Barevný svět! Známý černošský aktivista napadl bílého studenta holí a stěžoval si na bílé násilí (+ video)
Autor: MoonChild | Publikováno: 24.09.2016 | Rubrika: VE SVĚTĚ
Ilustrace
Násilné antropologizování projevů černé bolesti bez souhlasu černých lidí je staré jako osadnická koloniální nadvláda sama. Odmítáme dál fungovat pod bílým pohledem!

Nechvalně známý černošský aktivista Ntokozo Qwabe, který si v téměř každé druhé větě stěžuje na „koloniální útlak“ a „rasismus“, napadl během přednášky práva holí bílého studenta.

K celé události došlo na Univerzitě v Kapském Městě. Ntokozo Qwabe narušil přednášku práva, když vrhl dovnitř se skupinou dalších tančících a zpívajících bojovníků proti „rasismu“. Jejich počínání natáčel jeden z bílých studentů na telefon, což vzbudilo nelibost černošských aktivistů, kteří se mu v tom snažili bránit. Jejich vůdce Ntokozo Qwabe svou holí nakonec na bílého studenta zaútočil a telefon mu rozbil.

Ntokozo Qwabe později na svém facebookovém profilu popřel, že se dopustil útoku a zničil majetek jednoho ze studentů:

Není pravdou, že jsem „napadl“ a „udeřil holí“ bílého studenta během naší včerejší [akci] za zrušení povýšenecké právnické fakulty UCT [Univerzity v Kapském Městě].

I když bych si přál, abych nebyl dobrým práva dbalým občanem a vypráskal bílé apartheidní osadnické nároky z toho bastarda, který nás pořád nahrával bez našeho souhlasu, ale tak se nestalo, jak informují média.

Jinak prosím, přestaňte nás unavovat tímhle malicherným nesmyslem, s kterým přišla média. Zatímco se říká, že pokyn k nahrávání přišel od děkanky práv (úplně barevné ženy!) [Qwabe pro ženu používá „genderově korektní“ pojem „womxn“], tak my máme jasno, že se nebudeme podvolovat takovému bílému násilí. Násilné antropologizování projevů černé bolest bez souhlasu černých lidí je staré jako osadnická koloniální nadvláda sama. Odmítáme dál fungovat pod bílým pohledem!

Černošský aktivista Ntokozo Qwabe svým asociálním chováním nechvalně proslul už v minulosti. Např. když získal Rhodesovo stipendium, jež mu umožnilo studovat práva na Oxfordské univerzitě, využil této příležitosti k tomu, aby vyvolal kampaň za odstranění sochy Cecila Rhodese, tedy mecenáše stipendia, z Koleje Oriel. Kampaň sice skončila nezdarem, ale způsobila Oxfordské univerzitě značné finanční ztráty.

Zdroj: breitbart.com