Temné pozadí zahájení olympijských her 2012
Autor: Přišlo mailem | Publikováno: 22.09.2012 | Rubrika: ZA OPONOU
Ilustrace
Nejsem nadaný sportovec a ani mě popravdě sport „nebere“. Nejsem ani pisálek, ale k sepsání tohoto článku jsem se rozhodl po zahlédnutí zahájení olympijských her 2012. Ono zmíněné zahájení tohoto „sportovního“, globálního, mír a toleranci přinášejícího sportovního klání mne doslova zarazilo a na několik dní zaměstnalo mou mysl. Děsilo mne to natolik, že jsem živý přenos vysílaný 27. 7. 12 po pár minutách raději přepnul… Po nějakém čase jsem našel odvahu a k jednotlivým obrazům se vrátil.

Nejsem nadaný sportovec a ani mě popravdě sport „nebere“. Nejsem ani pisálek, ale k sepsání tohoto článku jsem se rozhodl po zahlédnutí zahájení olympijských her 2012.

 

Ono zmíněné zahájení tohoto „sportovního“, globálního, mír a toleranci přinášejícího sportovního klání mne doslova zarazilo a na několik dní zaměstnalo mou mysl. Děsilo mne to natolik, že jsem živý přenos vysílaný 27. 7. 12 po pár minutách raději přepnul… Po nějakém čase jsem našel odvahu a k jednotlivým obrazům se vrátil.

 

Jak již jsem uvedl, nejsem pisálek a tak jsem čekal, zda někdo z „konspirativců“ nepopíše ostatním, co jednotlivé výjevy použité při zahájení OH 2012, znamenaly. Bohužel, jsem se nedočkal, a tak jsem se dokopal k tomuto článku… Jsem si však na sto procent jist, že mnozí tuto naaranžovanou „umělecky noblesní“ symboliku pochopili a viděli stejně jako já, a tak není potřeba zvláštních doplnění odkazů a souvislostí, které záměrně neuvádím a uvádím pouze souvislosti, o nichž si myslím, že nemusí všichni znát. - dokument ke stažení zde (PDF)

 

čtěte také:

 

Politicky korektně. My, Němci, jsme možná politickou korektnost nevynalezli, ale jsme v ní mistry

 

Řecká atletka vyloučena z olympijských her za "rasistickou poznámku" na Twitteru

 

Poslanec k zahájení olympiády: Levičácká, multikulturální hovadina