Dětem v Británii dovolili měnit pohlaví
Autor: BKP | Publikováno: 02.06.2014 | Rubrika: VE SVĚTĚ
Ilustrace
Vládní politika Velké Británie plánuje změny ve vztahu k osobám, které žádají o změnu pohlaví. Vláda umožní vydávání hormonálních léků dětem už od 9 let.

Vládní politika Velké Británie plánuje změny ve vztahu k osobám, které žádají o změnu pohlaví. Vláda umožní vydávání hormonálních léků dětem už od 9 let.

Britští lékaři z Tavistock and Portman NHS Foundation Trust prohlásili, že klinické výzkumné metody léčení „genderové dysforie“ u dětí ve věku 12-14 let prý byly úspěšné, takže tuto léčbu možno zahájit už od raného věku. Dr. Polly Carmichael je přesvědčen, že nejlepší věk zahájení „léčby“ je 9-10 let.

Děti, které chtějí změnit své pohlaví, obdrží zdarma léky z Fondu zdravotního pojištění (NHS). „Pomohou“ jim ke zpoždění periodu puberty, ve kterém probíhá rychlá tvorba mužských nebo ženských charakteristických znaků. Jedná se o léky ze skupiny hypotalamických blokátorů. Tyto léky mají zastavit produkci mužských a ženských hormonů – testosteronu a estrogenu – i tvorbu pohlavních orgánů.

Nejedná se však o nic jiného než o fyzické a psychické mrzačení dětí, které se tak už nemohou normálně rozvíjet. Tato iniciativa, která je následkem všeobecně propagované genderové ideologie, je jedním z nástrojů genocidy lidstva. Tyto děti se v budoucnu nebudou moci stát normálními rodiči a plodit potomstvo, ale stanou se psychickými ruinami, které budou končit svůj život sebevraždou.

Zdroj:http://3rm.info/46985-vpered-k-svetlomu-buduschemu-v-britanii-razreshili-menyat-pol-detyam.html

http://vkpatriarhat.org.ua/