Za dobrotu na žebrotu (i hůře). Levicový učitel brutálně zavražděn imigrantem, kterého si vzal v rámci pomoci domů
Autor: Emil Sádlo | Publikováno: 30.03.2016 | Rubrika: IMIGRACE
Ilustrace
Nejdřív nosil jídlo a poskytoval jinou pomoc střediskům pro uprchlíky. Pak se spřátelil s několika imigranty, kterým dovolil, aby u něj doma bydleli. Když se Mehdi neukázal v práci, jeden z jeho kolegů zašel k němu domů, aby zjistil, co se stalo.

Učitel v Německu, který se angažoval na pomoc imigrantům, přijal k sobě domů jednoho z nich, muslima z Afganistanu. Ten ho brutálně zavraždil.

Mehdi Hushmand, levicový učitel matematiky z Celle poblíž Hannoveru, toužil uvést do života svoje ideály a přijal domů muslimského imigranta.

Mezi žáky oblíbený učitel byl sám přistěhovalcem z Íránu a sympatizoval s imigranty přijíždějícími do země. Nejdřív nosil jídlo a poskytoval jinou pomoc střediskům pro uprchlíky. Pak se spřátelil s několika imigranty, kterým dovolil, aby u něj doma bydleli.

Když se Mehdi neukázal v práci, jeden z jeho kolegů zašel k němu domů, aby zjistil, co se stalo. Na místě našel krvavé stopy, které vedly do sklepa. Ve sklepě pak v kaluži krve leželo zmasakrované tělo učitele.

Podle prohlášení policie Mehdiho zavraždil Afgánec, kterého si vzal učitel domů. Mezi muži došlo údajně k hádce, načež imigrant kamenem a kovovým předmětem četnými ranami rozbil učiteli hlavu na kusy. Tělo pak odtáhl do sklepa, aby zločin ukryl.

pachatel byl zadržen, ale policie ze začátku nechtěla uvádět žádné bližší informace, včetně těch, které by mohly poukázat na jeho původ.

 

Zdroj: madworldnews.com