Nestanu se členem Svobodných aneb Politika is dead
Autor: Václav Bláha | Publikováno: 30.04.2014 | Rubrika: U NÁS
Ilustrace
V předsednictvu této strany se to jen proamerickými a sionistickými politiky hemží – Petr Mach, Jiří Payne (ano, to je ten týpek co prosazoval US radar u nás), Miloslav Bednář (jeho oslavný chorál na "vývoz demokracie" naleznete zde), již zmiňovaný František Matějka a nezapomeňme ani na podporu od dalšího notorického sionisty Benjamina Kurase.

Hned na úvod se nabízí zcela prozaická otázka: Proč jsem se rozhodl skončit s touto stranou a nevstoupit do ní? Důvody jsou zejména dva – jednak absence smysluplnosti účasti v tzv. reálné politice, druhak ( a to zejména ) z vystřízlivění z původního nadšení touto stranou.

Nejprve však k prvnímu bodu. Současné volby ukázaly jakou moc mají média a jejich schopnost ovládat populaci v širokém měřítku ( mediokracie ). Tím pádem také vliv ( mimo jiné ) mecenášů typu Bárty či Bakaly a tím pádem absenci potřeby řešení standartní ( a dnes již bezvýznamné ) politiky v současné době nastupujícího Nového světového řádu. Nový světový řád již je dnes natolik rozjetým soukolím, které nemůže zastavit jen tak někdo z pohledu politických stran, notabene strany, která nedostala ani 1%, jako třeba právě Svobodní. Z tohoto důvodu je řešením oněch standartních politických témat naprostou ztrátou času a domnívám se, že otázky typu poplatků u lékaře, jsou dnes banalitou. Dnes již má smysl jak praví jeden z mých přátel „brát to rejžákem“ a tlačit co nejvíce pravdy ( zejména jejích hlavních pilířů ) mezi masy. Tedy záležitosti ohledně 11. září 2001, Lisabonské smlouvy, americké zahraniční politiky, Evropské unie, Blízkého východu, Nového světového řádu atp. Zkrátka lidé podobného zaměření by se měli spojovat, spolupracovat a zkoušet probouzet masy, jinak naše činnost ztratí význam. Nezapomínejme však, že Nový světový řád není jedna definovaná verze budoucnosti, ale globální světový systém a již dnes má nepochybně více variant. O to je důležitější jak se současný občanský ( ano, slyšíte správně ) politický disent ke své budoucnosti postaví. Dnes jsme v situaci, kdy má každý alespoň trochu svéprávný občan svůj osud částečně ve svých rukách. Zkusme neztratit tedy ani ten zbytek svobody co nám ještě zbyl.

Nyní však ke Svobodným. Touto stranou jsem nesmírně zklamán. Po tom co je politika mrtvá, jak jsme si řekli, je to již jakousi poslední kapkou v tomto tématu. Ale k věci. Od Svobodných jsem čekal více, protože vystupují proti EU a zejména pak proti Lisabonské smlouvě. Někteří jejich členové pak vědí a hlavně bojují proti Novému světovému řádu. Aspoň to tedy tvrdí. Nicméně jaké bylo mé rozčarování, když jsem se dozvěděl o postojích této strany k USA a NATO: http://www.svobodni.cz/9-program/64-politicky-program-pro-parlamentni-volby/, klíčovým nástrojům k budování právě Nového světového řádu. Jejich názory na nedávno proběhnutý izraelský konflikt již byly jen symbolickým posledním hřebíčkem do rakvičky této partaje. Tolik prosionistických postojů se jen tak nevidí. Za všechny jmenujme příkladem dva články místopředsedy strany Františka Matějky: http://frantisekmatejka.blog.idnes.cz/c/141527/Svet-ted-soudi-Izrael-a-sam-ma-maslo-na-hlave.html
http://frantisekmatejka.blog.idnes.cz/c/142205/Tak-na-Izrael-se-nam-chysta-po-boku-mirovych-zemi-uz-i-Iran.html

V předsednictvu této strany se to jen proamerickými a sionistickými politiky hemží – Petr Mach ( mimo jiné zmiňme i jeho nepochopitelnou kritiku předsedkyně Suverenity: http://machpetrmach.blog.idnes.cz/c/142254/Zpochybnovat-volby-u-soudu-je-hloupost.html ), Jiří Payne ( ano, to je ten týpek co prosazoval US radar u nás – http://www.payne.cz/?cat=5 ), Miloslav Bednář ( jeho oslavný chorál na ,, vývoz demokracie ´´ naleznete zde: http://blog.aktualne.centrum.cz/blogy/miloslav-bednar.php?itemid=9450 ), již zmiňovaný František Matějka a nezapomeňme ani na podporu od dalšího notorického sionisty Benjamina Kurase.

Sumasumárum: Je vymalováno… Politika is dead… A Svobodní jakbysmet…

Václav Bláha, červen 2010.

www.freepub.cz