Mně se na projektu Endgame nezdá hodně věcí. Mimojiné zapojení cizích armád na relokaci populace na území USA a jiné případné policejně-vojenské zásahy. Na jejich vlastní území dovolí čínské armádě, mexické a jiných zemí zařizovat tento projekt relokace obyvatel americké vlády. A určitě také absence nároku na řádný soud.

Konkrétní delší pojednání o projektu Endgame bylo přímo na stránkách americké vlády: http://www.ice.gov/doclib/pi/dro/endgame.pdf , ale nyní se na této adrese dozvíme jen 404, že na této adrese nic není. Ale mrkneme-li se do interentového archívu, můžeme se na původní obsah podívat zde: http://web.archive.org/web/20060926163233/http://www.ice.gov/doclib/pi/dro/endgame.pdf

Kapacita pro milion civilistů v během posledních let rekonstruovaných a upravovaných zadržovacích táborů (zdroj této informace je článek "Rule by fear or rule by law" San Francisco Chronicle z 4. února 2008 na adrese http://www.sfgate.com/cgi-bin/article.cgi?f=/c/a/2008/02/04/ED5OUPQJ7.DTL ) , které by měly údajně spadat pod FEMA (jakési federální krizové centrum v podobě speciálního státního amerického úřadu, který již v praxi při hurikánu Katrina ukázal namísto humanitární pomoci pouze nasazení žoldáků Blackwaters, zvukových děl a zadržování populace bez jídla a vody za vyhlášení stanného práva v New Orleans )

K čemu ten Endgame vlastně Obamovi je? Proč i toto mají Bush i Obama společné? Kdo očekává ten náhlý příliv přistěhovalců nebo nutné uvěznění velkého množství teroristů, jak se uvádí v oficiálních důvodech těchto táborů?

Když si přečtete ten dokument z vládního serveru, zahrnuje i jak zacházet s odporem a hovoří o "riot control" prostředcích pro řízení a pacifikaci davů "nespolupracujících" civilistů. (U toho si musíte např. představit lidi, kteří se odmítají nechat evakuovat při nějaké přírodní katastrofě, aby vám to nepřipadalo jako příprava na tvrdý represivní aparát namířený obecně vůči komukoliv na území USA po vyhlášení krizového stavu).

Projekt Endgame je realizován pod hlavičkou případné nutnosti náhlé relokace velkého počtu nelegálních přistěhovalců , ale oficiální záběr těchto nouzových aktivit relokace civilistů armádou je definován mnohem obecněji včetně explicitně zmíněné občanské neposlušnosti v reakci na ekonomickou krizi, teroristický útok či biologický/chemický útok, kde bude potřeba lidi udržovat v karanténě.

Nová doba

Pokud jde o tzv. konspirační teorie, tak vše ale zcela zapadá k plánu vyhladit lidstvo, protože je planeta přelidněná. Popravdě onen ekofašismus může mít i svou doslovnou stránku a přestože dnes se svět může jevit jen pološíleně, za pár let může být šílený úplně. Tím chci říct, že tzv. "zelená politika" se stane až opravdu náboženskou doktrínou přívrženců teorie Země jakožto bytosti Gaia. V tomto kontextu je celá operace Endgame rituálním obětováním stejně jako i 11. září zřejmě bylo podobnou událostí a jsou i války v Iráku a v Afghanistánu. Proto se datumy počátků a konců těchto válek kryly přesně s pohanskými svátky?

Opravdu jsem ztratil zájem o scifi, protože globální příběh, který se tu odkrývá, nenapíšete. Protože se zdá, že vlastně všichni aktéři to přímo zařizující to dělají, protože prostě sami nevědí jak tomu zabránit, když to dělají i všichni ostatní, a jsou tu mocné mafie a někteří lidé skutečně nejsou moc hodní. Ale stěží lze ukázat na politika a říct, že on je příčinou problému. Že politici chtějí vyhladit lidstvo, protože je nás tu moc, a tak to lidem nechtějí říkat, aby se necukali.

Článek londýnských Timesů z minulého týdne cituje zeleného poradce britského premiéra Gordona Browna v jeho volání po redukci počtu obyvatel Británie na 30 milionů lidí, což je přibližně poloviční počet. Každý druhý Brit by tedy musel kamsi zmizet.

A v tomto směru mohou být tyto zadržovací tábory součástí některých z možných plánů , ne nutně nevyhnutelných. V každém případě je zatím zdá se průběžně realizován plán lidi postupně vyhladit hladem a nemocemi (kolabující ekonomikou, nezaměstnaností ale i otravou jídla a pití různými zdravotně škodlivými látkami jako je aspartame nebo HFCS). To říkám jako optimista (že jde jen o možné verze budoucnosti). Ve skutečnosti se nezdá, že se s tim dá něco dělat.

Na Zemi skutečně je mnoho lidí. A pokud chcete realizovat utopii, řekl bych, že skončíte jako architekti nějakého Endgame projektu.

Koncentrační tábory = Garden plot?

Někteří spekulují, že tyto koncentrační tábory nejsou určeny pro potírání vládní opozice a jejich tamější věznění či tam provedenou případnou likvidaci , nýbrž pro opačný plán. Pro plán do těchto táborů zavírat prominentní či jinak vhodné lidi, kteří budou naopak určeni k přežití zatímco všichni, kteří zůstanou ve městech, budou nějakým způsobem vyhlazeni (atomovou bombou, biologickým útokem...).

Znepokojující je každopádně samotné toto tiché stavění takovýchto zadržovacích táborů.

Konec spekulacím, chceme fakta

Na co plýtvat finančními prostředky na stavku stovek tajných koncentračních táborů ve všech státech USA a místo toho raději nepřejít na zlatý standart, vykopat FED a já nevim, co by se ještě dalo dělat. Třeba přestat neřízeně tisknout prázdné papíry jako peníze a riskovat hyperinflaci??? Vážení, já myslel, že jsem se narodil do racionálního světa, kde až budu taky dospělák, že si budu připadat rozumně. Ale co je moc to je moc. Protože to všechno tady vypadá jak nějaký kabaret? I televizní zprávy vypadají jakoby to natáčel Goebels, nacistický ministr propagandy.

VIDEO: Nastupující otevřený policejní stát v USA?

http://mika.blog.idnes.cz/