Plán skupiny Bilderberg na vyhlazení lidstva
Autor: Steve Hodges | Publikováno: 24.02.2014 | Rubrika: ZA OPONOU
Ilustrace
Tato Estulinova kniha se převážně zakládá na detailních materiálech, které mu byly tajně poskytnuty jedním z insiderů Bilderbergu. Tyto dokumenty jsou plné informací, jež jasně hovoří o konci lidské rasy v té podobě, v jaké ji známe dnes.

Nedávno jsem dělal rozhovor s Danielem Estulinem, autorem knihy, která se jistě stane bestsellerem, TransEvoluce: Přicházející věk dekonstrukce člověka (TransEvolution:The Coming Age of Human Deconstruction).

Tato Estulinova kniha se převážně zakládá na detailních materiálech, které mu byly tajně poskytnuty jedním z insiderů Bilderbergu. Tyto dokumenty jsou plné informací, jež jasně hovoří o konci lidské rasy v té podobě, v jaké ji známe dnes.

Hollywood připravuje americkou veřejnost na to, co je nevyhnutelné

Hollywood vyprodukoval již miliony filmů jako jsou Terminátor, Blade Runner a Robocop, abych zmínil jen těch několik nejznámějších. Estulin uvádí, že kyborgové či lidské stroje jsou budoucností světa, který bude následovat po světě lidí. Ano, čtete dobře, brzy bychom mohli žít v post-humánním světě.

Možná znáte nový TV seriál stanici FOX, který se nazývá Téměř člověk.V tomto seriálu je jednou z hlavních postav policista, kyborg.V blízké budoucnosti bychom se mohli dočkat takovéto interakce mezi ne-lidmi a pozměněnými lidmi.

Zákony pro tebe, nikoliv pro mě

Budoucností transrevoluce bude i to, že se staneme svědky doslovné fontány mládí. Jejím výsledkem bude to, že se z nás stanou kyborgové, protože brzy v budoucnu si bude možné zakoupit nesmrtelnost. Nicméně zakoupit si tuto fontánu mládí bude dovoleno pouze super elitě.

Existence běžných lidí se bude podobat tomu, co mohli filmoví fanoušci vidět v létě 2013 ve filmu Muž z oceli. Během prvních 30 minut filmu bylo odhaleno, že každý z obyvatel planety Krypton měl jisté geny „zapnuté“ a jiné „vypnuté“ a každý, s výjimkou Supermana, byl na této planetě uměle chován pro specifické účely. K takovému modelu se lidstvo rychle blíží a pokud nepatříte mezi elitu, budete chováni a, bude-li to zapotřebí, bude vám snížena inteligence, abyste mohli dobře sloužit specifickému záměru globální elity.

Důvod destrukce globální ekonomiky

Estulin zmiňuje, že celková destrukce světové ekonomiky není náhoda, ani není výsledkem špatného odhadu či politických zlomyslných žertů. Tato destrukce byla provedena záměrně, naprosto záměrně. Estulin odhaluje, že jeho insider z Bilderbergu mu řekl, že otrokáři této planety chtějí zničit ekonomiku, poté chtějí donutit lidi, aby se sestěhovali do obrovských, přeplněných měst a poté chtějí většinu lidstva vyhladit.

Společně s Estulinem jsme prozkoumali metody, které by mohla super elita použít na to, aby vyhladila 90 % lidstva na této planetě. Oba jsme došli k závěru, že tou nejpravděpodobnější metodou je vyhladovění. Vyhladovění je čistá metoda zabíjení a je to metoda rychlá a zanechá planetu pro globální elitu v dobrém stavu pro to, aby na ní poté mohla vytvořit svůj ráj na zemi.

Někteří z mých čtenářů a posluchačů se mě ptali, proč tolik oponuji Agendě 21 a proč věnuji tolik času boji proti ní? Odpovídám jim a všem ostatním, že donutit lidstvo, aby se zřeklo života na venkově a v menších městech a sestěhovat je do smrtelných pastí, jimiž se tato mega města brzy stanou, je ve shodě se záměry Agendy 21 (viz Earth First).

Monsanto: Velký Satan produkce potravin

Nedávno jsem vedl rozhovor s mojí dobrou přítelkyní, Barbarou Paterson, která předložila důkazy o tom, že super elita v současné době neútočí na lidi pouze prostřednictvím GMO, jehož účinky vás jednoho dne zabijí, ale, že prostřednictvím GMO rovněž sterilizují naše potraviny. A poté, jako by se odehrálo nějaké kouzlo, začali do mého pořadu volat farmáři z celé země a potvrzovali to, že sterilizace, jak zvířat na farmách, tak i plodin, je již v plném proudu.

Monsanto nicméně není v rámci této konspirace proti lidstvu jedinou společností. Ve druhé kapitole své knihy Estulin do detailu vysvětluje, jak obří korporace jako Monsanto, Cargill a Archer Daniels konspirují a jakým způsobem se pokoušejí vyvolat hladomory na celé planetě. Jména těchto korporací se stala známou značkou a tyto korporce se staly „vzájemně provázaným a na trvalo ustanoveným syndikátem, jenž bude rozhodovat o tom, kdo se nají a kdo nikoliv, kdo bude žít a kdo zemře.“

Proč takovéto obří korporace a malá sociopolitická elita vlastní naše jídlo a na tomto základě mohou kontrolovat lidstvo? Jednoduchá odpověď na to zní --- protože mohou.

Studie prokázaly, že krysy krmené geneticky modifikovanými organismy (GMO), jako např.bramborami, mají na rozdíl od krys které byly krmené bramborami bez obsahu GMO, změny v bílých krvinkách, což je činí více náchylným k infekcím a k nemocem, které mohou indikovat větší riziko vývoje rakoviny. Estulinův výzkum ukazuje, že GMO potraviny jsou výtvorem Rockefellerovy nadace, jejíž členové jsou rovněž členy Bilderberg Group. Toto vše je součástí plánu totální kontroly lidstva. V rozhovoru, jenž jsem s ní vedl, poznamenala Barbara Peterson jen tak na okraj, že všechny hranolky u McDonalds budou brzy vyráběny výhradně z GMO.

Genetické inženýrství

Genetické inženýrství začíná přebírat kontrolu nad přírodou, začíná přírodu přetvářet a přebudovávat. Fráze „hrát si na Boha“ se objevuje téměř v každém rozhovoru, který se týká genetického inženýrství. Již se nejedná o science fiction. Z genetického inženýrství nic dobrého nevzejde, protože generace dnešních dětí bude poslední generací v tom smyslu, v jakém definujeme lidství dnes.

Estulin rovněž zdokumentoval, jak je hmyz vyzbrojován pro boj prostřednictvím čipování. Jedná se o výsledek posledního projektu DARPA. Lidé budou rovněž brzy očipováni, nicméně spíše než za účelem boje to bude za tím účelem, aby mohli být transformováni do podoby něčeho odporného, co bude sloužit rozmarům globální elity.

Národní bezpečnostní stát

V současné době může být již monitorována veškerá komunikace, která se odehrává na planetě v reálném čase. Toto bylo učiněno za tím účelem, aby nás mohli kontrolovat, aby nás srazili na kolena, aby nám vymyli mozky, aby nás mohli ovlivňovat a předvídat naše budoucí chování. Super elita toto činí za tím účelem, abychom nepřekáželi důležitým lidem tím, že budeme myslet sami za sebe. Jednoduchým příkladem této skutečnosti je skenování obličeje na stále zvyšujícím se množství letišť. Techniky skenování obličeje byly vypracovány za tím účelem, aby bezpečnosti pomohly odhalit jedince, kteří jsou naštvaní, nenávistní atd. Tato technologie je již zde!

Estulin ve své knize mnohokrát zmiňuje nacistické Německo a poukazuje na podobnost mezi masovou kontrolou, jakou měli nad lidmi nacisté a jakou má nad lidstvem super elita dnes. Amerika 21. století je v současné době naplněním toho, čeho chtěli dosáhnout Hitler, Stalin a Mao, když se pokoušeli zavést své genocidní režimy.

Únikový plán pro případ, že začne jít do tuhého

Podle USA Today „NASA nedávno odhalila, že její robotický rover našel na zpustošeném povrchu Marsu známky toho, že se na této planetě kdysi nalézalo obrovské a pohostinné jezero, potenciální domov pro život v minulosti na stovky let, či dokonce možná i na delší dobu.“

Díky tomuto novému objevu, který indikuje, že život by mohl být na Marsu možný, by tam elita mohla snadno, prostřednictvím nanotechnologie, následně vybudovat své domovské sídlo! Již existuje velké množství soukromých společností, které jsou připraveny letět na Mars v časovém rozmezí pěti let. Někteří spekulují o tom, že miliardář Robert Bigelow je na to připraven již nyní.

Očividně, pokud elita nebude s to vyhladit lidstvo čistými a úhlednými způsoby, jež vypracovala, bude možná nezbytné na čas opustit svět, dokud nebude tato práce dokončena prostřednictvím špinavějších způsobů. Toto je, jak někteří tvrdí, jejich„plán B“.

Ošklivý nový svět

Oproti Huxleymu jsem na tomto novém světě neshledal nic krásného. Nanotechnologie je novou, mocnou technologií, která je schopna rozložit a znovu složit dohromady přírodu na atomární úrovni. Vědci se chovají jako Bůh, když manipulují život prostřednictvím užití této technologie. Dokážu si představit všechny ty hrozné věci, které může nanotechnologie provést s lidskou rasou.

Z tohoto očividného šílenství při používání této technologie nemůže vzejít nic dobrého. Plány globální elity vycházejí z jejího opovrhování Bohem.

Právě v současné době elita uskutečňuje svůj „Prométheovský plán“, který změní svět a promění vlastní podstatu lidstva. Znovu zdůrazňuji, že toto se odehrává právě nyní!

Nenechte se zmýlit, super elita se pokouší stát se mocnější, než Bůh. Super elita dnes kontroluje lidskou rasu jakýmkoli představitelným způsobem. Dokonce i termín“konspirační teoretik“ byl vymyšlen globální elitou jako nástroj marginalizace, aby byla veřejnost odrazena od toho, aby uvěřila těmto teoriím o zotročení lidstva.

Absolutně nic v našem světě se neodehrává náhodou. Vše je součástí velkého plánu. Z tohoto důvodu neexistuje naděje pro lidstvo, pokud nepovstaneme a neporazíme Agendu 21 a nevynutíme si změnu na vedoucích místech světa. A toto se musí stát PRÁVĚ NYNÍ, dokud ještě zcela nezapadly na svá místa kontrolní mechanismy tohoto nového systému.

Moji lidští spoluobčané, nemáme na to již ani 5 let. Vy sedíte a zahalíte a riskujete tím nejen svůj život, ale rovněž i životy svých narozených dětí a ještě nenarozených vnoučat. Brzy budeme říkat: „Vítejte na Kryptonu“, až se z lidstva stanou slabé loutky v divadle života, jež bylo vytvořeno super elitou.

The Bilderberg Plan to Obliterate Humanity, vyšel 10.02. na beforeitsnews.com, překlad R.Václav.