Knížecí rady policie: Ženy a děvčata, noste tenisky! To prý zabírá proti znásilnění… My ale doporučujeme něco jiného (+ foto)
Autor: Spectrum13 | Publikováno: 12.09.2016 | Rubrika: IMIGRACE
Ilustrace
Šéf Spolkového kriminálního úřadu (BKA) Holger Muench dříve přiznal, že „existuje spojitost mezi měřítkem tohoto jevu [sexuálních deliktů] a velkým počtem imigrantů v roce 2015“. BKA proto nyní ženám a dívkám nabízí řešení, jak se mohou vyhnout těmto nemilým zážitkům.

Německý Spolkový kriminální úřad vydal zvláštní pokyny pro německé ženy, jak se mohou vyhnout znásilnění. Měli by nosit tenisky místo bot na vysokých podpatcích.

Šéf Spolkového kriminálního úřadu (BKA) Holger Muench dříve přiznal, že „existuje spojitost mezi měřítkem tohoto jevu [sexuálních deliktů] a velkým počtem imigrantů v roce 2015“.

BKA proto nyní ženám a dívkám nabízí řešení, jak se mohou vyhnout těmto nemilým zážitkům.

Zaprvé, se mají vyhýbat nebezpečným situacím a důvěřovat svým předtuchám, pokud uvidí nebezpečnou skupinu mužů.

Mají být mj. připraveny obejít širokým obloukem případné nebezpečí. Proto je nejlepší nosit tenisky nebo jinou sportovní obuv místo lodiček na vysokých podpatcích, díky čemuž lze lépe utíkat.

Pokud však přesto dojde ke konfrontaci, je nejlepší se bránit (zasáhnout útočníka do genitálií) a hlasitě křičet.

Při používání mobilního telefonu se nemají ženy a dívky soustředit pouze na volání či psaní zpráv, ale také aktivně pozorovat okolí. Je vhodné vyvarovat se alkoholu, drog atp.

My ženám a dívkám však místo omezování své svobody nabízíme její obranu:

Take a gun, Girl!

Zdroj: freiezeiten.net