Ach, to je dojemné! Sluníčková ministryně se rozplakala, když ohlašovala zpřísnění pravidel pro přijímání imigrantů (+ video)
Autor: Emil Sádlo | Publikováno: 30.11.2015 | Rubrika: IMIGRACE
Ilustrace
Romsonová, jež je spolupředsedkyní Strany zelených, to označila za „hrozné rozhodnutí“, které povede k tomu, že se život imigrantů stane ještě nebezpečnějším. Zároveň dodala, že kdyby kvůli tomuto rozhodnutí odešla z vlády...

Švédská vicepremiérka a ministryně pro životní prostředí Åsa Romsonová se rozplakala během tiskové konference, na které ohlásila zpřísnění podmínek pro přijímání imigrantů.

Švédská vláda se rozhodla omezit politiku „otevřených dveří“ a zavedla nová regulující opatření, která začnou platit od příštího roku. Imigranti mj. obdrží pouze dočasné povolení k pobytu nebo budou muset projít v přechodných střediscích kontrolou totožnosti.

Romsonová, jež je spolupředsedkyní Strany zelených, to označila za „hrozné rozhodnutí“, které povede k tomu, že se život imigrantů stane ještě nebezpečnějším. Zároveň dodala, že kdyby kvůli tomuto rozhodnutí odešla z vlády, ještě více by to zhoršilo situaci, proto tak neučiní.

Není nic známo o tom, že by plakala nad osudem stovek žen, které se ve Švédsku staly obětí násilných sexuálních činů ze strany imigrantů. Viz zde.

Zdroj: wmeritum.pl, freeglobe.parlamentnilisty.cz