Halt! Scharia wacht! Aneb Islám v Německu chceme
Autor: odjinud | Publikováno: 31.08.2015 | Rubrika: VE SVĚTĚ
Ilustrace
„Např. v Duisburgu muslimové a Romové blokují celé ulice a náměstí. V severním Berlíně ovládli přistěhovalci některé stanice metra. Obyvatele obou měst ani nenapadne, aby se po setmění vydali směrem k těmto místům,“ píše „Der Spiegel“.

V některých německých spolkových zemích a městech vznikají znepokojivě rychle tzv. „zóny šaría“. Nejhorší situace je v Duisburgu, kde bydlí více než šedesát tisíc muslimů, a na severu Berlína. Policie neskrývá, že v těchto oblastech už nekontroluje situaci a čtvrtím vládnou islámské bojůvky.

V některých čtvrtích Duisburgu nebo v severním Berlíně se policejní auta dokonce bojí zastavit, protože je ihned obklopí skupiny agresivních muslimů. Policie ve čtvrti Marxloh varuje, že nemůže normálně vykonávat svoji činnost. Když policisté nedávno chtěli legitimovat dva hádající se imigranty, obklopilo je najednou asi tři sta lidí, kteří se vzali kdovíodkud. Policisté museli ustoupit.

Pravděpodobně po vzoru muslimů v Británii začali němečtí mohamedáni zavádět zóny šaría.

V Duisburgu mají policisté další starosti navíc. Poslední dobou se tam objevilo hodně cikánů z Bulharska a Rumunska. To dělá zónu šaría ještě nebezpečnější. „Např. v Duisburgu muslimové a Romové blokují celé ulice a náměstí. V severním Berlíně ovládli přistěhovalci některé stanice metra. Obyvatele obou měst ani nenapadne, aby se po setmění vydali směrem k těmto místům,“ píše „Der Spiegel“.

V rozhovoru pro časopis „Focus“ policejní šéf země Severní Porýní-Vestfálsko varuje, že k podobné situaci může dojít také v Kolíně, Dortmundu a Essenu. Také tam mohou vzniknout tzv. „no go zone“, tj. zóny kam se nechodí, protože v nich je vynucováno právo šaría. Jedná se o místa ovládaná muslimskými klany a bohatými rodinami, které se věnují kriminální činnosti (obchodu s drogami, pašováním lidí, prostituci).

 

Zdroj: sedmitza.ru, pch24.pl