Výzva: Nemyslíte, že přišel čas, abychom se začali nějak organizovat?
Autor: Martin Pavel Lorenc | Publikováno: 15.12.2010 | Rubrika: NÁZORY ČTENÁŘŮ
Ilustrace
Nemyslíte, že přišel čas, abychom se začali nějak organizovat? Co z toho vznikne, uvidíme. Když se o to pokusíme a vznikne z toho opravdu něco užitečného - jenom dobře. Jestli to však nebude dobré, rozpadne se to samo od sebe. Tudíž nemůžeme nic ztratit. Jen získat.

Omlouvám se předem, zda-li mi něco uniklo, ale na většině serverů, které se zabývají více či méně odporem vůči NWO apod. se zatím jen a jen mluví. Je dobře, že jsou lidé, kteří nás, laiky, zásobují informacemi tohoto druhu. Ale nemyslíte, že přišel čas, abychom něco začali dělat? To, že víme o svobodných zednářích a o jejich snahách vytvořit NWO, nás před nimi na sto procent neochrání. Oni jdou stále za svým cílem skoro již 300 let. Nebo jsou všechny tyto servery jen návnadou, takzvanou mucholapkou?

Nemyslíte, že přišel čas, abychom se začali nějak organizovat? Co z toho vznikne, uvidíme. Když se o to pokusíme a vznikne z toho opravdu něco užitečného - jenom dobře. Jestli to však nebude dobré, rozpadne se to samo od sebe. Tudíž nemůžeme nic ztratit. Jen získat. Tuto myšlenku mají jistě mnozí z Vás a mají ji i vysoce postavení lidé v naší zemi, kteří nás jistě podpoří. Tak proč ji nerealizovat? Někdo prostě musí začít a nemyslím tím na nějakou politickou stranu. Nebo už někdo začal? Zda-li ano, dejte prosím vědět.

A ještě jedna myšlenka. Je potřeba, abychom se předem pokusili zbavit předsudků vůči lidem, kteří jsou třeba věřící křesťané, nebo ateisté. Protože bychom se pak zcela jistě na ničem nedomluvili. Musí nám jít především o záchranu svobody. Toť je jediná stanova, toť jediný cíl.

Čekám na Vaše návrhy na martinpaveljosef@seznam.cz

s pozdravem

Martin Pavel Lorenc

pozn. redakce: Martin Pavel Lorenc byl rychlejší než my, kteří jsme si s myšlenkou na podobnou výzvu také už nějaký čas pohrávali. Proto jsme uvítali, když ji zformuloval a budeme rádi, pokud případné podněty a náměty zašlete v kopii i na adresu redakce - info@freeglobe.cz. Ty nejzajímavější příspěvky s vaším svolením zveřejníme

děkujeme