Schwarzenbergova kaťata plní Brusel, Berlín a Bilderberg (NWO)
Autor: Dušan Streit | Publikováno: 24.09.2012 | Rubrika: U NÁS
Ilustrace
Je vidět, jak Schwarzenbergovi, tomuto exponentovi z lóže Bilderbergu, leží na srdci lidská práva. K jeho kalhotám bych nerad přičichl. Ale také Nečas si musí uvědomit, že to je ministr zahraničí jeho vlády. A ta potom smrdí celá...

Ne dosti, že ministr zahraničí vyplísnil svého předsedu vlády. On na jeho adresu ještě před televizními kamerami přidal, že plná kaťata nejsou politika.

Měl by si to uvědomit především sám. Respekt k vnitřním poměrům jiných suverénních států plnými kalhotami není, nýbrž jde o respekt ke svobodě. Přece: nedělejme druhým to, co bychom neradi, aby oni činili nám. Tohle platí tehdy, pokud vnitřní věci neurčuje nějaká cizí mocnost. Ta však určitě Rusům Putina nevnutila a Číňanům jejich vlastní – pohříchu úspěšný – model neexportovala.

Plnými kaťaty však je permanentní předklon před Bruselem, Berlínem a částečně i Paříží, který právě Schwarzenberg dnes a denně předvádí. Tady už jde o tu cizí moc, která naše svobodné rozhodování determinuje. Naše lidská práva jsou ukrácena o právo, aby domácí volby rozhodovaly o směřování domácí politiky. Aby politici hájili národní zájmy stejně urputně, jako to nepokrytě na náš úkor činí velké státy.

Chceme-li mít právo na takovou suverenitu, nesmíme ji upírat druhým státům, natož mocnostem. Nějakým poštěkáváním nic nezískáme, naopak poneseme hospodářské důsledky. A nelze nemít na paměti ani to, že bychom měli mít korektní vztahy se všemi velkými hráči, pokud tedy budou respektovat naši suverenitu. Není lepší garance bezpečnosti, než aby všechny velmoci měly v České republice hospodářské zájmy a investovaly u nás. I obchod může dělat přátele a vychovávat k respektu a ke svobodě, na níž skutečný trh stojí.

Nechce se mi tady vracet, ke všem škodám, které servilita Schwarzenberga způsobila a které na svém blogu průběžně komentuji. To už tak bývá: oč je méně loajální ke svému prezidentovi a premiérovi, o to je devótnější navenek.

Ale chtěl bych připomenout jednu záležitost, bratru za 350 miliard korun. Jedná se o onen Evropský stabilizační mechanismus (ESM), který prolamuje základní princip EU, že si hospodaří každý stát za své. Tento neodvolatelný „solidární“ závazek prolamuje dokonce i proradně přijatou Lisabonskou smlouvu. Tady vidíme, kam nás za aktivní pomoci Schwarzenberga chtějí salámovou metodou dostat. Do úplného politického, hospodářského a finančního područí.

Scwarzenberg s Vondrou hrozili, že pokud ESM neprodleně nepřijmeme, že se s námi Merkelová nebude do té doby ani bavit. Ó jaká hrůza! Málo se však ví, že na rozdíl od nás Německo tento šílený nástroj dosud nepřijalo. Pokud se nemýlím, tak teprve dnes má o něm rozodovat Ústavní soud v Karlsruhe. Že bychom tam poslali svého velvyslance, jenž by tamnímu předsedovi objasnil, jak mají hlasovat? Tím narážím na situaci, kdy před rozhodnutím našeho Ústavního soudu o Lisabonské smlouvě přijal Rychetský německého velvyslance. Myslí si Schwarzenberg, že by to bylo v opačném gardu možné?

A přidám další aktualitu. Je všeobecně známo, jak Schwarzenberg adoruje Kosovo s jeho zločinným vedením. Neštítí se podávat si ruce s drogovými mafiány, podle všeho také masovými vrahy, vesměs musulmanského založení. V neděli však  informoval v srbský žalobce pro válečné zločiny Vladimir Vukčević o děsivých praktikách odebírání lidských orgánů a o obchodování s nimi, jak je přiznal očitý svědek:

„Dali mi skalpel. Začni, nemáme moc času“, citoval rozkaz svého nadřízeného svědek. „Položil jsem svou levou rukou na jeho hruď a začal jsem řezat (...) krev začala stříkat (...) Nevím jestli umřel, nebo omdlel (...) Když jsem začal řezat, on začal řvát a prosil nás, abychom ho nezabíjeli. Potom ztratil vědomí. Nevím vlastně, jestli omdlel, nebo umřel. (...)  Řekli mi, abych udělal další horizontální řez dole (...) třetí řez bylo třeba udělat nahoře, ale to už udělal lékař, protože viděl, že se mi třese ruka a že ztrácím hlavu (...) Mezi oběma lékaři došlo k hádce, protože jeden zapomněl nůžky na přeštípnutí žeber (...) Nabídl jsem jako nástroj svůj bajonet a pod vedením lékaře přesekl žebra oběti. Potom jeden z lékařů ponořil svoje ruce do hrudi oběti, roztáhl ji a otevřel.“

Svědek dále detailně popsal, jak přeťali tepny a jak vzal do rukou srdce, které ještě tepalo. Srdce bylo uloženo do bedny pro transport orgánů a poté odvezeno autem na letiště v Tiraně. Tam ho od povstalců převzali vojáci albánské armády. Bedna se srdcem byla podle svědka předána "cizinci", který s ní nastoupil do malého soukromého letadla s tureckou vlajkou. Do obchodů s orgány byl údajně zapleten i kosovský premiér Hashim Thaçi. (zdroj lidovky.cz)

Je vidět, jak Schwarzenbergovi, tomuto exponentovi z lóže Bilderbergu, leží na srdci lidská práva. K jeho kalhotám bych nerad přičichl. Ale také Nečas si musí uvědomit, že to je ministr zahraničí jeho vlády. A ta potom smrdí celá...

http://streit.blog.idnes.cz/

čtěte také:

Přebalený Schwarzenberg

Pokrytectví ministra Schwarzenberga

„Dalajlámismus“ a vášnivé odmítání vlastní kultury