Protesty v Polsku: Tisíce lidí, vodní děla a slzný plyn (VIDEO)
Autor: AC24.cz | Publikováno: 14.11.2012 | Rubrika: VE SVĚTĚ
Ilustrace
Protesty v Polsku a naše média opět mlčí. Tisíce mladých lidí v centru Varšavy zaútočili dlažebními kostkami a lahvemi na policisty během pochodů v Den nezávislosti. Polská policie zareagovala použitím slzných plynů a vodními děly. Při protestech bylo zraněno 18 lidí, z nich bylo osm policistů. Tři příslušníci bezpečnostních složek mají vážná zranění.

Protesty v Polsku a naše média opět mlčí. Tisíce mladých lidí v centru Varšavy zaútočili dlažebními kostkami a lahvemi na policisty během pochodů v Den nezávislosti.

Polská policie zareagovala použitím slzných plynů a vodními děly. Při protestech bylo zraněno 18 lidí, z nich bylo osm policistů. Tři příslušníci bezpečnostních složek mají vážná zranění.

Mladí lidé v černém oblečení a šátky zakrývající jejich tváře házeli lahve, petardy a kameny na pořádkovou policii, jejíž počty byly posíleny v tento důležitý sváteční den Polska (93 let od znovuzískání nezávislosti 11. listopadu 1918).

V centru metropole se totiž shromáždiliy skupiny pravicových i levicových aktivistů, kteří uskutečnili samostatné pochody v Den nezávislosti.

Zdroj: rt.com

http://www.ac24.cz

čtěte také:

Při tragédii letounu u Smolensku slyšel výbuchy. Teď ho našli oběšeného

ACTA v Polsku. Cenzura internetu sjednotila Poláky. Tisíce lidí v ulicích

Děti i starci, desetitisíce lidí hrdých na svůj národ. Podle elit a médií fašisti