Rošáda s Davidem R. Velká hra o Hrad pokračuje
Autor: Michal Vimmer | Publikováno: 23.05.2012 | Rubrika: HUMOR
Ilustrace
Jak se stal z investigativce Johna dinosaur, z poctivce Béma mazánek a z Ratha Tymošenková? Jak se mohli všichni ti mladí, noví, nezkažení politici takhle změnit? Jeden by řekl, že je po letech nepoznává, jiný, že "jsou jak vyměnění." Ano, stalo se...

Jak se stal z investigativce Johna dinosaur, z poctivce Béma mazánek a z Ratha Tymošenková? Jak se mohli všichni ti mladí, noví, nezkažení politici takhle změnit?

Jeden by řekl, že je po letech nepoznává, jiný, že "jsou jak vyměnění."

Ano, stalo se.

Jen bezpodmínečným prodejem duše peklu se může stát, že neúplatný novinář a lovec darebáků je ostouzen jako prodejný poskok, znamenitý reformátor drogové scény, špičkový sportovec a pražský skoroolympionik je za kmotrova kumpána, a do třetice, neúnavný bojovník za čest a důstojnost českých lékařů se smrskne na špinavce s krabicí.   

David rath na vernisáži výstavy Židovské památky Středočeského kraje v Bauhaus Center Tel Aviv

 

Čtenáři velkomoravské ságy o spiknutí, jehož cílem je svržení Václava Klause a dosazení Adama Škrly vulgo Honzy Fišera na český trůn (tzv. Kuřimská výzva) dobře pochopili oč jde, když o sobě David. R. ve vazbě v Litoměřicích začal prohlašovat, že se cítí jako Julie T. v Charkově.

Nejde o nic jiného než machinaci širšího rozsahu známou pod pojmem mezinárodní dohoda o volném pohybu nývltů, jejímž je škrliáda jen drobou kapitolkou.

Aktuálně: Jak jsme měli možnost se naposledy přesvědčit v případě ukrajinské Plynové Princezny Julie, jejíž manžel od ledna požívá českého azylu a organizuje z Prahy osvobození své statečné ženy, sehrál agent Adam svoji roli ženomuže v posteli charkovské nemocnice na výbornou. Sotva byla pravá JT vyměněna za sličného chlapce Adama, vydal Adam prohlášení, v němž protestuje „proti bojkotu Eura“ viz.

Mezitím byl skandálně uvězněn středočeský hejtman, proti čemuž neprodleně přiletěla protestovat sedmičlenná delegace izraelské vlády.

Více než povzbuzen britsko - izraelskou vládní  podporou, kterou Nečas prostě nemůže ignorovat,  si litoměřický politický vězeň Dr. R. ihned upozorňuje na paralelu svého případu s kauzou nešťastné Julie T., čímž si říká o adekvátní postup: tedy výměnu za dvojníka, který bude ochoten za něj snášet po nezbytně nutnou dobu vězeňskou šikanu.

Obviněný R. si nepřímo řekl o Adama - Spasitele.

S tím souvisí další právní kroky: Zatímco Dr.R. už jednoho advokáta má, vyměněný zajatec (dvojník – nývlt Adam) bude potřebovat vlastního právníka. Proto bude dvojjediného Davida R. zastupovat dvojice advokátních kanceláří

A podle poslední zprávy Blesku se ke spirituální výměně Davida R. propadlého peklu za duchovní bytost Adama Š. má dojít  dnes na v Praze Spiritce.

Že to nebude zadarmo, je snad jasné.  Jisté je, že doktor R. se změní k nepoznání.

Velká hra o Hrad pokračuje.

http://vimmer.blog.idnes.cz

čtěte také:

Kauza Rath: Kdo se v tom má vyznat?

Prohlášení Davida Ratha. O svobodu jsem nepřišel jen já, ale celá společnost

Dvojka Randák-Janeček (opět) zasahuje? Odrovnání Ratha aneb Další randákovina z „protikorupčního“ fondu?