Známého antifašistu a jeho syna zbili muslimové. Křičeli při tom: „Bílá špíno!“ Dobitý anarchista dostane ochranu od represivních složek státu (+ foto)
Autor: Emil Sádlo | Publikováno: 06.09.2016 | Rubrika: IMIGRACE
Ilustrace
(Podle policejní zprávy se jednalo o selafisty.) Ti známého antifašistu nejprve udeřili několikrát do zad, a pak jej se slovy „bílá špíno“ povalili na zem, kde jej dále bili.

Známý francouzský spisovatel, anarchista a antifašista z povolání Ghislain Gilberti se stal terčem surového útoku skupiny muslimů. Ti zbili i jeho dvanáctiletého syna.

Na Gilbertiho a jeho syna zaútočila ve francouzském Belfortu skupina čtyř muslimů ve věku od dvaceti do třiceti let. (Podle policejní zprávy se jednalo o selafisty.) Ti známého antifašistu nejprve udeřili několikrát do zad, a pak jej se slovy „bílá špíno“ povalili na zem, kde jej dále bili. Gilberti byl následně odvezen do nemocnice.

Muži rovněž napadli Gilbertiho dvanáctiletého syna, kterého kopli do hlavy a do břicha, přičemž křičeli: „Dostaneš stejnou odměnu.“ Na jedenáctiletou Gilbertiho dceru, která byla po celou dobu bití svého otce a bratra přítomná, muslimové volali: „My neodpouštíme, my nezapomínáme“, což je paradoxně oblíbené rčení mj. právě anarchistických soudruhů.

L’est Republicain informoval, že Gilbertimu a jeho rodině bylo vyhrožováno ze strany muslimů už po vydání jeho knihy Le Festin du serpent („Svátek hada“) v roce 2013, kterou selafisté očividně shledali pobuřující. Kniha pojednává o smyšlené džihádistické skupině, která financuje svoji činnost pomocí mezinárodního obchodu drogami.

Gilbertiho vydavatel oznámil, že anarchistický spisovatel dostane plnou policejní ochranu.

Gilberti ještě před kulturním obohacením ze strany utiskované menšiny

Gilberti ještě před kulturním obohacením ze strany utiskované menšiny

 

Zdroj: breitbart.com