Levice jen zírá. DOSTu fandí neteř Martina Luthera Kinga i rabíni
Autor: -abb- | Publikováno: 14.08.2012 | Rubrika: U NÁS
Ilustrace
Chlubí-li se homosexualisté podporou americké a izraelské ambasády či záštitou ideově zmateného primátora za ODS, Akce D.O.S.T., která v den pochodu chystá protiakci s názvem "Obrana normálnosti", vytáhla týden před akcí z rukávu svá esa. A levice bledne závistí. Neteř Martina Luther Kinga Alveda King, bývalý guvernér státu Arkansas Mike Huckabee, bývalý vůdce většiny ve Sněmovně reprezentantů Tom DeLay, Yehuda Levin, reprezentující více jak 1200 ortodoxních rabínů a desítky představitelů prorodinných organizací z USA, Evropy a Latinské Ameriky...

Odmítavý postoj Akce D.O.S.T. k festivalu Prague Pride a jeho propagaci ze strany USA získal mimořánou zahraniční podporu.

Chlubí-li se homosexualisté podporou americké a izraelské ambasády či záštitou ideově zmateného primátora za ODS, Akce D.O.S.T., která v den pochodu chystá protiakci s názvem "Obrana normálnosti", vytáhla týden před akcí z rukávu svá esa. A levice bledne závistí...

Neteř Martina Luther Kinga Alveda King, bývalý guvernér státu Arkansas Mike Huckabee, bývalý vůdce většiny ve Sněmovně reprezentantů Tom DeLay, Yehuda Levin, reprezentující více jak 1200 ortodoxních rabínů a desítky představitelů prorodinných organizací z USA, Evropy a Latinské Ameriky...

Ti všichni připojili svůj podpis pod prohlášení, iniciované Světovým kongresem rodin, na podporu odmítavého stanoviska Akce D.O.S.T. k festivalu Prague Pride a politické záštitě domácí i zahraniční, jíž se mu neprávem dostalo.

"My, níže podepsaní představitelé prorodinných organizací a hnutí na ochranu života, rozhodně protestujeme proti účasti velvyslanectví USA na festivalu Prague Pride," píše se vprohlášení, pod kterým je podepsána řada zvučných jmen (viz pod článkem).

"Washington na mezinárodním poli agresivně prosazuje, z rozhodnutí prezidenta USA, ´gay agendu´, včetně homosexuálního „manželství” a stigmatizaci a marginalizaci těch, kteří tomuto oponují," konstatuje se v prohlášení. "Neumíme si představit horší formu kulturního imperialismu, než když se Washington pokouší přinutit společnosti, uznávající tradiční hodnoty, uznat oprávněnost homosexuální agendy."

Konzervativci z celého světa přímo a jmenovitě vyjadřují podporu předsedovi Akce D.O.S.T. Michalu Semínovi, který protiakci ve stejný den, stejný čas a na stejném místě, jako se bude konat Prague Pride, pořádá.

"Vyjadřujeme své uznání Michalu Semínovi, předsedovi Akce D.O.S.T., a dalším představitelům českých prorodinných organizací, za jejich neochvějnou obranu přirozené rodiny."

Zástupci prorodinných organizací připomínají, že podpora homosexuálních ´sňatků´ Obamovou administrativou je odmítána výraznou většinou americké společnosti.

"K této otázce se konalo 32 referend na státní úrovni, v každém z nich voliči podpořili tradiční definici manželství (muž a žena). Tak například v květnovém referendu v Severní Karolíně hlasovalo pro přirozené manželství 61 % voličů."

Ani OSN homosexuální "manželství" či zvláštní práva homosexuálů neuznává.

"Pokud jde o ´práva homosexuálů´, pak ti, kdo jsou tímto životním stylem poznamenáni, mají stejná práva jako ostatní občané. Ta však nezahrnují ´právo´ na vynucování si uznání tohoto způsobu života od těch, kdo s ním, ať už z důvodů náboženských, či jiných, nesouhlasí. Rovněž nezahrnují právo mužů na sňatek s muži a žen s ženami. Tato výše uvedená pseudopráva nenapomáhají svobodě člověka a jeho důstojnosti, ale naopak je znehodnocují," stojí dále v prohlášení.
    
Prohlášení je primárně adresováno velvyslanci USA Normanu Eisenovi a bylo mu předáno v pondělí v 11:00 na půdě velvyslanectví USA.

Jeho kopie byli předány také velvyslancům Státu Izrael a Nizozemského království, kteří festival Prague Pride rovněž veřejně podpořili.

Eisen si kromě protestního stanoviska s více než 120 jmény převzal i protestní nótu Akce D.O.S.T.

"Vaše Excelence, nechápeme důvody zvýšeného zájmu, který Váš úřad věnuje problematice sexuálního chování našich občanů. Česká republika je suverénním státem, který svým občanům garantuje práva i občanské svobody v rozsahu odpovídajícím západní právní kultuře. Oficiální podporu festivalu Prague Pride 2012 ze strany Vašeho zastupitelského úřadu proto nelze hodnotit jinak než jako nestandardní ovlivňování českého veřejného života, pro něž neexistuje žádný legitimní důvod," napsal v dopise předseda sdružení Michal Semín a místopředseda Petr Bahník.

Představitelé Akce D.O.S.T. namítají, že Festival Prague Pride není politicky a hodnotově neutrální aktivitou, ale jednou z tváří vyhraněného až extrémního ideologického proudu, který občanské svobody a skutečná lidská práva ohrožuje.

"I z toho důvodu se domníváme, že není vhodné, aby se Vaše velvyslanectví aktivně podílelo na jeho šíření mezi občany České republiky. Dobrému jménu státu, který u nás zastupujete, také nijak neslouží, když účastníci takových akcí, jakými jsou sledování pornografického kanálu Man X, travesti show se sexy průvodcem, gay rychloseznamka, či mega pánský striptýz, mají k tomuto trávení volného času Vaší veřejně udělenou podporu."

"Jako zastánci tradičních hodnot vycházejících z duchovních kořenů naší civilizace jsme Vaším postojem hluboce zklamáni. Jsme toho názoru, že nereprezentujete většinový názor občanů USA, o čemž svědčí i prohlášení velkého počtu představitelů amerického veřejného života, jež Vám spolu s naší protestní nótou předáváme," končí dopis pro Normana Eisena.

Protestní nótu si musel převzít  primátor Bohuslav Svoboda, který akci gayů, leseb a transexuálů podpořil a který výslovně odmítl podpořit i akci zastánců rodiny. Kromě už dříve použitých argumentů v něm konzervativci varují před šířením pohlavních nemocí, čemuž by Svoboda jako porodník mohl rozumět. - celý protestní dopis primátorovi zde

"Prague Pride propaguje homosexuální životní styl v době, kdy pokles populace ohrožuje prostou reprodukční schopnost české společnosti! Prague Pride přivádí do Prahy tisíce homosexuálů v situaci, kdy k nám ze západní Evropy přicházejí zprávy o nástupu nové závažné infekce, jež se šíří zejména v homosexuálním prostředí. Nebo si myslíte, že akce typu ´travesti show se sexy průvodcem´, gay rychloseznamka, kožená zóna, slibující ´úchyláky´ a fetišisty, mega pánský striptýz, či ´rozjetá party, která polibkem na rty nekončí´ nepředstavují vážné zdravotní riziko?"

www.prvnizpravy.cz

čtěte také:

Proč USA a Izrael fedrují Prague Pride?

Cosi v Praze. Kde s vysokou pravděpodobností potkáte ožralé a nafrčené bukvice

Normální je bránit se před zánikem soukromíProhlášení představitelů prorodinných organizací, protestujících proti podpoře Prague Pride ze strany velvyslanectví USA

My, níže podepsaní představitelé prorodinných organizací a hnutí na ochranu života, rozhodně protestujeme proti účasti velvyslanectví USA na festivalu Prague Pride.

Jako zástupci mezinárodního prorodinného hnutí sdělujeme následující:

- Washington na mezinárodním poli agresivně prosazuje, z rozhodnutí prezidenta USA, „gay agendu”, včetně homosexuálního „manželství” a stigmatizaci a marginalizaci těch, kteří tomuto oponují.

- Podpora homosexuálních „sňatků” Obamovou administrativou je odmítána výraznou většinou americké společnosti. K této otázce se konalo 32 referend na státní úrovni, v každém z nich voliči podpořili tradiční definici manželství (muž a žena). Tak například v květnovém referendu v Severní Karolíně hlasovalo pro přirozené manželství 61% voličů.

- OSN homosexuální „manželství” či zvláštní práva homosexuálů nikdy neuznává.

- Všeobecná deklarace lidských práv, přijatá Valným shromážděním OSN 10. 12. 1948 uvádí: „Muži a ženy, jakmile dosáhnou plnoletosti, mají právo, bez jakéhokoli omezení z důvodů příslušnosti rasové, národnostní nebo náboženské, uzavřít sňatek a založit rodinu.”

- Článek 16, bod 3 této Deklarace definuje rodinu jako „přirozenou a základní jednotkou společnosti, mající nárok na ochranu ze strany společnosti a státu.”

- Je proto mimo vší pochybnost, že cokoli, co podrývá rodinu – včetně změny její definice – je porušením povinnosti státu chránit tuto nezastupitelnou, stát předcházející a stabilní a svobodnou společnost umožňující instituci.

- V Madridské deklaraci Světového kongresu rodin (25. - 27. 5. 2012), jež byla jednomyslně přijata více než 3200 delegáty ze 72 zemí světa, se mj. uvádí: „Prohlašujeme, že přirozená rodina je založena na manželském svazku muže a ženy za účelem sdílení lásky a radosti, plození a výchovy potomstva, budování životodárného domácího hospodářství, poskytování bezpečí v obtížných okamžicích života a k soudržnosti mezi generacemi.”

- Pokud jde o „práva homosexuálů”, pak ti, kdo jsou tímto životním stylem poznamenáni, mají stejná práva jako ostatní občané. Ta však nezahrnují „právo” na vynucování si uznání tohoto způsobu života od těch, kdo s ním, ať už z důvodů náboženských, či jiných, nesouhlasí. Rovněž nezahrnují právo mužů na sňatek s muži a žen s ženami.

- Tato výše uvedená pseudopráva nenapomáhají svobodě člověka a jeho důstojnosti, ale naopak je znehodnocují.

- Neumíme si představit horší formu kulturního imperialismu, než když se Washington pokouší přinutit společnosti, uznávající tradiční hodnoty, uznat oprávněnost homosexuální agendy.

- Vyjadřujeme své uznání Michalu Semínovi, předsedovi Akce D.O.S.T., a dalším představitelům českých prorodinných organizací, za jejich neochvějnou obranu přirozené rodiny.


Allan C. Carlson – zakladatel a mezinárodní tajemník, World Congress of Families

Lawrence Jacobs – výkonný ředitel, World Congress of Families

Don Feder – ředitel tiskového odboru, World Congress of Families

Brent Bozell – předseda, For America

Scott Lively – prezident, Defend the Family International

Richard A. Viguerie - předseda, ConservativeHQ.com

Silvio Dalla Valle – výkonný ředitel, Luci sull'Est - Associazione per la Difesa dei Valori Cristiani (Italy)

Alexey Komov – zástupce Světového kongresu rodin pro Rusko a Společenství nezávislých států

Margaret H. Hartshorn – prezidentka, Heartbeat International

Carol Soelberg – prezident, United Families International

Christopher Carmouche – výkonný ředitel, GrassTopsUSA

Patricia McEwen - ředitelka, Life Coalition International

Denise F. Cocciolone – prezident, National Life Center, Inc.

C. Gwendolyn Landolt, - viceprezidentka, REAL Women of Canada

Dorothy Patterson – profesorka teologie a ženských studií, Southwestern Baptist Theological Seminary

Paige Patterson – prezident, Southwestern Baptist Theological Seminary, bývalý prezident, Southern Baptist Convention

Benjamin W. Bull – právní zástupce Alliance Defense Fund

Piero A. Tozzi -- Alliance Defending Freedom, Senior Legal Counsel, Global

Roger Kiska – Alliance Defense Fund, Senior Legal Counsel, Global

Edmund Adamus – ředitel sekce pro manželství a rodinu, Diocese of Westminster (England)

Christine de Marcellus Vollmer – prezidentka, Latin American Alliance for the Family

Linda Harvey - Mission America

Arthur Goldberg - předseda, Jews Offering New Alternatives for Healing

David Kupelian – viceprezident a výkonný ředitel, World Net Daily

Coach Dave Daubenmire - Pass The Salt Ministries

Peter Costea Esq. – prezident, Alliance of Romania’s Families

Rev. Dave Welch – výkonný ředitel, U. S. Pastor Council

Dr. Jim Garlow - předseda, Renewing American Leadership

Dr. Janice Shaw Crouse, Ph.D. - ředitelka, The Beverly LaHaye Institute, Concerned Women for America

Ted Baehr – Christian Film and Television Commission

Steven Mosher – prezident, Population Research Institute

Louise Kirk – koordinátor pro Velkou Británii, Alive to the World

Sharon Slater – prezidentka, Family Watch International

Ignacio Arsuaga – HazteOir.org (Speak Out), Španělsko, organizátor World Congress of Families VI (Madrid 2012)

Peter LaBarbera – Americans for Truth About Homosexuality

Brian Burch – President CathoilcVote.org

Tim Wildmon – prezident, American Family Association

C. Preston Noell III – prezident, Tradition, family and Property, Inc.

Father Frank Pavone – prezident, Priests for Life

Michael van der Mast -- Cry for Life, Nizozemí

Julio Severo – Last Days Watchman, Brazílie

Igor Beloborodov – mezinárodní koordinátor, Global Pro-Life Campaign in Defense Life and Natural Family "From Ocean to Ocean”, Rusko

Dran Reese – ředitel, The Salt And Light Council

Babette Francis - National & Overseas Coordinator, Endeavour Forum Inc., Austrálie

Farooq Hassan - Pakistan Family Forum

Rebekah Ali-Gouveia – koordinátorka pro karibskou oblast, Elpis Centre WCF, Trinidad

David Crowe – prezident, Restore America

Matthew Staver – děkan, Liberty University Law School, předseda, Liberty Counsel

Bryan & Camille Seltzer - ředitel, International Press Association, IPAnews.com

Andy Ramirez -- Regional Officer, Answers in Genesis

Peter Westmore - prezident, National Civic Council, Austrálie

William J. Murray – prezident, Religious Freedom Coalition

Mario Romo – ředitel, Red Familia (The Family Network), Mexiko

David Carroll – “Restorer of Values”, San Diego

Rabbi Yehuda Levin – mluvčí, Rabbinical Alliance of America (zastupující 1,200 ortodoxních rabínů v U.S.A. a Kanadě)

Dr. Ligaya A. Acosta – výkonný ředitel, Human Life International-ASIA/OCEANIA, Filipíny

Theresa Okafor – Foundation for African Cultural Heritage, Nigérie

Evert-Jan Brouwer – politický poradce, Nizozemí

Sarah Flood-Beaubrun - Caribbean Centre for Family and Human Rights (CARIFAM), St. Lucia

Chaplain Gordon James Klingenschmitt -- The Pray In Jesus Name Project

Bill Donohue – prezident, Catholic League for Religious and Civil Rights

Pastor Rick Scarborough – prezident, Vision America

Tom DeLay – bývalý vůdce většiny ve Sněmovně reprezentantů

Brian Camenker – prezident, Parents Rights Coalition

Andrea Williams –ředitelka, Christian Concern & Christian Legal Centre (U.K.)

Pastor Ade Omooba – spoluzakladatel a ředitel, Christian Concern (U.K.)

Rachel Wagstaff – členka vedení, Christian Concern (U.K.)

Andrew Marsh – členka vedení, Christian Concern (U.K.)

Libby Blaxall – členka vedení, Christian Legal Centre (U.K.)

Chloe Butler – členka vedení, Christian Concern

Paul Huxley - Christian Concern (U.K.)

Kizzy Donaldson – Christian Concern (U.K.)

Peter Norris - Christian Concern (U.K.)

Suvreet Bagga - Christian Concern (U.K.)

Fred Williams - Christian Concern (U.K.)

Michaela Optiz – Christian Concern (U.K.)

Pollyanna Hollebon – Christian Concern (U.K.)

Judith Gelernter Reisman, Ph.D. – profesorka práva, Liberty University School of Law

Alicia Latorre – prezident, Spanish Federation of Pro-Life Associations, Španělsko

Kris Mineau – prezident, Massachusetts Family Institute

Rabbi Daniel Lapin - American Alliance of Jews and Christians

John Smeaton - ředitel, Society for the Protection of Unborn Children (U.K.)

Niall Kennedy – prezident, International Council of Catholic Men (Unum Omnes)

Tom Shields – předseda, Coalition for Marriage and Family

Rocio de la Torre. - Mujer para la Mujer (Mother to Mother) A.C., Mexiko

Dr. Thomas Ward – viceprezident a zakladatel, National Association of Catholic Families (UK), korespondenční člen Papežské akademie pro život

Dr. Russell J. Hilsinger, III – pastor, Grace Baptist Church, Dallas, Oregon.

Luis Tejedor – koordinátor práce s mládeží, HazteOir.org., Španělsko

Matt Barber - viceprezident, Liberty Counsel Action

Janet M. LaRue, Esq.

Philip A. Moran – výkonný ředitel, Tradition Family Property Association, U.K.

Michael J. McManus – prezident, Marriage Savers

Paul Herzog von Oldenburg – ředitel, Fédération Pro Europa Christiana, Belgie

Dr. Jean Garton – zakladatelka a emeritní ředitelka, Lutherans For Life

Robert Knight - publicista

Vakhtang Kipshidze – publicista, Voice of Russia

Pavel Parfentiev – prezident, For Family Rights NGO, Rusko

Tom Hardy – bývalý ředitel, Mariamante Academy and Mercy Academy and Board Member of Visitation House.

Rev Louis P Sheldon - předseda, Traditional Values Coalition

Andrea Lafferty - prezidentka, Traditional Values Coalition

Joseph Meaney – tajemník pro mezinárodní vztahy, Human Life International

Mike Valerio – Mike and Helen Valerio Foundation

Jennifer Roback Morse, Ph.D. - prezidentka, The Ruth Institute

Jean Goyard – The French Society for the Defense of Tradition, Family and Property, Francie

Michael Pakaluk, Ph.D. - předseda, katedra filosofie, Ave Maria University

Mike Huckabee – bývalý guvernér státu Arkansas

Alan Keyes – bývalý americký velvyslanec

Miguel Moreno – prezident, Trinity Foundation, Bolívie

Alveda King – King for America

Diane Gramley – prezidentka, American Family Association of Pennsylvania

Fr. Maxim Obukhov – ruský aktivista za práva nenrozených

Joe Miller - předseda, Restoring Liberty

Rabbi Noson Shmuel Leiter – výkonný ředitel, Torah Jews for Decency.

Alberto Vollmer – bývalý velvyslanec Venezuely ve Vatikánu

Dr. Richard Land – prezident, Southern Baptist Ethics & Religious Liberty Commission

Rabbi Moshe Bresler – výkonný ředitel, Garden State Parents for Moral Values

Father Shenan J. Boquet - prezident, Human Life International

Vanessa Theed – Family Values Committee (U.K.)

Rabbi Dovid Eidensohn – GenderCentral.com

Rabbi Yoel Schonfield – president, Vaad Harabbonim (Council of Rabbis) of Queens, N.Y.

Paul Diamond – Standing Counsel to the Christian Legal Centre.

Shirley Richards - Lawyers' Christian Fellowship, Jamajka