Fuj. Pomluvy a drby o Karolíně Peake. Anonym probírá její napojení na Goldman Sachs
Autor: Přišlo mailem | Publikováno: 05.05.2012 | Rubrika: U NÁS
Ilustrace
Internetem se šíří krátký pamflet nevalné úrovně, který upozorňuje na zajímavé pozadí Karolíny Peake. Otiskujeme ho v původním znění a necháváme na ctěném čtenáři, aby si svůj úsudek utvořil sám...

Karolína Peake - rodina její matky, Radky Kvačkové, rozené Šebkové, obdržela darem od Maltézských rytířů Velkopřevorský mlýn na Čertovce (Praha, Malá Strana), kde dosud bydlí.

Proč?

Karolína Peake má potřebu dostat se k moci v politice. Byla členkou ODS, ale nemohla se protlačit na přední místa (naši modří kmotři tam jen tak někoho nepustí). Karolína totiž zosobňuje cizí elitářské zájmy, takže tudy cesta nevedla, musela odejít, pokud nechtěla zůstat jen řadovou členkou.

A kdopak ji v tom přímo podporuje? Především vlastní manžel.

A kdopak je její manžel? Charles Peake, vystudoval mezinárodní management v USA, odkud je i jeho adoptivní otec, Američan, a hned měl lukrativní posty.

Pro koho asi pracoval? Pro renomovanou invest. spol.  Ernst&Young, Goldman Sachs. Pak se najednou mladý Američan ocitl náhodou v Praze (v době, kdy tady Američané v podstatě koupili ČR) a kde měl zabezpečené místo v Citibank (dál následovala Commerzbank).

(Netřeba dodávat, že tyto dvě banky spolu ještě s dalšími, včetně Goldman Sachs a americkým Fedem prioritně hrají se světem špinavou a chamtivou hru a přivedly svět na pokraj obrovské krize.)

Pak spousta dalších společností, mezi nimi i vedení Unipetrolu, odkud byl pan Peake vyhozen, neboť pro Francouze vedl zkorumpované výběrové řízení (přišli mu to). Mohl být za mřížemi, ale pánové ve vedení se dohodli, že budou obě strany mlčet, ale on musel opustit post. Je to americký grázl, stejnej jako všichni lumpové v bankách, co manipulují a okrádají celý svět!!!

Karel Gott řekl, že světu vládnou lóže a elity, má bohužel pravdu. Karolína - maltézští rytíři / proto si rozumí se Schwarzenbergem a jeho Bilderbergem/ a její manžel - investiční zloděj velkého kalibru, přímo ze zdroje - z Ameriky z bandy kolem Goldman Sachs!!!

Kauza Peake - další vysoká hra a zpravodajská operace zahraničních institucí na území ČR, jejíž průběh je vnucen českých občanům zvenku a nemají žádný způsob, jak ji ovlivnit, nebo dokonce zastavit. Nevěřte na to, co vám říkají v České televizi. Je toho součástí. Politika se sune vpřed nikoli silou myšlenek a vizí, ale již jen výhradně silou vydírání těch, jejichž jména nesmíme vyslovovat.

čtěte také:

"Fuj, Karolínko, to se nedělá!"

Čekáme na Vaše jasné vyjádření proti „eurovalu“, pane premiére...

Šerifská hvězda pro soudce Šotta?