reklama
„Vládnoucí třída má školy a tisk pod palcem. To umožňuje hýbat pocity davů.“ (Albert Einstein)

Justice a policie předvádí, jak neumí dělat převrat. Že by jen generálka?

Zobrazit celý článek

Justice a policie předvádí, jak neumí dělat převrat. Že by jen generálka? A je zajímavé sledovat výklady té či oné strany: zda se chasníček Ištván upachtěně, o to zpupněji, činí pod vlivem temelínské ruské hradní nebo americko-čínské lobby.

Autor: Dušica Zimová | Publikováno: 31.7.2013 | U NÁS | 4256 čtenářů

"Fuj, Karolínko, to se nedělá!"

Zobrazit celý článek

Paní Peake! Vy jste byla, až do minulého týdne, vrcholně spoluzodpovědná za vše, co se dělo ve VV, za každý jejich politický krok. Já vás nevolila. Nemuseli byste mě zajímat. Ale causa Véček je příliš výjimečná. A Vy sama se chováte jako ta krysa, ve Vašem případě dokonce s důstojnickou čepicí, která opouští loď, a přitom chce spoluřídit osud můj a mé vlasti!

Autor: Dušica Zimová | Publikováno: 24.4.2012 | U NÁS | 5594 čtenářů

Šerifská hvězda pro soudce Šotta?

Zobrazit celý článek

"Mladý muž, který se nezalekl....", modrobílá šerifská hvězda evokující k mládí patřící čistotu a spravedlnost.... "Spravedlnost se nezastaví před branami politiky. " To je soudce Šott. Na straně druhé zloduch Bárta popisovaný takto: "Propaloval očima téměř všechny kolem sebe. Letmým pohledem zavadil o manželku Kateřinu, která však zděšeně hleděla k zemi. Nevěřila. Až to vypadalo, že se jí podlomí kolena."

Autor: Dušica Zimová | Publikováno: 18.4.2012 | U NÁS | 4772 čtenářů

Předsedo Bátoro, neignorujte podporu patera Halíka Akci D.O.S.T. !

Zobrazit celý článek

Pane předsedo Akce D.O.S.T, přečetla jsem si v pátek 12.8. v LN článek pana Tomáše Halíka na téma víkendové akce homosexuálů a příjemně mě překvapil. Zcela souzní s dopisy, které výbor D.O.S.T. v čele s Vámi, odevzdal panu primátoru Svobodovi i americkému velvyslanci . Pokud vím, nevyjádřili jste znepokojení nad Prague Pride, ale nad oficiální podporou této akce pražským primátorem a americkým velvyslancem.

Autor: Dušica Zimová | Publikováno: 17.8.2011 | U NÁS | 5470 čtenářů

Bátora? Ani do kotelny

Zobrazit celý článek

Četla jsem v Národní myšlence vtipný článek Jeremy Clarksona, přetištěný z lednových The Sunday Times, o nejhorším dopadu zákazu kouření. Mimo jiné v něm autor konstatuje, že zapálit si dnes na večírku je tak trochu jako vstát a masturbovat. V tomto smyslu je dnes na stejné úrovni pohovořit ve společnosti na téma vlast a národ. Se slabšími jedinci to rovnou praští, silnější povahy se snaží neudusit polknutým soustem.

Autor: Dušica Zimová | Publikováno: 23.3.2011 | MÉDIA | 6094 čtenářů
Vědomí

5 článků (1 stránka)
Podpořte nás
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

FreeGlobe.cz

Budou nám taky měřit penisy?Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...Kolik zatím stála válka proti terorismu peněz i životů?Chtějí zrušit výuku hymny na základních školáchVeganství zachrání naši planetu, tvrdí slavný závodník formule 1. Dostal pádné odpovědi od svých kolegů (+ foto)

ePortal.cz

Věrně sloužil komunistům a dnes věrně slouží eurohujerům, nový ministr chce rozbíjet V4Jak Němci a Ukrajinci přinášeli civilizaci do Ruska - mučení a totální vyhlazení židů s Rusy

euPortal.cz

Český Portál i EUportal ukončují ke konci roku svou činnost a vydávání článkůRusko je dnes svobodnější než „svobodný svět“

Eurabia.cz

Maďarsko vetovalo účast EU na summitu demokracií pořádaném USAVe Varšavě je plánováno setkání konzervativních stran EU

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Na co všechno mají propagandisté ČT žaludekMezi morem a covidem, aneb zrození a smrt evropské civilizace

ParlamentniListy.cz

Když Pirát přejde od slov k činům, je to naprostá katastrofa. Drtivý rozbor jejich plánů od starého pravičáka„Další fake news pravověrných covidových zvrhlíků odhalena?“ Komentátor sledoval společné vystoupení Babiše a Fialy. Má jasno
Aktuálně nejčtenější
Články autora
Průzkum
Žádné aktivní ankety nebyly nalezeny