Imigranti z Afriky znásilnili levicovou aktivistku a její soudruzi ji nutili ve jménu boje mlčet
Autor: Antonín Seruti | Publikováno: 08.10.2015 | Rubrika: IMIGRACE
Ilustrace
Mladá aktivistka pracovala v táboře pro imigranty na hranici mezi Francií a Itálií. K události došlo v sobotu v noci, kdy na nedaleké párty hrála hlasitá hudba. Skupina imigrantů ze Súdánu uvěznila dívku ve sprchách...

V táboře Ponte San Ludovico ve Ventimiglii došlo ke znásilnění levicové aktivistky z organizace „No Borders“ („Bez hranic“).

Mladá aktivistka pracovala v táboře pro imigranty na hranici mezi Francií a Itálií. K události došlo v sobotu v noci, kdy na nedaleké párty hrála hlasitá hudba. Skupina imigrantů ze Súdánu uvěznila dívku ve sprchách, které se nacházely v lese poblíž tábora, a tam ji znásilnili. Kvůli hlasité hudbě nebylo slyšet její volání o pomoc.

Dívka celou věc oznámila až za měsíc, protože, jak sama uvedla, spolupracovníci z organizace „No Borders“ na ni činili nátlak, aby mlčela. Obávali se, že případné zveřejnění zločinu by „ohrozilo jejich boj za svět bez hranic“.

30. září byla skupina 50 imigrantů a 20 aktivistů donucena opustit nelegální tábor. Aktivisté pak zorganizovali protestní akci, jíž se zúčastnilo kolem 250 imigrantů.

 

Zdroj: corriere.it, breitbart.com