Petr Hájek (nejen) o chemtrails...
Autor: redakce | Publikováno: 23.12.2012 | Rubrika: CITÁTY
Ilustrace
Je to stejná otázka a odpověď, jako proč probíhají přísně utajené, navýsost šílené, fyzikální pokusy navazující na experimenty Nikoly Tesly, proč KDOSI do ovzduší rozprašuje chemické látky, o jejichž působení nikdo veřejnost nejen neinformuje, ale establishment je popírá se stejnou rétorikou a argumentací jako 11. září apod. Se stejně povýšeným úsměvem, s nímž ještě nedávno popíral plány na vytvoření Světové vlády; hloupé konspirační teorie.

"Scénáře poruchy mohou být úplně jiné - a přesto úplně stejné. Vše může odstartovat například zahájení války proti Íránu, následný masivní útok hackerů proti euroamerickým silám, respektive řídícím elektronickým systémům - a pak ... viz výše.

Totéž může způsobit mimořádná sluneční aktivita, obrovská zemětřesení, záplavy - cokoli. Nikdy se pak už nedozvíme, zda šlo o PORUCHU přirozenou, či NĚKÝM uměle vyvolanou. Jenže - proč by to kdo dělal? Vždyť jen šílenec by chtěl dostat do strašné krize svou vlastní zemi, stát, kontinent, civilizaci.

Je to stejná otázka a odpověď, jako proč probíhají přísně utajené, navýsost šílené, fyzikální pokusy navazující na experimenty Nikoly Tesly, proč KDOSI do ovzduší rozprašuje chemické látky, o jejichž působení nikdo veřejnost nejen neinformuje, ale establishment je popírá se stejnou rétorikou a argumentací jako 11. září apod. Se stejně povýšeným úsměvem, s nímž ještě nedávno popíral plány na vytvoření Světové vlády; hloupé konspirační teorie."

Petr P. Hájek: Smrt v sametu, Daranus, Praha, 2012, s. 273

čtěte také:

Vědecké rozbory v USA (Carnicom Institute) potvrzují chemtrails

„Smoking gun“ chemtrail. Důkaz o globálních geoinženýrských projektech

Video: Chemtrails sú skutočné a škodia nášmu zdraviu, tvrdí terapeut