Fischer a Svatý Grál
Autor: Michal Vimmer | Publikováno: 03.05.2012 | Rubrika: HUMOR
Ilustrace
Údajný favorit přímé volby pan Fischer, t.č. v Londýně, kupodivu už není miláčkem médií. Všichni jako na povel přišli na to, že vlastně nějak není zač ho zbožňovat. Copak to? Fischer nepochybně splňuje všechna kritéria ideální hlavy českého státu: poslušný, polepšený hříšník (bývalý komunista), diplomatickou etiketu se učí podle Špačka a na Hradčany se těší, jak se vyznal v rozhovoru pro první číslo časopisu Kraus. Dokonalý prezident!

Údajný favorit přímé volby pan Fischer, t.č. v Londýně, kupodivu už není miláčkem médií. Všichni jako na povel přišli na to, že vlastně nějak není zač ho zbožňovat. Copak to?

Fischer nepochybně splňuje všechna kritéria ideální hlavy českého státu: poslušný, polepšený hříšník (bývalý komunista), diplomatickou etiketu se učí podle Špačka a na Hradčany se těší, jak se vyznal v rozhovoru pro první číslo časopisu Kraus. Dokonalý prezident! http://www.pehe.cz/Members/redaktor/kez-by-byl-prezident-seda-mys

Bohužel, nejlepší vždycky nevyhraje.

 

Ještě máme tu demokracii a o Hrad mají zájem i jiní kandidáti. A hlásné trouby Fischerových protivníků národu vemlouvají, že jako premiér vlastně „nic nedělal a díky tomu nic nepokazil.“ http://www.novinky.cz/domaci/258829-schwarzenberg-nejtezsim-souperem-je-fischer-nic-neudelal-nic-nezkazil.html Díky tomu se tolik líbil, podobně jako před ním miláčkové médií Dlouhý, Gross, Tošovský, Buzková a j. To je skutečně poněkud laciný odsudek, protože kdyby nic nedokázal, asi by si ho Trhy nevybraly do Evropské banky pro obnovu a rozvoj a neudělaly z něj rovnou viceprezidenta. http://zpravy.ihned.cz/politika/c1-42757960-fischer-bude-od-zari-viceprezidentem-evropske-banky-pro-obnovu-a-rozvoj

 

Český Honza v Londýně je muž na svém místě, který ví, oč v Evropě kráčí.

  1. Smyslem Evropské Unie je zničit Německo, a při tom do poslední chvíle uchovat v Němcích dojem, že je to v jejich zájmu.

  2. Všechna moc v Evropě patří Trhům.

  3. Trhy vládnou z Londýna, UK.

Tzv. udržitelný rozvoj, který má Fischer v Londýně na starosti, je samozřejmě dokonalý nesmysl v době, kdy se kácí základní jistota – Euro. Jak udržitelně rozvíjet něco, co je odsouzeno k zániku nejpozději 21.12. 2012? Fischer je sice schopný, pracovitý, bude ochotně rozvíjet cokoli se mu řekne až do skonání věků, ale na to teď opravdu není vhodná doba na udržitelný rozvoj. Jak vypadá konec světa si umí málokdo představit, ale už když krachuje euro, jde o všechno - o českou korunu a britskou libru.

 

Fischer to musí pochopit a Nečas mu to vysvětlí. Od toho je v Londýně a není tam sám. http://zpravy.ihned.cz/svet-evropa/c1-54890190-na-havla-v-londyne-vzpominal-i-princ-charles-vyjimecne-pochvaloval-si-velvyslanec

 

Kde jinde a kdy jindy než o přestávce absurdní frašky na londýnské divadelní toaletě je vhodná chvíle vyjasnit si rituál převzetí moci ve státě?

 

Zadání je ošemetné: Chceme mít silnou měnu, což je výhodné pro naše turisty cestující do zahraničí a pro zahraniční spekulanty, anebo raději slabou korunu, která svědčí českým exportérům?

 

Prezident musí vědět, kde stojí, neboť je to právě on, kdo nominuje radu ČNB. http://vimmer.blog.idnes.cz/c/245567/Falesna-jizdenka-na-Hrad.html

 

Řecko je příklad turistické země, která nic nevyváží. Silné Euro stojí na řeckých hranicích jako varovný strašák všem turistům a uvnitř země řádí jako mor.

 

Německo naopak exportuje víc zboží než kdo jiný v Evropě a Němci navíc rádi cestují, takže potřebují měnu tak akorát, jenže zbytku Evropy nelíbí a stahuje Německo ke dnu. http://vimmer.blog.idnes.cz/c/247841/Potopime-Nemecko.html

 

Velká Británie exportuje hlavně demokracii (zbraně) a služby (rozumí se finanční machinace). Měnu potřebuje spíše silnější, je to mocnost a chce panovat - a taky na to vždycky bude mít (dokud bude řídit souostroví daňových rájů, která nasávají a perou finance z celého světa.)

 

A my? Neradi závisíme na vývozu do Německa, ale ráději bychom už jenom prali peníze, protože přichází Nová doba, Čas Vodnáře a NWO. Co s tím? Kdo rozetne gordický uzel měnové hádanky? Na to poslušný služebníček Fischer nestačí. Na to je potřeba charismatická osobnost formátu Adama Škrly. http://vimmer.blog.idnes.cz/c/245567/Falesna-jizdenka-na-Hrad.html

 

Adam, ani žena ani muž, geniální dítě a trapič malých dětí, světec i ďábel, toť On!

Prezident i královna!

http://cs.wikipedia.org/wiki/Ku%C5%99imsk%C3%A1_kauza

 

Fischer je sice nejpopulárnější, ale Adam zná odpověď na všechna tajemství vesmíru. Jejich cesty se musí protnout a osud je spojí. Jsou vyvolení Prozřetelností !!!

 

Zasvěcenci vědí, co říká Legenda o Svatém Grálu - po Ježíšově smrti přicestoval sv. Josef do Británie a někde v Glastonbury ukryl Sv. Grál, pohár Ježíšovy krve do jakési studny. O pohár byl potom dlouho velký zájem, ale nebyl k nalezení. Až jednou "… rytíři Galahad (v jiných pramenech Gawain), Perceval a Bors, kteří dojdou na hrad Svatého grálu, obklopený neúrodnou pustinou, zjistí, že posvátný kalich opatruje chorý, nepohyblivý strážce, Král rybář. Hledaný kalich mohl získat jen ten, kdo položil správnou otázku, jež se týkala grálu, pak se mohl Král rybář uzdravit a země se znovu zazelenala. Otázku úspěšně vyslovil Galahad. Trio rytířů pak přepravilo grál lodí do Sarrasu, posvátného města na Východě, kde byl Galahad korunován králem, Perceval se vrátil na hrad Svatého grálu a Bors na Camelot. …" ""http://www.tajemstvi.mysteria.cz/gral.htm

 

Tolik Legenda.

 

A co my s tím?

 

Čtěte správně: Galahad je Nečas, Bors je Kalousek a Perceval (Parsifal) buď Peak nebo John - nebo snad Bárta?

 

Jisté je, že Král Rybář je náš malý český Honza Fischer.

 

Rozumí se samosebou, že Svatý Grál je Adam Škrla alias Anna, http://brno.idnes.cz/co-inspirovalo-barboru-skrlovou-d4g-/Brno-zpravy.aspx?c=A080509_969114_brno_taj budoucí královna obnovené Velké Moravy.

 

Adam, který na sebe dokáže vzít podobu klokánka i expremiéra už je nějakou v Londýně. Slyší na jméno Honza a je připraven stát se v přímé volbě prezidentem i jmenován Královnou. Jak bude potřeba.

 

A jak zní ta tajemná otázka pro Krále Rybáře?

 

Chceš se stát nývltem?http://vimmer.blog.idnes.cz/c/202516/Nyvlt-v-Australii.html

 

Poznámka: Spejbl s Hurvínkem nemají s výše uvedenou fraškou nic společného. Autor se všem loutkám omlouvá.

http://vimmer.blog.idnes.cz

čtěte také:

Kdo je další škůdce vlasti? Konzervativci hlasují

Kdo je kdo na protiextremistické scéně

Zednářský boj o Hrad začal