Vzhledem k tomu, že do osudů Kosova nyní znovu zasahuje i další členka další korporátně fašistické vlády USA Hitlary Clinton, není od věci dát záležitost Kosova do širších souvislostí, které odhalují, jak plánovitě postupují kruhy, které ovládají americkou administrativu a jak je vše, co se okolo těchto lidí točí, jen špinavý byznys.  V 90.letech proběhlo krvavé dělení Jugoslávie, které vyvrcholilo vražděním a etnickými čistkami Srbů v Kosovu ze strany teroristické Kosovské osvobozenecké armády (UCK). Že jste to slyšeli jinak? No pochopitelně, protože média západního světa tvrdila přesný opak. Kdo by měl na něčem takovém zájem, neboli komu ku prospěchu?

Po ukončení války mezi Sovětským svazem a Afghanistánem se k moci dostal Talibán, který zemi uvrhnul do islámské teokracie. O tom není pochyb. Jedním z mála pozitivních výsledků jejich vládnutí bylo dramatické omezení produkce opia na kontrolovaných územích. V 90.letech se produkce opia v Afghanistanu propadla na cca 2 – 3 tisíce tun ročně. Přišla operace pod falešnou vlajkou 911 a následovala invaze mezinárodních sil do Afghánistánu, protože Bush Jr. světu sdělil historku, že v afghánských horách se skrývá arciterorista Usáma bin Ladin, který útok na WTC a Pentagon vymyslel a prostřednictvím své teroristické sítě Al-Kaida realizoval. Od roku 2001, kdy USA se svými spojenci vpadli do Afghánistánu se produkce opia zvýšila  z oněch 2-3tisíce tun na zhruba 8.000 tun v roce 2007 (od té doby došlo k poklesu, ale jako důsledek plísňových onemocnění setby máku) což představuje cca 90% světové produkce.

A nyní přichází to nejlepší. Když v roce 1999 NATO bombardovalo Srbsko a následně instalovalo představitele kosovské narkomafie Hashima Thaciho do funkce premiéra Kosova, důležitým geopolitickým cílem bylo vybudovat v Kosově armádní základnu, dalším cílem bylo zajistit evropskou větev drogových stezek pro heroin, který je derivátem opia. Takže nyní máme jednotky NATO v Afghánistánu, kde údajně bojují proti teroristům v jeskyních, ve skutečnosti hlídají (aniž by o tom věděli), aby žádný další Taliban neohrozil obchod s heroinem. No a další jednotky NATO, které oficiálně hlídají, aby v Kosovu nedocházelo k etnickému násilí, ve skutečnosti poskytují mocenské krytí a legitimizaci loutkovému zločineckému režimu pašeráků drog, aby mohl nerušeně organizovat transfer heroinu dále do Evropy.

No jo, řeknete si, ale vždyť západní státy přece potírají obchod s drogami. Opravdu? A nebo jen hlídají monopol zločinecké finanční oligarchii v pozadí, aby jim do tohoto výnosného kšeftu nikdo nelezl? Ale vždyť armádní jednotky v Afghánistánu mimo jiné ničí maková pole, opáčíte. Samozřejmě. Je potřeba čas od času ukázat nějaký ten výsledek, který slouží jako důkaz snahy vojsk zamezit produkci opia. To jejich úsilí je tak úporné a úspěšné, že za pár let vzrostla produkce opia v Afghanistánu z 3.000 tun na 8.000 tun. Úžasný úspěch. Úžasná snaha. Přičemž tento debakl nedávám za vinu vojákům, ale těm, kdo je na tento typ misí posílají. Připomíná to vládní hony na Bokonona v knize Kolíbka Kurta Vonneguta. Bokonon byl vždy samotným vládcem dopředu informován, kde bude šťára organizována, aby se tam náhodou nepohyboval.

Šíření drog mezi populací je jednou z diverzních aktivit, kterou  loutkoherci v pozadí politických loutek (vedle feminismu, multikulturalismu, environmentalismu, homosexualismu a kultu násilí) útočí na podstatu lidské společnosti, na její přirozené vzorce, jakými jsou rodina, národ, tradiční hodnoty. Z těchto nelegálních příjmů jsou pak financovány podvratné aktivity, politické atentáty, černé operace. Jednu dobu byl dokonce obchod s drogami používán jako stabilizační, protiinflační faktor jediné světové rezervní měny – amerického dolaru. Dnes je toto „odvětví“ světové ekonomiky dolarem plně saturováno a tento efekt již neposkytuje.

Jak je popsané uspořádání pro americkou administrativu nediskutovatelné, předvedla Hitlary Clinton před čtyřmi dny na návštěvě v Kosovu, kdy vyzvala Srbsko k normalizaci svých vztahů se samostatným Kosovem, zároveň odmítla jakékoli změny na současných hranicích a to ani v otázce několika příhraničních vesnic, obývaných Srby, kteří jsou již 13 let za tiché podpory jednotek NATO terorizovány albánsko-kosovskou mocí. Hitlary je zkrátka stejná humanistka jako všichni z tohoto ranku. A tak si říkám, že dokud tomuto světu vládne zločinecký kartel psychopatů, nacistů a eugeniků typu Family Rockfeller, že se toho v našem nemocném světě mnoho nezmění.

http://moucka.blog.idnes.cz

čtěte také:

Bývalý důstojník NATO se omlouvá

NATO: Pomožme Al Kaidě v boji proti Kaddáfímu

Disponuje NATO tajnou armádou Gladio?