Francouzská banka diskriminuje jistou francouzskou politickou stranu. Diskriminace, která potěší všechny pokrytecké odpůrce diskriminace
Autor: MoonChild | Publikováno: 24.11.2017 | Rubrika: OBČANSKÉ SVOBODY
Ilustrace
„Určitý počet finančních institucí má potíže s demokracií a pluralitou. Francouzi by měli vědět, že demokracie je v rukou bank a lidí s velkými penězi,“ uvedl v dané souvislosti místopředseda...

Teoreticky žádná francouzská firma nesmí diskriminovat zákazníky kvůli jejich přesvědčení. V praxi je vše ale jinak, zejména pokud se to týká národovců.

Banka Sociéte Générale „požádala“ vedení Národní fronty, aby zrušilo všechny běžné a spořící účty, jaké strana má v tomto peněžním ústavu. A to i přesto, že strana je zákazníkem Sociéte Générale třicet let.

Během letošní kampaně u příležitosti prezidentských a parlamentních voleb nechtěly francouzské banky poskytnout Národní frontě půjčku jako ostatním stranám.

„Určitý počet finančních institucí má potíže s demokracií a pluralitou. Francouzi by měli vědět, že demokracie je v rukou bank a lidí s velkými penězi,“ uvedl v dané souvislosti místopředseda Národní fronty Louis Aliot.

 

Zdroj: nowy.dzienniknarodowy.pl