reklama
„Vládnoucí třída má školy a tisk pod palcem. To umožňuje hýbat pocity davů.“ (Albert Einstein)

New World Order v praxi (IX.) Progresivci z Bilderbergu a plány na vyvraždění 80 procent populace

Zobrazit celý článek

Podle slavného rozhlasového komentátora a producenta Alexe Jonese tkví podstata NWO v tom, že jde o „společnou platformu nejrůznějších skupin a organizací. Je to jméno pro jejich agendu, pro ideály globálních elit určené naší planetě. Je to pekelná vize naší Země jakožto jednoho velkého vězení a tato vize je zaměřená proti bezbranné veřejnosti.“

Autor: RAdo Skydancer | Publikováno: 9.4.2011 | SVĚTOVLÁDA | 6413 čtenářů

New World Order v praxi (VIII.) Podivné letecké katastrofy a neštěstí

Zobrazit celý článek

Dne 18. února 2010 narazilo letadlo pilotované J. Stackem do budovy, kde sídlila mj. pobočka místního amerického daňového úřadu v Texasu ve městě Austin, které je navíc hlavním stanem bojovníka s NWO Alexe Jonese. Ještě před srážkou Stackova letounu s výše zmíněnou budovou byli již na místě připravené hasící vozy a zaměstnanci FBI varovali nejméně 24 hodin dopředu patřičné osoby v budově před možným nebezpečím.

Autor: RAdo Skydancer | Publikováno: 20.3.2011 | OBČANSKÉ SVOBODY | 5918 čtenářů

Strhující čtení: Návrh finančního řešení porážky agendy Nového světového řádu (NWO)

Zobrazit celý článek

Vážení přátelé: Pojďme si nyní představit navrhované řešení finanční porážky Agendy NWO, které je reálně schopné zachránit celou naší Západní civilizaci, svobodný trh a naší víru v Boha, v lidskou slušnost, v důstojný život a v naše bližní. Není přitom vůbec složité a bylo již v dějinách mnohokrát s velkým úspěchem použito. Počítají s ním dokonce elitáři jednající ve shodě s idejemi Nového světového řádu, nicméně ti jej chtějí v dané fázi implementovat pouze jako lákadlo pro občany a světové vlády k vytvoření jediné globální měny a právě Nového světového řádu. My si dále představíme jiný scénář, který vyžaduje pouze návrat ke kořenům naší Západní civilizace, k víře v Boha a v lidskou slušnost, dobrosrdečnost, etiku.

Autor: RAdo Skydancer | Publikováno: 25.2.2011 | OBČANSKÉ SVOBODY | 7013 čtenářů

New World Order v praxi (VII.) Globalisté prohrávají. Vyhlásí proto novou válku?

Zobrazit celý článek

Jones pokračuje a důrazně varuje před nebezpečím vzniku nové války, pomocí které by se podařilo odvrátit hrozící porážku sil NWO včetně zamezení informačnímu probouzení miliónů svobodných lidí. Válečný stav by samozřejmě vyžadoval speciální opatření včetně potlačení svobod a mohl by být velmi dlouho prodlužován bez možnosti vrátit posléze lidem ztracené svobody zpět. Tento fakt by se samozřejmě také dotkl legálně vlastněných zbraní na celém světě.

Autor: RAdo Skydancer | Publikováno: 18.2.2011 | OBČANSKÉ SVOBODY | 6686 čtenářů

New World Order v praxi (VI.) Jak totalitní agenda NWO proniká i do Česka

Zobrazit celý článek

Do toho se najednou objevilo senzační odhalení, že slovenské bezpečnostní a další složky z ostatních států EU běžně nacvičují anti-teroristické zátahy na nic netušících lidech, kterým dokonce vkládají do jejich zavazadel části výbušnin. Vlivem chyby a opomenutí jednoho příslušníka slovenských bezpečnostních sil se tak mohla celosvětová veřejnost seznámit s touto běžnou agendou NWO.

Autor: RAdo Skydancer | Publikováno: 10.2.2011 | OBČANSKÉ SVOBODY | 7163 čtenářů
Vědomí

New World Order v praxi (V.) Řidičák na internet a globální daň z internetu

Zobrazit celý článek

Firmy napojené na NWO a podporované některými médii chtějí zavést tzv. „řidičské průkazy na internet“. Nikdo by bez tohoto oprávnění například nemohl psát svobodný blog nebo komentovat v online diskusích. Každý uživatel internetu by musel být přesně identifikovatelný. Tak by se do budoucna např. zabránilo vzniku nějaké další „Climate Gate“.

Autor: RAdo Skydancer | Publikováno: 24.1.2011 | OBČANSKÉ SVOBODY | 6277 čtenářů

New World Order v praxi (IV.) Citáty politiků o NWO

Zobrazit celý článek

Notorický známé jsou předně četné projevy amerického presidenta George Bushe staršího. Ten prosazoval ideu NWO skoro všude, kde měl přednést nějakou významnou státnickou řeč. V jeho oficiální knihovně lze nalézt nejméně 89 veřejných prohlášení od roku 1990 do roku 1993, kde hovoří o velkém významu NWO.

Autor: RAdo Skydancer | Publikováno: 22.12.2010 | OBČANSKÉ SVOBODY | 7372 čtenářů

New World Order v praxi (III.) Sledování, odposlechy, čipy

Zobrazit celý článek

Veškeré informace, které o sobě uživatel Facebooku sdělí na svém profilu nebo obecně jinde na internetu, jsou využívány pro účely tzv. marketingového profilingu za účelem obchodních nabídek přímo na míru vašim zájmům a představám. Navíc jsou mnohdy využívány také bezpečnostními službami pro vytváření osobnostních profilů a monitoring potenciálních extrémistů, teroristů apod. Sám zakladatel Facebooku Mark Zuckerberg označil lidi, kteří svěřují svá osobní data do prostoru sociálních sítí mírně řečeno za velké hlupáky.

Autor: RAdo Skydancer | Publikováno: 16.12.2010 | OBČANSKÉ SVOBODY | 6286 čtenářů

New World Order v praxi (II.) Bioskenery, ACTA, kontrola populace

Zobrazit celý článek

Významný představitel ´Organizace OSN pro výchovu, vědu a kulturu´ (UNESCO) Olabiyi Babalola Joseph přiznal, že UNESCO bylo vytvořeno hlavně s úmyslem promýšlet možnosti zavedení globální vlády (NWO).

Autor: RAdo Skydancer | Publikováno: 6.12.2010 | OBČANSKÉ SVOBODY | 14530 čtenářů

New World Order v praxi (I.) Facebook, precrime a blokování blogerů

Zobrazit celý článek

O Novém světovém řádu jsme už psali. Jak ho ale poznáme v praxi? A co vlastně Nový světový řád znamená? Jak se jeho agenda dotýká jednoho každého z nás? Kolega vystupující pod jménem "RAdo Skydancer" už agendu NWO monitoruje několik let. Freeglobe vám přináší nový seriál z jeho dílny - dnes na téma špiclování, státního slídění a narušení našeho soukromí.

Autor: RAdo Skydancer | Publikováno: 30.11.2010 | OBČANSKÉ SVOBODY | 6105 čtenářů

10 článků (1 stránka)
Podpořte nás
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

FreeGlobe.cz

Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...Kolik zatím stála válka proti terorismu peněz i životů?Chtějí zrušit výuku hymny na základních školáchVeganství zachrání naši planetu, tvrdí slavný závodník formule 1. Dostal pádné odpovědi od svých kolegů (+ foto)Švédská vláda ztratila kontrolu nad zemí: 120 pumových útoků za půl roku. Integrace migrantů v praxi

ePortal.cz

Sebedestrukce západu: Americká kulturní revoluce nás může zničit neméně než před 100 lety revoluce ruskáJak se mohlo stát, že malá země obdařená mimořádnými přírodními krásami i schopnými obyvateli zažila tak dramatický pád? Libanon totiž představuje příklad uskutečněného ideálu multikulturní společnosti

euPortal.cz

Nenávist muslimů k „nevěřícím“ je z hlediska těchto aktivistů v pořádku, nikdo ji muslimům nevyčítá. Podezření z nenávisti k muslimům se ovšem netoleruje. Hovoří se o „předsudečné nenávisti“Dnes je snadné prohlásiti se v souladu s vlastními pocity za osobu opačného pohlaví, případně některého z dalších 57 neopačných pohlaví. I my můžeme respektovat, že se pan Vystrčil cítí být Taiwancem...

Eurabia.cz

Vídeňský imigrantský BronxŠvédsko: muslimské spolky prosazují do Ústavy zákaz rouhání

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Západní civilizace prochází inkluzíLukašensko proti Rusům. Proč se před volbami nemá lavírovat

ParlamentniListy.cz

Půl promile pro cyklisty, dostatek vody a bydlení. Tady je plán, řekl pro PL lídr jihomoravské kandidátky socdemJáma pekel si přišla pro Věru Jourovou. „Netlačte Facebook, aby mazal,“ chce Dan Vávra. Babišova eurokomisařka se bránila
Aktuálně nejčtenější
Články autora
Průzkum
Žádné aktivní ankety nebyly nalezeny