Glosy FreeGlobe (5) Kdo nám může podle Janečka pomoci od psychopatů?
Autor: -abb- | Publikováno: 29.11.2012 | Rubrika: U NÁS
Ilustrace
„Na pravidelné poradě vedení defiloval mezi zaměstnanci náš generální ředitel se samopalem na zádech, což zdůvodnil tím, že podobných zbraní má doma ještě několik a chce navodit ve firmě vojenský režim,“ prozradil zaměstnanec firmy pod ochranou anonymity. "Manažeři nemají jména, ale čísla, jimiž jsou oslovováni,“ dozvídáme se další šokující informace. To je docela slušné psycho. Zaměstnanci firmy dokonce už na svého šéfa podali trestní oznámení.

Tak tohle mne vážně pobavilo: Karel Janeček objíždí zemi a všude vykládá, jak vysoké politické a manžerské posty ovládají zjedi. Zjedi jsou zároveň psychopati. Zde se Janeček sbližuje s "lékařem" Janem Hnízdilem, který svoji teorii o psychopatech v politice a byznysu omílá do omrzení v každém svém rozhovoru. Janeček si Hnízdila pozval jako hosta do závěrečného vystoupení v rámci kampaně Pozitivní města, kde v Havlově Lucerně Hnízdil svá slova o psychopatech dále rozvíjel (úsměvné přitom bylo, jak si Janečka spletl s Janouškem). Janečkova parta z centra DOX (Dejčmar a spol.) dokonce natočila filmový dokument I am fishead (Ryba smrdí od hlavy), který je na této teorii založen a kde je zpovídán onen tolik citovaný psychiatr Babiak, na kterého se Hnízdil pořád odvolává. Ve filmu se to hemží psychopaty a psychiatry, ale jako jediný hrdina je tam vylíčen Václav Havel. Ale to by bylo na jiné povídání.

A teď k tomu fóru. Tahle vypečená partička "fašistů" se nás snaží přesvědčit, že ne banky, bankéři a starobylé rody ovládají svět a jsou příčinou nynější mizérie (když přijde řeč na Rothschildy, Janeček se směje), ale na vině že jsou prý především psychopati. Nejdříve by si ale janečkovci měli zamést před vlastním prahem.

Jeden z Janečkových nejbližších kumpánů je totiž Martin Hausenblas, spolumajitel ústecké oděvní firmy Adler. Představu o psychopatovi by klidně mohl naplnit - psalo se o tom už i v mainstreamových médiích, že tento člověk, který mimochodem v krajských volbách kandidoval na třetím místě kandidátky uměle založené politické formace ProKraj, trpí ve své firmě metody, kterými se tyranizují podřízení. Aby je motivoval k lepším výkonům, nechal například - podle deníku Blesk - ředitel firmy před budovou podniku vykolíkovat hroby pro ty méně zdatné pracovníky.

„Na pravidelné poradě vedení defiloval mezi zaměstnanci náš generální ředitel se samopalem na zádech, což zdůvodnil tím, že podobných zbraní má doma ještě několik a chce navodit ve firmě vojenský režim,“ prozradil zaměstnanec firmy pod ochranou anonymity. "Manažeři nemají jména, ale čísla, jimiž jsou oslovováni,“ dozvídáme se další šokující informace. To je docela slušné psycho. Zaměstnanci firmy dokonce už na svého šéfa podali trestní oznámení.

Když už jsme u toho, Hausenblas je gay, který na internetu (server GoGay) vystavuje fotky svých milenců i nechutné popisy svých oblíbených sexuálních praktik. Jezdí nahý meditovat do Sahary. Stejně jako Janeček vyznává a praktikuje novodobé náboženství New Age. A když propukla metanolová aféra, navrhoval ji řešit tím, že by každá lahev měla svůj RFID čip, aby byla pod kontrolou, zřejmě jako předzvěst toho, že kdyby se tahle parta dostala k moci, vnutila by čipy i nám.   

Ptám se tedy: kdo je tady psychopat? A co za lidi nám tady Janeček vnucuje jako zachránce a následováníhodné vzory?

***

Vyjádření Martina Hausenblase:

"K výše uvedenému uvádím že: Není pravda, že bych byl šéf ústecké oděvní firmy ADLER. Jsem jedním z akcionářů celého holdingu ADLER. Manažerským řízením holdingových společností se nezabývám. Dále se ohrazují proti označení psychopat. Ona mainstreamová media jsou Blesk a celý článek byl psán na zakázku s úmyslem poškodit holding ADLER. Jednalo se o nekalý způsob předvolebního boje. Ve své manažerské praxi nepoužívám žádné obludné praktiky. Naopak jsem finalistou soutěže Manažer roku 2010 ČR a dále jsme byl oceněn titulem "Podnikatel roku 2011 Ústeckého kraje". Dále není pravdou, že bych na internetu vystavoval fotky svým milenců či jakési popisy sexuálních praktik.Moje návrhy na řešení metanolové aféry byly pozitivně přijaty odbornou veřejností a byly medializovány například zde: http://www.ceskapozice.czwww.ceskapozice.cz/byznys/podnikani-trhy/jak-z-alkoholove-krize-ven-varianta-cipova. Odmítám fabulace propojující zavedení systémových opatření na zamezení otrav alkoholem a výběru spotřební daně s NWO.

K putování saharou uvádím článek zde: http://byznys.ihned.cz/c1-52155930-jak-vycerpani-manazeri-hledaji-smysl-zivota-i-putovanim-nazi-v-pousti

Bohužel není co na moji osobu nalézt a tak se vytváření virtuální nesmyslné pomluvy."