Trpělivost končí. Tzv. uprchlíkům byl zakázán vstup na koupaliště. Starosta to hájí
Autor: Emil Sádlo | Publikováno: 27.06.2016 | Rubrika: IMIGRACE
Ilustrace
Obětí byla třináctiletá dívka, kterou znásilnil „cizinec s tmavou pletí“. V souvislosti s tím společnost, která koupaliště vlastní, se rozhodla zakázat vstup tzv. uprchlíkům, což také oznámila na ceduli u vchodu...

V rakouském městě Mistelbach zakázali tzv. uprchlíkům vstup na koupaliště. Stalo se tak po té, co se v dámské šatně na koupališti stala třináctiletá dívka obětí sexuálního útoku.

Deník Kronen Zeitung zveřejnil informaci, že rakouská police vede vyšetřování sexuálního útoku, k němuž došlo na koupališti v Mistelbachu. Obětí byla třináctiletá dívka, kterou znásilnil „cizinec s tmavou pletí“.

V souvislosti s tím společnost, která koupaliště vlastní, se rozhodla zakázat vstup tzv. uprchlíkům, což také oznámila na ceduli u vchodu.

Toto rozhodnutí hájí starosta města Alfred Pohl, který v rozhovoru pro místní list uvedl, že „se nejedná o ukvapené rozhodnutí. Beru všechnu odpovědnost na sebe“.

V současné době byla k hlídání koupaliště najata bezpečnostní agentura. Ta má zajistit, aby byl dodržování zákaz vstupu pro imigranty do doby, „než se obnoví pocit bezpečnosti“.

 

Zdroj: dailymail.co.uk