Středoevropan Palata děkuje Národní myšlence za Cenu Emanuela Moravce: Nevážení čeští náckové, táhněte do háje
Autor: odjinud | Publikováno: 19.07.2012 | Rubrika: U NÁS
Ilustrace
Nevážení čeští náckové, jsem potěšen tím, že Vám moje články vadí podobně jako Vám vadil Václav Havel a jako Vám vadí Karel Schwarzenberg, největší postavy mezi českými demokraty posledních padesáti let. Za udělení "ceny" těmto dvěma báječným lidem zasloužíte pouze nejhlubší opovržení.

Nevážení čeští náckové,

jsem potěšen tím, že Vám moje články vadí podobně jako Vám vadil Václav Havel a jako Vám vadí Karel Schwarzenberg, největší postavy mezi českými demokraty posledních padesáti let. Za udělení "ceny" těmto dvěma báječným lidem zasloužíte pouze nejhlubší opovržení.

Ujišťuji Vás, že mě Vaše "cena" pouze posiluje v tom, že moje poctivá práce má smysl a že v ní mám pokračovat s ještě větším úsilím, aby to tady fašouni jako Vy nevyhráli.

Ve skutečnosti jste právě Vy pokračovateli Emanuela Moravce, Rysa rozsévače, vlajkařů a toho nejhoršího, co se v české politice za posledních sto let zrodilo.

Táhněte do háje

Luboš Palata

Poznámka redakce Národní myšlenky: aby nedošlo k mýlce, náš laureát nemá v úvodu svého vyprávění na mysli toho Karla Schwarzenberga, co ideově vedl předválečnou Vlajku, tedy toho nejhoršího, co se v české politice za posledních sto let zrodilo, ale jeho syna, největší postavu mezi českými demokraty posledních padesáti let.

Našemu laureátovi děkujeme za jeho milý dopis a přejeme mu hodně sil v další práci, aby to tady náhodou nevyhráli fašouni jako my, ale demokrati jako Schwarzenberg a jeho nejbližší straničtí kolegové, mučedníci demokracie, Parkanová s Kalouskem.

A co nebohého Palatu tak nadzvihlo ze židle?

Cena pro Středoevropana

V hlasování za 1. čtvrtletí t. r. zvítězil a tím získal Cenu Emanuela Moravce o pořadovém čísle 3 Středoevropan Luboš Palata, jenž byl kandidován za demagogické, nepravdivé, mocným podbízivé informování o nové maďarské ústavě a situaci v Maďarsku. Luboš Palata opět ukázal, že zájmy Evropské unie a její byrokracie, potažmo zájmy franko-německého silového bloku, jsou mu nade vše, především pak nad zájmy evropských národů a Čechů obzvláště. Za neustálé hanobení našeho národa a dělání mezinárodní ostudy si jistě ocenění formátu Ceny Emanuela Moravce plně zaslouží.
 
 
čtěte také: