Zvrácený cynismus lidí z volebního štábu Killary Clintonové nezná mezí: Lepší by bylo, kdyby zabíjel běloch než muslim (+ fotodokument)
Autor: MoonChild | Publikováno: 17.10.2016 | Rubrika: ZA OPONOU
Ilustrace
Šéf volební kampaně Hillary Clintonové John Podesta reagoval na zprávu, kterou mu z twitterového účtu novináře televizní stanice MSNBC Chrise Hayese přeposlala 2. prosince 2015 mluvčí kampaně Karen Finneyová. Ve zprávě stálo: „NBC NEWS nyní oznámila, že jedním z lidí zapletených do střelby je patrně americký občan jménem Sayeed Farouk.“

Šéf volební kampaně Hillary Clintonové John Podesta v e-mailové korespondenci, která pronikla na veřejnost, napsal, že by bylo lepší, kdyby teroristického útoku v San Bernardinu nedopustil muslim, ale běloch.

Šéf volební kampaně Hillary Clintonové John Podesta reagoval na zprávu, kterou mu z twitterového účtu novináře televizní stanice MSNBC Chrise Hayese přeposlala 2. prosince 2015 mluvčí kampaně Karen Finneyová. Ve zprávě stálo:

„NBC NEWS nyní oznámila, že jedním z lidí zapletených do střelby je patrně americký občan jménem Sayeed Farouk.“

Na tuto zprávu Podesta nejprve reagoval: „Zatraceně.“

Později v mailu napsal: „Bylo by lepší, kdyby chlápek jménem Sayeed Farouk informoval, že střelcem byl chlápek jménem Christopher Hayes.“

Smysl je jasný, neboť Christopher Hayes je bílý a není muslim, přičemž jméno druhého očividně naznačovalo, o koho se jedná.

Připomeňme, že 2. prosince 2015 došlo ke střelbě v kalifornském San Bernardinu, kdy manželský muslimský pár zaútočil na místní centrum pro postižené v budově úřadu sociálních služeb okresního úřadu. Tam zabil 14 lidí a dalších 23 zranil, z toho některé kriticky. Policie oba zastřelila na útěku.

Podesta od Clintonové: Bylo by lepší, kdyby chlápek jménem Sayeed Farouk informoval, že střelcem byl chlápek jménem Christopher Hayes.

Zdroj: informationliberation.com