Přátelští mimozemšťané z paralelního vesmíru nám jsou připraveni pomoci aneb To nejšťavnatější z korespondence lidí Clintonové
Autor: odjinud | Publikováno: 19.10.2016 | Rubrika: ZA OPONOU
Ilustrace
Ovšem v první části dopisů publikovaných WikiLeaks se nacházeli dopisy, ve kterých se jednalo o tom, že Clintonová dostávala velké honoráře od Goldman Sachs, Deutsche Bank, Morgan Stanley a lobistických skupin z Wall Street, s nimiž během své předvolební kampaně slibovala, že bude bojovat.

Portál WikiLeaks uveřejnil už více než deset částí korespondence Johna Podesty – předsedy volební kampaně Hillary Clintonové. RT shromáždil nejzajímavější dopisy, vnášející světlo na povahu kandidátky na prezidenta USA, spolupráci s Georgem Sorosem a lobisty z Wall Street a nezdravou fascinaci jejího hlavního politologa honbou za UFO.

Hlavně, aby byl se vším spokojen Soros

Hlavním objevem, uvedeným v 10. části publikací WikiLeaks, se stalo dokumentární potvrzení toho, že samotná Clintonová a pracovníci jejího volebního štábu velmi pozorně naslouchají názoru finančníka George Sorose.

V korespondenci mezi funkcionářem štábu Robby Mookem a osobním asistentkou a nejbližší spojenkyní Clintonové, Umou Abedinovou, posuzují spolupráci s organizací America Votes — jedním z mnoha politických fondů George Sorose. „Udělal bych tento krok z politických motivací (aby Soros byl spokojený). Zatím není jasné, jak „Amerika hlasuje" ovlivní současný volební cyklus. A v tomto cyklu velký užitek nebyl", dělí se Mook o svůj názor na Sorosovu organizaci s asistentkou Clintonové. Připomeňme, že Donaldu Trumpovi se dříve veřejně smáli poté, kdy řekl, že štáb Clintonové aktivně spolupracuje s „NKO", zastupujícími Sorose a další vnější zájmy.

Proti Wall Street, ale pro Goldman Sachs

Během své předvolební kampaně Clintonová opakovaně ujišťovala své příznivce, že představuje zájmy Američanů a stojí proti zájmům transnacionálních investičních bank z Wall Street. Ovšem v první části dopisů publikovaných WikiLeaks se nacházeli dopisy, ve kterých se jednalo o tom, že Clintonová dostávala velké honoráře od Goldman Sachs, Deutsche Bank, Morgan Stanley a lobistických skupin z Wall Street, s nimiž během své předvolební kampaně slibovala, že bude bojovat. Mimozemšťané z paralelního vesmíru Jedním z nejméně očekávaných nálezů WikiLeaks se stalo dokumentární potvrzení toho, že vedoucí štábu Clinotonové se zajímá o ufologii. O tom svědčí korespondence Johna Podesty s astronautem Edgarem Mitchellem, který varuje politologa před nadcházející „válkou v kosmu" a „mimozemšťany z paralelního vesmíru". „Drahý Johne! Protože se blíží války v kosmu, chtěl bych tě upozornit na některá fakta před naší besedou po Skypu. Pamatuj si, že přátelští IT (inteligentní mimozemšťané — red.) z paralelního vesmíru nám jsou připraveni pomoci s technologií nulové energie na Zemi. Nestrpí žádné válčení ani na Zemi, ani v kosmu," říká dopis, jehož text byl publikován na stránce WikiLeaks.

Špatná intuice a nedostatek charakteru

Nejdiskutovanějším tématem v korespondenci pracovníků a nejbližších spolubojovníků Clintonové jsou její osobní kvality a nelogické chování. V jednom dopise je John Podesta znepokojen nedostatkem pocitu viny, kterou by Clintonová měla pociťovat za skandál s poštovními servery. Podle jeho názoru se to může odrazit v předvolební kampani. Dále vedoucí volební skupiny Hillary Clintonové naznačil, že bývalá první dáma má „vady charakteru", které brání manželce 42. prezidenta Spojených států adekvátně projevovat své emoce. Celý tento příběh s poštovními servery na nás má špatný dopad. Plně si to uvědomuji. Obávám se, že její tvrdohlavá neochota vystoupit v televizi a vyjádřit upřímnou lítost a výčitky svědomí, ukazují na její vadu charakteru (ještě silnější než upřímnost)," je uvedeno v dopisu zveřejněném na portálu WikiLeaks. Saúdská Arábie: peníze stačí Clintonové i „Islámskému státu" V jedné části korespondence Clintonová ujišťovala Podestu, že teroristická organizace Islámský stát je „tajně" financována z Kataru a Saúdské Arábie. Navzdory tomu však pracovníci Clintonových v jiném rozhovoru mluvili o tom, že peníze na předvolební kampaň je dobré brát od všech zahraničních dárců, včetně Rijádu. „Vezmeme si peníze, a jestliže kvůli tomu na nás bude někdo útočit, vypořádáme se s tím potom", napsal pracovník volebního štábu Robbie Monk, už dříve stejně mluvil o podpoře nadací Soros.

 

Převzato ze cz.sputniknews.com