umarov-udajne-odmitl-podil-na-moskevskych-atentatech/; http://www.1k-tv.com/index-3-newsinfo-3733)

1. května 2010: údajný - naštěstí neúspěšný - pokus o odpálení amatérské bomby na hlavní ulici Times Square v New Yorku, kdy zde měly explodovat plynové lahve a běžně dostupná pyrotechnika, zapálená uvnitř zaparkovaného automobilu. Podivně kouřící vozidlo však bylo policií včas zajištěno.
K atentátu se přihlásil Faisal Shahzad. Zpravodajský tým Alexe Jonese označil za skutečné organizátory tohoto zmařeného útoku některé lidi z amerických a britských bezpečnostních služeb pracujících pro síly NWO
(Source: http://www.infowars.com/times-square-bomber-linked-with-cia-controlled-terror-group/.)
(http://news.bbc.co.uk/2/hi/8656651.stm; http://www.ct24.cz/svet/88682-new-york-unikl-teroristickemu-utoku/).


sestavil: RAdo Skydancer - http://skydancer.sweb.cz/