Falešná jízdenka na Hrad
Autor: Michal Vimmer | Publikováno: 16.02.2012 | Rubrika: HUMOR
Ilustrace
Adam Škrla byl propuštěn ze ženské věznice a Senát kvapně schválil přímou volbu prezidenta. Cesta na Hrad je volná - přesně podle tajného plánu. Jak souvisí propuštění Škrly z kriminálu (kolem poledne) s večerním hlasováním Senátu?

Adam Škrla byl propuštěn ze ženské věznice a Senát kvapně schválil přímou volbu prezidenta. Cesta na Hrad je volná - přesně podle tajného plánu.

Jak souvisí propuštění Škrly z kriminálu (kolem poledne) s večerním hlasováním Senátu?

Jak známo, domácí odpůrci Václava Klause mu nikdy nezapomenou, že porušil nepsané pravidlo závazné pro každou hlavu českého státu: nikdy nebyl trestán a neseděl v kriminále. Politické snahy napravit tento lapsus aspoň dodatečně (senátorka Gajdůšková, Zlín) se zatím míjely účinkem a do konce mandátu , resp. konce světa 21. 12. 2012 se kriminalizace Václava Klause už asi realizovat nebude.

 

Času je málo a důležitější než legitimizace prezidenta Klause - trestance je otázka jeho nástupnictví.

 

Otázka světového významu.

 

Proč světového?

 

Klíčovou postavou ve hře o budoucnost národa a světa se má stát příští český prezident, protože je to on, kdo nominuje členy rady ČNB. Eurozóna jde do háje a česká koruna rychle získává pozici srovnatelnou s britskou librou.  Český prezident se na mezinárodní scéně stává postavou významem blízkou královně Spojeného království.  Spojenectví ČR s UK je dnes otázkou bytí a nebytí. Rozdíly tu však jsou. Královna má své jisté, zatímco prezident Klaus bude muset úřad opustit. Británie ve světě propaguje globální oteplování, kdežto Klaus je ve světě znám především jako popírač stoupajích teplot

 

Proto je boj o příštího českého prezidenta je zápasem o osud planety.

 

Proto je třeba zásadní neshody mezi UK a ČR urychleně napravit.

 

A proto bude příštím prezidentem Adam Škrla.

 

Důvody? Cituji z tajného plánu

 

 

„ ...Amnestovaná Anička alias Adam Škrla je připraven/a převzít povinnosti hlavy státu i první dámy. V období všobecného rozvratu, šokovou terapií přehřáté ekonomiky a očekávání Posledního soudu je nutno postavit do čela národa skutečnou osobnost se spirituálním přesahem a současně zabránit tomu, aby zmatené voličstvo hledalo spásu ve vládě pevné ruky. Amnestovanému Kájínkovi by se proto mělo zabránit v kandidatuře na prezidenta za každou cenu a všemi prostředky. Premiérem bude jmenován pan Škrla starší, t.č. v ilegalitě...

 

Další důvody jsou nasnadě:

 

Adam Škrla je z Moravy.

 

Politický boj v ČR od obnovení Českého státu U Nás neprobíhá mezi pravicí a levicí, jak by se mohlo zdát některým zpozdilým pozorovatelům, ale mezi zemskými klikami – a moravští bratři (Dalík + Topolánek + Nečas / Hala + Hašek + Sobotka ) vítězí.  

(Kníže + Kalousek se nepočítají, protože jejich zájmy jsou nadnárodní.)

 

Z výše uvedeného plyne, že Tomio Okamura může být rád, že na Moravě přežil atentát.  Netřeba dodávat, že na prezidentskou sesli může tak jako tak zapomenout, protože (dokud) nebyl vězněn.

 

Kandidaturu Adama Škrly , alias moravské Jany z Arcu by mohla ohrozit jen připravovaná amnestie (viz Tajný plán), tzn. vstup dalších vhodných uchazečů do volební kampaně: např. hoteliéra Ďurička, doktora Bartáka a především miláčka národa Kajínka. Kajínek byl ale pro jistotu opět přestěhován do moravské věznice Mírov, odkud už na Hrad živ neunikne, ani kdyby měl být nakrásně amnestován

 

Konečně poslední známý důvod: moravsko – britské vztahy.

 

Pokus české kliky o podvodnou privatizaci plánu s falešnými jízdenkami pražské MHD byl odhalen a zneškodněn

 

Česká malá domů se nekoná, ale vztahy s Windsory nesmí utrpět.

 

Organizaci tisku falešných vstupenek na EURO 2012 a Olympiádu v Londýně ve spolupráci s Britskými Panenskými ostrovy převezme nejmenovaná moravská firma.

 

Nepřekvapí, až první státnická cesta propuštěného Adama Škrly povede do Londýna.

I když – kdo ví, kdo odjel ze Světlé nad Sázavou skryt pod dekou směrem na Londýn?

 

 

vimmer.blog.iDNES.cz