Gardasil, Silgard, Cervarix: chraňte proti nim své dcery!
Autor: odjinud | Publikováno: 08.10.2010 | Rubrika: ZDRAVÍ
Ilustrace
Ve světě se již dosti mluví o nebezpečnosti vakcín proti rakovině děložního čípku. Z celého světa je hlášeno mnoho úmrtí i závažných neurologických poškození. Ovšem neoficiálně, na alternativních webech, a hlavně samy postižené rodiny se snaží šířit informace na webu a varovat...

Ve světě se již dosti mluví o nebezpečnosti vakcín proti rakovině děložního čípku. Z celého světa je hlášeno mnoho úmrtí i závažných neurologických poškození. Ovšem neoficiálně, na alternativních webech, a hlavně samy postižené rodiny se snaží šířit informace na webu a varovat...

Můžete si tam přečíst svědectví, vidět postižené dívky na videu... Big Pharma vše popírá a snaží se zákeřně šířit do rozvojových zemí, vlády to podporují.

V Česku zatím rodiče jásají, že mohou udělat něco pro své děti, neváhají platit horentní sumy... není divu, při veškeré mediální propagaci. I já znám bohužel jednu holčinu, co byla aktivní veselou dívkou. Nechali ji očkovat, a teď je z ní troska, která nemůže ani chodit do školy, stále je nemocná, má křeče a nevím co ještě, občas v nemocnici... Rodiče si neumějí zdravotní stav dítěte vysvětlit, s vakcínou ho nespojují, ta je přece "zdravá". Pokud máte rádi své dcery, chraňte je jak můžete před trojicí zločinců Cervarix, Gardasil a Silgard, i když naše média je vychvalují! Přečtěte si podrobnější informace a varování česky zde a zde.

Indie zastavila zkoušky vakcíny proti HPV po smrti 6 dívek. V USA jich zemřelo 67, vláda nedělá nic.

Hrůzy způsobené vakcínou Gardasil vyráběnou společností Merx and Comp., a vakcínou Cervarix od výrobce GlaxoSmithCline (GSK) pokračují - v Indii během pokusného očkování nedávno zemřelo na jeho následky šest mladých dívek. Tyto dvě vakcíny proti lidskému papilomaviru (HPV) měly v USA podíl na úmrtí nejméně 67 dívek, avšak u amerických úřadů to nevyvolalo žádnou jinou reakci než tajit to před veřejností. Ale v Indii 6 úmrtí donutilo vládu, aby okamžitě zastavila pokusy s vakcínami.

„V Indii byly povoleny klinické zkoušky (Fáze III) dvou vakcín proti lidskému papilomaviru (HPV), jmenovitě Gardasilu a Cervarixu, než bude uděleno povolení k dovozu a k prodeji,“ řekl státní ministr pro zdraví a rodinu S. Gandhiselvan ve zprávě pro indický parlament. Avšak z důvodu úmrtí doporučil všem státům, aby okamžitě zastavily vakcinace.

Podle zpráv byly zkoušky naprosto neetické a nezákonné, a nebyly ničím jiným než zneužitím znevýhodněných lidí z rozvojového státu ze strany farmaceutických společností. Protože mnoho žen v industrializovaném světě se dovídá o nebezpečích očkování proti HPV a odmítá je, Big Pharma se obrátila do jiných států a snaží se naočkovat celý svět svými nebezpečnými injekcemi.

Webové stránky www.TruthAboutGardasil.org věnované odhalování skutečných nebezpečí spojených s očkováním proti HPV také praví, že farmaceutické společnosti provádějí klamnou reklamu v jiných zemích, a jdou dokonce tak daleko, že lživě prohlašují, že tyto vakcíny jsou povinné v USA, Francii a Austrálii.

„Toto považujeme za porušení lidských práv a žádáme USA, aby se ujaly vedoucí role v ochraně základních lidských práv a žádaly projednání v kongresu, řekla Rosemary Mathis z organizace www.TruthAboutVaccines.org.

Nicméně Systém oznamující nepříznivé účinky vakcín (VAERS) v USA dosud oznámil 67 úmrtí na očkování proti HPV, a existuje velké množství zpráv o závažných, život ohrožujících vedlejších účincích, ale úřady s tím nic nedělají. Takže je nepravděpodobné, že by USA udělaly cokoli, co by zabránilo prodeji tohoto jedu jako léčiva po celém světě..

Související články anglicky:
http://truthaboutgardasil.org/breaking-news-india-halts-hpv-vaccine-prog...
http://www.thaindian.com/newsportal/health1/after-deaths-cervical-cancer...
http://www.prisonplanet.com/india-rejects-h1n1-shots-after-vaccines-kill...

http://www.prisonplanet.com/india-halts-hpv-vaccine-trial-after-six-girl...

Ethan A. Huff, Natural News, 2. září 2010

Zdroj: Orgo-net.blogspot.com