Hájek ztrhal Babiše a promluvil o Novém světovém řádu
Autor: Prvnizpravy.cz | Publikováno: 04.02.2014 | Rubrika: SVĚTOVLÁDA
Ilustrace
Šéfredaktor kontrarevolučního magazínu Protiproud Petr Hájek se ve svých dopisech čtenářů zamýšlí na domácí politickou situací. Nástup strany typu hnutí ANO Andreje Babiše považuje za příznačný projev nástupu sil Nového světového řádu.

Šéfredaktor kontrarevolučního magazínu Protiproud Petr Hájek se ve svých dopisech čtenářů zamýšlí na domácí politickou situací. Nástup strany typu hnutí ANO Andreje Babiše považuje za příznačný projev nástupu sil Nového světového řádu.

Nová vláda podle něho bude "extrémně bruselská“.

"To by ještě bylo v pořádku. Voliči rozhodli – a poneseme za to následky všichni – ale právě tak za normálních okolností funguje demokracie. Jenže ona nefunguje. Počínaje ´novátorským´ smetením předchozí vlády policejně-prokurátorským pučem je zjevné, že se i v našich domněle vnitřních politických záležitostech již naplno angažují síly, které ´nesídlí´ v naší republice. Také pan Babiš je s nimi spojen – a ani to nijak nezastírá," napsal Petr Hájek.

Jeho voličům to prý ani nevadí, stejně jako jim nevadí krycí jméno Bureš, které podle Hájka "stojí na počátku jeho ohromného majetku."

„Nadnárodní eurofašismus“ není pro tohoto muže nic, co by bylo proti jeho zájmům, souhlasí Hájek s označením, které použila čtenářka.

"Naopak. Ale není to on, kdo to způsobil. Stal se pouze vyjádřením a vhodným ´nosičem´ něčeho, co se chystalo již dlouho. Byl ve správnou dobu na správném místě. Se správnou ´legitimací´ z dob minulých. Je důvěryhodný, protože vydíratelný. Právě proti takovým případům jsme měli ´lustrační´ zákon."

"Pohlédneme-li do našeho nepříliš vzdáleného okolí, zvláště na Ukrajinu či na Sýrii, nemůže být nejmenších pochyb o tom, že ´síly´ Nového světového řádu nastupují na všech frontách. Havlistická pátá kolona v naší zemi jim po volbách konečně může dokořán otevřít i brány České republiky. Snaží se o to již pětadvacet let, nyní se jí to konečně podařilo," napsal také Hájek.

Na žádném významnějším postu také není jediný člověk, který by to vše alespoň brzdil, konstatuje Hájek s tím, že poslední odešel před necelým rokem z Pražského hradu.

"Už řadu měsíců tam vlaje ´bruselský´ prapor, přestože žádná smlouva nám to nejen neukládá, ale tato vlajka podle Lisabonské smlouvy ani neexistuje, stejně jako ´evropská hymna´. Ale říkejte to příslušníkům Páté kolony. Ti velmi dobře vědí, že o žádné smlouvy a dohody nejde," napsal blízký spolupracovník Václava Klause.

www.prvnizpravy.cz