Řád Skull and Bones. Tajné společenství mužů z prominentních rodin
Autor: odjinud | Publikováno: 23.02.2012 | Rubrika: ZA OPONOU
Ilustrace
Řád Skull and Bones (Řád lebky a hnátů) je tajné společenství mužů z prominentních rodin, založené na univerzitě Yale v USA. Jejich nejslavnějšími někdejšími členy byl údajně i bývalý prezident USA George W. Bush a jeho otec a taktéž bývalý prezident USA George H. W. Bush. Činnost této skupiny není veřejně známá, ale mluví se o tajném spolčení, jehož cílem je přetvoření světového řádu a získání vlivu nad politickými osobnostmi a institucemi.

Různá proroctví o Novém světovém řádu se objevovala po celá staletí a nikdy se nenaplnila - přinejmenším ne doslova. Od iluminátů po bilderbergské bylo tajemství sekt podobných zednářům předmětem spekulací o kontrole či hledání možnosti kontroly a usměrňování světových událostí.

Řád Skull & Bones (Řád lebky a hnátů) je tajné společenství mužů z prominentních rodin, založené na univerzitě Yale v USA. Jejich nejslavnějšími někdejšími členy byl údajně i bývalý prezident USA George W. Bush a jeho otec a taktéž bývalý prezident USA George H. W. Bush. Činnost této skupiny není veřejně známá, ale mluví se o tajném spolčení, jehož cílem je přetvoření světového řádu a získání vlivu nad politickými osobnostmi a institucemi. Někdejší členové se stali senátory, členy nejvyššího soudu a velvyslanci, tři se stali prezidenty. Jiní slavní členové, o nichž se říká, že jsou na různých místech v celé společnosti, jsou například i členové rodiny Rockefellerů, Pillsburyů a Taftů.

Původně byla společnost založena ku prospěchu členů, kteří po ukončení studia odešli z vysoké školy a podobně jako svobodní zednáři sdílejí stejné ideály, mají společné finanční zájmy a pomáhají si. Avšak bývalí členové společnosti byli obviněni z vytváření tajné vlády pod pláštíkem operací zpravodajské služby, čehosi, co pracuje proti zájmům prezidenta, ačkoli provádí operace jeho jménem. Některé z nejznámějších skandálů nesou znaky tohoto sdružení, od zavraždění prezidenta J.F.Kennedyho po Watergate a protiíránskou aféru. Osoba, o níž se říká, že měla prsty ve všech těchto událostech, je George H.W.Bush. V době vraždy prezidenta Kennedyho a vypuknutí aféry Watergate pracoval Bush pro CIA a v době protiíránské aféry byl viceprezidentem.
 

Vlivu bývalých členů tohoto tajného společenství na politický život v USA se dotýká i varování prezidenta Dwighta D.Eisenhowera na zcela novou úroveň korupce uvnitř vojensko-průmyslového komplexu. Eisenhower sám údajně vytvořil "tajnou vládu" pod pláštíkem operací zpravodajské služby, skupinu, která prováděla svoji činnost v zájmu "národní bezpečnosti", a pověřil Gordona Graye, aby tyto aktivity kryl. Grayův syn, C.Bowden, byl poradcem George H.W.Bushe v Bílém domě a "ochráncem prezidenta". Jeho prací bylo zajistit, aby Bush nebyl spojován s aktivitami této skupiny, pokud by se o některých z nich dozvěděla veřejnost. Obvinění proti této tajné skupině zahrnuje nelegální obchodování s drogami pod závojem protidrogové války a financování komunismu a Hitlerova režimu.

Ale jeden z nejzajímavějších aspektů tohoto společenství je, že dva hlavní kandidáti prezidentských voleb v roce 2004, George W.Bush a John Kerry , byli jeho bývalí členové. U obou se věřilo, že je mají v kapse vlivní otcové řádu Skull & Bones, takže ať by vyhrál kterýkoli z nich, společnost si mohla být jista, že by měla moc zajištěnou na další čtyři roky. Nadto manželka Johna Kerryho Tereza, byla v prvním manželství provdána za Johna Heinze, dalšího studenta Yale a člena společenství Skull & Bones. Heinz byl otevřený liberál a často se netajil názory, které byly neslučitelné s názory vládními. Ještě zajímavější bylo, že s Johnem Towerem byl členem komise, která vyšetřovala protiíránskou aféru. Oba muži prohlédli stohy roztříděných informací, které vzbuzovaly dojem, že CIA prováděla nelegální činnost v době, kdy byl George H.W.Bush jejím ředitelem. Oba muži podivně zahynuli za záhadných okolností při leteckých haváriích v roce 1991.

Je možné, že řád Skull & Bones využíval svoji moc a vliv na Bílý dům desítky let a nejen že odposlouchával prezidenta, ale jeho členové kontrolovali i co říká a kontrolovali i jeho činnost? Bez jakékoli zodpovědnosti vůči lidu USA by mohli tito loutkáři za scénou být oněmi osobami, které ve skutečnosti tahaly za nitky událostí. Ačkoli vliv členů tohoto společenství, jak se zdá, poklesl s uvedením Baracka Obamy do prezidentského úřadu, ukázalo se, že někteří jeho klíčoví poradci byli bývalí členové řádu Skull & Bones a zastánci jisté teorie prohlašují, že moc drží v rukách stále tajná vláda, navzdory nejlepšímu úsilí těch, kteří jsou zdánlivě odpovědnými osobami.

http://true-lies.blog.cz

čtěte také:

Kritiku konspirační teorie šíří vyšinutí jedinci

Podivní vládci Země

Svět ovládají elitáři z Bilderberg Group ponořené do tajemné temnoty