"Veřejnoprávní“ Česká televize zaměstnává neomarxistu Jana Šterna a přetahuje z Novy autory tupých telenovel. Co s ní?
Autor: odjinud | Publikováno: 23.06.2012 | Rubrika: MÉDIA
Ilustrace
Předevčírem se v médiích objevila zpráva, že Česká televize vybrala 14 nových vedoucích tvůrčích producentských skupin. Ve výčtu jmen nás zaujal především Jan Štern. ČT si hraje na vyváženou a veřejnoprávní mekku, přitom bohorovně toleruje oddaného obdivovatele ideologie marxismu, která se stala základním stavebním kamenem pro komunistická zvěrstva.

Předevčírem se v médiích objevila zpráva, že Česká televize vybrala 14 nových vedoucích tvůrčích producentských skupin. Ve výčtu jmen nás zaujal především Jan Štern. ČT si hraje na vyváženou a veřejnoprávní mekku, přitom bohorovně toleruje oddaného obdivovatele ideologie marxismu, která se stala základním stavebním kamenem pro komunistická zvěrstva.

 

Pravdoláskař Jan Štern patří do stejné skupiny levičáckých hochštaplerů jako Pehe, Keller, Šiklová a spol. Po vzoru blogerského kolegy Peheho se s železnou pravidelnosti pouští do tepání „zločinného“ kapitalismu a sem tam založí nějakou tu petici, pod kterou se podepisují i jeho výše zmínění přátelé. Štern je například autorem www.verejnostprotikorupci.cz.

 

Velmi „přínosný“ web s tématem, které je dnes moderní a oblíbené. Kdo se pod tuto petici nepodepíše, nejspíš je sám kmotr a korupčník. Možná brzy někdo založí web www.verejnostprotivrazdam.cz či www.verejnostprotiznásilneni.cz. Kdo se vedle tradičních petičníků v čele s Pehem a Šternem nepodepíše, je vrah a úchylný násilník. Jak prosté, že? Kdo nejde s námi, jde proti nám...

 

Vedle „sofistikovaných“ agitek páně sociologa Kellera Jan Štern zbožňuje dílka ultramarxisty Slavoje Žižka, jehož s oblibou cituje ve svých blozích a obdivně jej nazývá „slavným slovinským myslitelem“. Jan Štern se zároveň ve svém krátkém medailonku na blogu aktualne.cz chlubí, že za totality vydával s kamarády samizdatový časopis Prostor. To je sice obdivuhodné, ale svým dnešním příklonem k Marxovi svoji bohulibou činnost před rokem 1989 totálně zazdil.

 

Je zajímavé, že Česká televize ústy svých redaktorů považuje např. Akci D.O.S.T. za málem nacistickou organizaci a příznivec marxismu, anarchismu a komunismu Štern jí nevadí a ještě jej navíc povýší na lépe placenou a zodpovědnější pozici.

 

Jako by nestačilo, že je ČT přímo přeplněna neomarxistickými kreaturami... Šéf ČT Petr Dvořák navíc na Kavky začal zvát své bývalé kolegy z Novy, a to včetně scénáristek tupých telenovel. Brzy se tedy můžeme dočkat závodů s komerční Novou o to, kdo napíše delší a hloupější seriál. Je dobře, že se proti tak zhoubnému trendu ozval předseda Rady ČT Milan Uhde. Je však otázkou, jestli bude na správný postřeh „starého pána“ vůbec brát někdo ohled.

 

Hloupých seriálů už takto Česká televize produkuje přehršel. Další nášup bychom si už neměli nechat líbit. V této souvislosti se sluší a patří připomenout, že si na „zlatý důl“ na Kavkách brousí zuby i Halina Pawlowská, o čemž jsme psali před pár týdny.

 

Možná by neškodilo, kdyby se opačným směrem, tedy na Novu, vydal Jan Štern. Jako zaměstnanec komerční televize ať si své marxistické bludy veřejně šíří podle libosti. Jako „vysoký“ zaměstnanec údajně veřejnoprávní televize by měl od svých libůstek upustit. Nevím, jak čtenáři ePortál, ale my nechceme, aby se z našich koncesionářských poplatků platilo živobytí neomarxisty a příznivce totalitářských ideologií.

 

www.eportal.cz

 

čtěte také:

 

Židovský revolučný duch (recenzia knihy E. Michaela Jonesa)

 

Seriál o zednářích vrcholí (26) Zednáři a Československo (2/3) Šokující přehled, kdo všechno byl v lóžích

 

Česká republika a svobodní zednáři