Homosexuál vítal imigranty, ale nedopadlo to dobře. Zavraždili ho a udělali mu ošklivé věci
Autor: Emil Sádlo | Publikováno: 20.12.2015 | Rubrika: IMIGRACE
Ilustrace
V mobilním telefonu šestnáctiletého imigranta policie našla nahrávku, na níž leží zbitý a svázaný muž na podlaze a jsou slyšet sexuální urážky, jimiž ho šestnáctiletý mladík častuje.

Dva muslimští imigranti byli ve Švédsku obviněni z toho, že k smrti ubili homosexuála, který jim nabídl pomoc. Navíc ho převlékli do dámského oblečení a kolem krku mu omotali hada.

Obžalovaní jsou muslimští imigranti, pravděpodobně z Maroka, ve věku 16 a 19 let. Švédský homosexuál jim chtěl pomoci a nabídnul jim jídlo a oblečení. Odešli k němu domů, kde, jak prohlásili, jim muž nabídl společné soužití. Následně byl těžce zbit.

V mobilním telefonu šestnáctiletého imigranta policie našla nahrávku, na níž leží zbitý a svázaný muž na podlaze a jsou slyšet sexuální urážky, jimiž ho šestnáctiletý mladík častuje.

Policie oznámila, že ve chvíli, kdy byla mrtvola objevena, měla na sobě ženské šaty a kolem krku omotaného mrtvého hada. Obvinění tvrdí, že muž byl převlečen za ženu už ve chvíli, kdy se potkali. To popírá jeho milenec. Jeden z obviněných zas prohlašuje, že se bojí hadů, a tak ho nemohl omotat kolem krku oběti.

Policie označila celou věc jak „bezmyšlenkovité napadení a brutální vraždu“.

 

Zdroj: express.co.uk