New World Order v praxi (IV.) Citáty politiků o NWO
Autor: RAdo Skydancer | Publikováno: 22.12.2010 | Rubrika: OBČANSKÉ SVOBODY
Ilustrace
Notorický známé jsou předně četné projevy amerického presidenta George Bushe staršího. Ten prosazoval ideu NWO skoro všude, kde měl přednést nějakou významnou státnickou řeč. V jeho oficiální knihovně lze nalézt nejméně 89 veřejných prohlášení od roku 1990 do roku 1993, kde hovoří o velkém významu NWO.

President Obama podpořil návrh nového zákona ze 4. března 2010, který směřuje k dalšímu potlačení práv občanů USA a všech tzv. ´pro stát nebezpečných lidí´. Současná podoba navrhované legislativy ´S. 3081: Enemy Belligerent Interrogation, Detention, and Prosecution Act of 2010´ (http://www.govtrack.us/congress/billtext.xpd?bill=s111-3081) tak připravuje Ameriku na velký válečný konflikt např. s Íránem a počítá s výslechem nebo zadržováním podezřelých osob po neomezenou dobu ve vojenských věznicích mj. na území USA bez rozhodnutí soudu nebo reálného důvodu. Hlavní výtka se týká dále toho, že tento zákon trestá americké občany a ostatní lidi za to, že nesouhlasí s politikou vlády nebo jejich spojenců a tento svůj názor projevují např. formou pokojně-nenásilných demonstrací, blogování na internetu nebo třeba jen rozhovorem se sousedy a přáteli. V tomto smyslu podezřelé osobě může být odepřen právní zástupce, soudní proces, jakékoliv slušné a lidské zacházení. USA jsou nyní pod vedením Obamovy administrativy již jen krůček k překročení hranice mezi tzv. ochranou svých občanů a přechodem k totalitě.

Nebezpečí svobody slova pro vládnoucí elity kolem pana Obamy potvrdil významný americký bezpečnostní expert Robert David Steele Vivas, jenž byl mj. funkce členem Námořní pěchoty Spojených států amerických, pracoval pro americkou námořní zpravodajskou službu ´Marine Corps Intelligence Activity´ - MCIA a pro CIA v úseku utajovaných operací. Dle jeho zkušeností jsou současní bloggeři velmi důležití pro národní bezpečnost USA a v podstatě každého státu díky obrovskému nárůstu jejich popularity a pro mohutné čerpání informací právě z jejich webů. Pokud lidé věří bloggerům a nikoliv vládou kontrolovaným médiím, pak totiž vzniká velký problém s predikovatelností chování svobodných občanů a celého politického systému.
(Source: http://www.govtrack.us/congress/billtext.xpd?bill=s111-3081.)
(Source: EDWARDS, Brandon: THE RAMROD REPORT, #14, June 3, 2010, p. 1-2.)


President Obama vydal 10. června 2010 nové exekutivní nařízení bez schválení Kongresu USA, ve kterém se zřizuje speciální rada pro zdravý životní styl amerických občanů. Tento orgán bude nyní mít pravomoci regulovat Obamovou stanovené tzv. nezdravé životní standardy. Vláda se tak dalším krokem snaží vlamovat do soukromí každého svobodného občana Spojených států.
(Source: http://www.infowars.com/obama-issues-executive-order-mandating-lifestyle-behavior-modification/.)

Americký enviromentální úřad EPA zastávající radikální názory Obamovy administrativy se rozhodl zdanit občany za to, že jejich domy a majetek nezadrží všechnu dešťovou vodu a ta pak odtéká přes federální pozemky. Vytváří se tak další silný rozpor mezi vládnoucími elitami v Bílém domě, Bohem stvořenou přírodou a svobodnými občany, kteří se snaží přežít nezávisle na presidentu Obamovi nebo jeho státní byrokracii.
(Source: http://www.usatoday.com/tech/news/2010-03-28-runoff-fees_N.htm.)

Především gigantické americké a francouzské banky, které si nechaly v minulých letech vyplatit státní pomoc, se zároveň musely v mnoha případech vzdát své nezávislosti a nyní povinně přeposílají údaje o osobních účtech vybraných občanů státní moci dle přání mocných elit z NWO (http://www.infowars.com/bailout-bill-would-require-banks-to-track-and-report-personal-checking-accounts-to-feds/). Navíc v USA již zřejmě brzy vstoupí v platnost zákon o permanentní státní pomoci finančním institucím bez nutnosti dotazovat se daňových poplatníků prostřednictvím svých zvolených zástupců na výši poskytnutých finančních prostředků.
(Source: http://www.infowars.com/senate-passes-wall-street-permanent-bailout-bill-its-a-job-killer/.)

Americký stát Wyoming se připojil k těm zemím celého světa, které odporují agendě NWO. Tradiční země chovatelů dobytka, farmářů, kovbojů si nehodlá nechat regulovat legálně držené zbraně nutné pro přežití svých občanů. Pokud se pokusí jakýkoliv federální agent zabavovat lidem legálně držené zbraně nebo omezovat obyvatele Wyomingu v jejich místních právech s tím souvisejících, může být každý takový federální činovník pokutován až do výše 2.000 dolarů nebo dvěma roky vězení. Podobnou legislativu zavedly mj. např. státy Montana a Tennessee.
(Source: http://www.wnd.com/index.php?fa=PAGE.view&pageId=127787.)

Vatikán důrazně varuje před nebezpečím geneticky modifikovaných potravin. Nové studie navíc potvrzují možné dopady těchto upravovaných produktů na bázi DNA na lidskou sterilitu. Jejich podíl na celosvětových zásobách jídla se nebývale zvyšuje hlavně v rozvojových zemích. Přitom celá naše planeta má dostatek přírodních potravin a otázky nedostatku jídla jsou spojeny spíše s jeho nekvalitní distribucí.
(http://www.psfk.com/2010/06/research-links-genetically-modified-food-to-long-term-sterility.html)
(Source: http://www.infowars.com/vatican-official-cautions-against-gmos/.)


Zakážou nám podporovatelé NWO Agendy svobodné používání soli? Budou chtít tuto životně důležitou látku regulovat? V americkém New Yorku již takový návrh zákona existuje.
(Source: http://www.myfoxny.com/dpp/news/local_news/new_york_state/chefs-call-proposed-new-york-salt-ban-absurd-20100310-akd.)

Někdejší vysoký představitel NATO a velitel amerických námořních sil v Evropě admirál Michael: „Jsme součástí Nového světového řádu (NWO, pozn. autora).“
(Source: BERMAS, Jason: INVISIBLE EMPIRE, Alex Jones Production, USA, 2010, 134 minut.)

Někdejší president Světové banky a ministr obrany USA Paul Wolfowitz sdělil veřejnosti svůj vděk spisovateli a novináři Walteru Isaacsonovi. Pochválil jej za to, že díky své knize o významném americkém politikovi a propagátorovi NWO jménem Henry Kissinger ´Kissinger: A Biography´z roku 1992 „pomohl prosadit ve veřejném mínění ideu NWO.“
(Source: BERMAS, Jason: INVISIBLE EMPIRE, Alex Jones Production, USA, 2010, 134 minut.)

Šéf většiny demokratických zastupitelů v americké Sněmovně reprezentantů Steny Hoyer předstoupil před média s následujícím prohlášením: „Vyzývám mezinárodní komunitu, aby přijala svou zodpovědnost za vytvoření tohoto NWO. NWO založeného na kolektivní akci.“
(Source: BERMAS, Jason: INVISIBLE EMPIRE, Alex Jones Production, USA, 2010, 134 minut.)

Někdejší britský premiér Tony Blair přirovnal vznik EU k NWO: „Transatlantické partnerství nebylo nikdy pouze základem naší společné bezpečnosti, bylo také základem našeho způsobu života. Bylo doslova ukováno na základě krutých a strastiplných zkušeností, ze kterých mohla posléze vzniknout nová Evropa (rozuměj EU, pozn. autora), tento NWO.“ Byla tak vytvořena nová pravidla, „podle kterých bychom měli žít své životy“.
(Source: BERMAS, Jason: INVISIBLE EMPIRE, Alex Jones Production, USA, 2010, 134 minut.)

Americký president Richard Nixon vyjádřil již roku 1972 to, že je zde stále velká „naděje, že se každý z nás bude snažit budovat NWO.“
(Source: BERMAS, Jason: INVISIBLE EMPIRE, Alex Jones Production, USA, 2010, 134 minut.)

Notorický známé jsou předně četné projevy amerického presidenta George Bushe staršího. Ten prosazoval ideu NWO skoro všude, kde měl přednést nějakou významnou státnickou řeč. V jeho oficiální knihovně (http://bushlibrary.tamu.edu) lze nalézt nejméně 89 veřejných prohlášení od roku 1990 do roku 1993, kde hovoří o velkém významu NWO. Na začátku to měla být pozitivní myšlenka míru a spolupráce mezi národy celého světa, která se na konci postupně měnila až do dnešní ďábelské podoby totální kontroly, postupného vyhlazování velké části lidí a zotročení všech zbylých občanů na naší planetě ve prospěch hrstky vyvolených elit. Sám Bush starší přiznával, že snahy o vytvoření NWO měly v dějinách převážně totalitní a zlou podobu (viz např. níže Bushův projev v Praze 17. 11. 1990 nebo 28. února 1990 v San Franciscu). Přesto se o vytvoření NWO usilovně snažil.

Bushova zpráva o stavu unie z 29. ledna 1991: „Je to veliká idea: NWO, kde jsou rozdílné národy spojeny v jeden celek prostřednictvím společného cíle za účelem dosažení univerzální aspirace lidstva: míru, bezpečnosti, svobody a vlády zákona.“
(Zdroj: Bush, Walker, Herbert, George: STATE OF THE UNION ADDRESSES, Kessinger Publishing, USA, 2004, s. 12.)

Bushův projev ve West Pointu 5. ledna 1993: Musíme společně pracovat na „přeměně tohoto světa v NWO“.
Remarks at the United States Military Academy in West Point, New York, 1993-01-05: „We cannot and we need not allow this to happen. Our objective must be to exploit the unparalleled opportunity presented by the cold war's end to work toward transforming this new world into a new world order, one of governments that are democratic, tolerant, and economically free at home and committed abroad to settling inevitable differences peacefully, without the threat or use of force. Unfortunately, not everyone subscribes to these principles. We continue to see leaders bent on denying fundamental human rights and seizing territory regardless of the human cost. No, an international society, one more attuned to the enduring principles that have made this country a beacon of hope for so many for so long, will not just emerge on its own. It's got to be built. Two hundred years ago, another departing President warned of the dangers of what he described as „entangling alliances.“' His was the right course for a new nation at that point in history. But what was „entangling“' in Washington's day is now essential. This is why, at Texas A M a few weeks ago, I spoke of the folly of isolationism and of the importance, morally, economically, and strategically, of the United States remaining involved in world affairs. We must engage ourselves if a new world order, one more compatible with our values and congenial to our interest, is to emerge. But even more, we must lead.“
(Source: http://bushlibrary.tamu.edu/research/public_papers.php?id=5156&year=&month=.)


President Bush v Moskvě 3. ledna 1993: „Svědčí to o našem společném a rozhodném pohybu směrem k vytvoření NWO.“
The President's News Conference with President Boris Yeltsin of Russia in Moscow, 1993-01-03: „It testifies to our joint and determined movement towards a new world order. “
(Source: http://bushlibrary.tamu.edu/research/public_papers.php?id=5154&year=&month=.)


Bush v San Franciscu 28. února 1990: „A v každém případě NWO se vždycky objevil prostřednictvím příchodu nového tyrana nebo vypuknutím ohniska krvavé světové války nebo na jejím konci.“
Remarks at a Fundraising Dinner for Gubernatorial Candidate Pete Wilson in San Francisco, California, 1990-02-28: „Time and again in this century, the political map of the world was transformed. And in each instance, a new world order came about through the advent of a new tyrant or the outbreak of a bloody global war, or its end.“
(Source: http://bushlibrary.tamu.edu/research/public_papers.php?id=1598&year=&month=.)


Americký president Bush ve Federálním shromáždění Československa v Praze 17. listopadu 1990: „Vy víte moc dobře, co to znamená žít v rámci režimu, v jehož vizi NWO chybí místo pro jakoukoliv svobodu.“ „/.../vytvořit pro všechny národy mnohem stabilnější a bezpečnější NWO než jak jsme jej dosud znali.“ (Bush tím historicky myslí československý totalitní režim v letech 1948 - 1989 a zároveň chce použít podobný koncept - podle jeho názoru více svobodnější - pro ovládání světa)
Remarks to the Federal Assembly in Prague, Czechoslovakia, 1990-11-17: „Dissident Havel -- now President Havel -- spoke then of a shared destiny, spoke out of a sure sense that the fate of all mankind is linked. Czechs and Slovaks understand this vision and the challenge. For half a century, your struggle for freedom was cut short not by one but by two of the cruelest tyrannies history has ever known. You know what it means to live under regimes whose vision of world order holds no place for freedom. “ „Every new nation that embraces these common values, every new nation that joins the ranks of this commonwealth of freedom, advances us one step closer to a new world order, a world in which the use of force gives way to a shared respect for the rule of law. This new world will be incomplete without a vision that extends beyond the boundaries of Europe alone. Now that unity is within reach in Europe is no time for our vision of change to stop at the edge of this continent.“ „From this first crisis of the post-cold-war era comes an historic opportunity: the opportunity to draw upon the great and growing strength of the commonwealth of freedom and forge for all nations a new world order far more stable and secure than any we have known.“
(Source: http://bushlibrary.tamu.edu/research/public_papers.php?id=2461&year=&month=.)


Bush a 22. říjen 1991: společná deklarace USA a Československa: "(...) jako nedílná součást širšího partnerství, které spojuje Spojené státy a Evropu a NWO založený na demokratických hodnotách a vládě zákona."
Joint Declaration of the United States and the Czech and Slovak Federal Republic, 1991-10-22: „The United States of America and the Czech and Slovak Federal Republic are convinced that the principles of this declaration will further strengthen the bonds of lasting friendship and cooperation between both states, as an integral element of the broader partnership that binds the United States and Europe and of a new world order based on democratic values and the rule of law. “
(Source: http://bushlibrary.tamu.edu/research/public_papers.php?id=3528&year=&month=.)


President Bush v Paříži 19. listopadu 1990: „A president Gorbačov má pravdu. Skutečnost, že Sovětský svaz a Spojené státy spolu mohou pracovat nejen na dosažení smlouvy o kontrole zbraní, nýbrž že si také dokáží představit společnou harmonickou budoucnost a spolupráci, tak to je velmi, velmi slibné pro NWO a pro celou svobodnou Evropu a pro mír na celém světě.“
Exchange with Reporters Prior to a Meeting with President Mikhail Gorbachev of the Soviet Union in Paris, France, 1990-11-19: „And President Gorbachev is correct. The fact that the Soviet Union and the United States could work together not only to achieve an arms control agreement but to start looking into the future with harmony and in cooperation is very, very promising for the new world order, for a Europe whole and free, and for peace in the world.“
(Source: http://bushlibrary.tamu.edu/research/public_papers.php?id=2473&year=&month=.)


K Bushovým hlasitým kritikům patřil již v 90. letech 20. století nejenom z hlediska odporu vůči NWO americký konzervativec Pat Buchanan: "Víte, my milujeme naši starou republiku a když slyšíme ty jejich fráze o nutnosti vytvoření ´NWO´, tak hned uvolňujeme pojistky na našich revolverech.“ You know: we love the old republic, and when we hear phrases like 'new world order,' we release the safety catches on our revolvers."
(Source: BUCHANAN FEEDS CLASS WAR IN THE INFORMATION AGE, IN: Los Angeles Times, 31. říjen, 1999; http://en.wikipedia.org/wiki/Pat_Buchanan_Global_affairs.)

Ruský president Boris Jelcin v Moskvě 3. ledna 1993: " (...) úspěšný přechod od studené války k NWO."
The President's News Conference with President Boris Yeltsin of Russia in Moscow, January 3, 1993: „I would like to focus on another important aspect, the personal stand of President George Bush, who is our guest, being on a working visit with us. I would like to pay tribute to my colleague and friend, George. His remarkable personal and political qualities and competence have contributed to a successful transition from the cold war to a new world order. I am grateful to him for all he has done to establish new relations between Russia and the United States, for his solidarity and support during the push for the FREEDOM Support Act, for the START II treaty. Thank you, George.“
(Source: http://bushlibrary.tamu.edu/research/public_papers.php?id=5145&year=&month=.)


President Sovětského svazu Michail Sergejevič Gorbačov 30. října 1991: „Když se zbavíme jejich přítomnosti, tak pak budeme moci snáze postupovat vstříc NWO. A to bez ohledu na naše individuální vize NWO a zdá se, že bychom se nyní měli soustředit na prosazování tohoto samotného cíle, tohoto procesu a spoléhat se přitom na příslušné mechanismy OSN, KBSE, modernizovaného Evropského společenství, na staré i zcela nové struktury regionální bezpečnosti a spolupráce, stejně jako na instituce vytvořené pro předcházení krizím a urovnávání konfliktu.“
ADDRESS BY MR. MIKHAIL GORBACHEV, PRESIDENT OF THE UNION OF SOVIET SOCIALIST REPUBLICS, October 30, 1991: „Today we have a unique opportunity, and it would be unforgivable to miss this opportunity. Success is in everybody's interests, not only because the rights of the peoples and nations and of the individual are increasing[ly] recognized today as the universal foundation for our world order, but also for another reason of particular urgency and gravity, and that is the fact that the Middle East has become one of the most heavily armed regions in the world, where lethal weapons and nuclear technologies are building up, and where other weapons of mass destruction are also to be found.“ „When we rid ourselves of their presence we will be better able to move towards a new world order. And irrespective of our individual vision of this new order, it appears that we should now promote this objective process itself, relying on the relevant mechanisms of the United Nations, the CSCE (http://www.csce.gov/), the European Community's modernized, old, and completely new structures of regional security and cooperation, as well as the institutions created for crisis prevention and conflict settlement.“
(Source: http://www.mfa.gov.il/MFA/Archive/Peace+Process/1991/ADDRESS%20BY%20MR%20MIKHAIL%20GORBACHEV%20-%2030-Oct-91.)


První ředitel Světové zdravotnické organizace WHO jménem George Brock Chisholm: „Pro dosažení NWO je bezpodmínečně nutné odstranit z lidské mysli jakoukoliv stopu po individualismu, loajalitě k rodinným tradicím, národnímu patriotismu a náboženským dogmatům.“
"To achieve world government, it is necessary to remove from the minds of men their individualism, loyalty to family traditions, national patriotism, and religious dogmas."
(Source: http://en.wikiquote.org/wiki/Brock_Chisholm.)


Někdejší generální tajemník OSN Kofi Atta Annan: „NWO může vojensky zasáhnout do vnitřních záležitostí jakéhokoliv národa, pokud nesouhlasí s jeho aktivitami.“
„A world government can intervene militarily in the internal affairs of any nation when it disapproves of their activities."
(Source: http://www.sovereigntyparty.org.au/articles-resources/quotes.html.)


Někdejší britský premiér Sir Winston Leonard Spencer-Churchill 11. října 1950: „Vytvoření autoritativního a všemocného NWO je konečným cílem, o který se musíme snažit. Dokud nebude možné ustanovit nějakou světovou super-vládu a rychle ji umožnit činnost, pak jsou stále vyhlídky na mír a lidský pokrok temné a pochybné. Bez sjednocené Evropy zde neexistuje žádný jistý plán na dosažení NWO.“
"The creation of an authoritative, all-powerful world order is the ultimate aim towards which we must strive. Unless some effective world-Super Government can be set up and brought quickly into action, the prospects for peace and human progress are dark and doubtful. Without a United Europe there is no sure prospect of world government.“
(Source: Churchill, Winston: IN: London Times, 11. 10. 1950, s. 4.)


Někdejší britský premiér Gordon Brown hovořil 19. února 2010 o důležitosti vytvoření NWO mj. pomocí „radikálních změn“, „globální finanční ústavy“, „globální lidské společnosti“ atd.
"In a speech thanking the progressive politics ‘believers’ of the world, Gordon Brown gives his election speech were he praises the New World Order, urging a new global financial constitution, and heralding a new global age. This speech clearly shows that Gordon Brown is mad, and New Labour should be kicked out of power, as fast as possible, before the UK is totally destroyed as a nation. Recorded from BBC News Channel, 19 February 2010.“
(Source: BBC News Channel, February 19, 2010: http://www.youtube.com/watch?v=tDiE1RRi7mU.)


President Evropské centrální banky Jean-Claude Trichet 26. dubna 2010: „Nejprve se pokusím vysvětlit, proč potřebujeme soubor pravidel, institucí, neformálních seskupení a mechanismů spolupráce, které nazýváme "globální vláda" (NWO, pozn. autora).“
Global governance today Keynote address by Mr. Jean-Claude Trichet, President of the European Central Bank, at the Council on Foreign Relations, New York, 26 April 2010. European Central Bank President Jean-Claude Trichet Calls for the NWO: „I will first elaborate on why we need a set of rules, institutions, informal groupings and cooperation mechanisms that we call “global governance”.“
(Source: http://www.bis.org/review/r100428b.pdf.)


Někdejší šéf NATO a belgický ministr zahraničních věcí Willem Werner Hubert "Willy" Claes potvrdil v červnu 2010 na základě svých osobních zkušeností, že skupina Bilderberg opravdu projednává a plánuje na svých setkáních další vývoj celého světa vždy s ročním předstihem. Členové a hosté pravidelných setkání Bilderbergu jsou světovými analytiky považováni za hlavní adepty na globální vůdce NWO.
"Former NATO Secretary-General and Bilderberg member Willy Claes has confounded claims by debunkers that the secret organization which met in Sitges Spain over the last few days does not set policy, admitting during a Belgian radio interview that Bilderberg attendees are mandated to implement decisions that are formulated during the annual conference of power brokers. In a radio interview reported on by the Belgian news website www.zonnewind.be, Claes told host Koen Fillet that Bilderberg does indeed decide policy for the coming year. Claes would certainly be in a position to know, being a two-time Bilderberg attendee as well as the eighth Secretary General of NATO from 1994 until 1995. Claes said that Bilderberg guests are normally given around 10 minutes of talk time, after which a report is compiled of their presentation. “The participants are then obviously considered to use this report in setting their policies in the environments in which they affect,” stated Claes, according to the translated text. The host asked Claes to repeat this astounding admission, before Claes went on to explain that no two guest are allowed to sit next to each other more than once at Bilderberg, to enable the maximum exchange of views on important subjects.“
(Source: http://www.infowars.com/former-nato-secretary-general-admits-bilderberg-sets-global-policy/.)

sestavil: RAdo Skydancer - http://skydancer.sweb.cz/