reklama
„Vládnoucí třída má školy a tisk pod palcem. To umožňuje hýbat pocity davů.“ (Albert Einstein)

Prohlášení k 50. výročí zahájení 2. vatikánského koncilu

Zobrazit celý článek

Zatímco do osudného Druhého vatikánského koncilu stála Církev jako skála a střežila tradiční učení církevních otců, čímž poskytovala pevnou oporu pravověrným katolíkům, nyní se má Církev světu přizpůsobovat. A jak dnes liberální svět veškeré poznání relativizuje a jako hlavní ideologii vyznává právo každého člověka věřit, čemu chce, tápe i řada katolíků; není divu, že se mezi nimi najdou i skupiny, obdivující Pussy Riot či zastávající se veřejných sodomitských pochodů, bránících právo na potrat, stejně jako právo na eutanazii.

Autor: Mluvčí - MONOS o.s. | Publikováno: 13.10.2012 | HISTORIE | 3794 čtenářů

Dobrá zpráva z ruských končin. Vítáme odsouzení členek Pussy Riot

Zobrazit celý článek

Občanské sdružení Monos vyjadřuje uspokojení nad rozsudkem, který byl vynesen nad třemi členkami ruské punkové kapely Pussy Riot. Nedomníváme se, že šlo o „nevinný protest proti Putinovi“.

Autor: Mluvčí - MONOS o.s. | Publikováno: 23.8.2012 | VE SVĚTĚ | 4767 čtenářů

Otevřený dopis Policejnímu řediteli stran festivalu sexuálních deviantů

Zobrazit celý článek

Domníváme se, že je minimálně přestupek chodit po ulicích českých a moravských měst jen ve slipech, tangách a podprsenkách. Máme za to, že do běžné činnosti policie ČR patří i dozor nad mravopočestností na veřejných prostranstvích. Každý, kdo by se na náměstí jakéhokoliv města pohyboval jen ve spodním prádle, byl by za normálních okolností určitě policejní hlídkou zadržen a předán na vyšetření u psychiatra nebo by byl hospitalizován na záchytné stanici, to podle toho, v jakém stavu by se nalézal.

Autor: Mluvčí - MONOS o.s. | Publikováno: 30.7.2012 | U NÁS | 4779 čtenářů

Nejsme tolerantní k veřejné prezentaci oplzlosti

Zobrazit celý článek

Nejsme stiženi politickou korektností a nebojíme se nazvat tuto akci pravým jménem. Jde o exhibicionismus, nejedná se o žádnou manifestaci pozitivní, postmoderními intelektuály adorované jinakosti, nýbrž o veřejnou manifestaci zvrhlosti. Svědčí o tom i doprovodný program. Akce tohoto typu jen podporují již tak značný mravně-duchovní rozklad národa. Ve vztahu k homosexuálům jsou navíc ve svém důsledku pro tuto komunitu kontraproduktivní.

Autor: Mluvčí - MONOS o.s. | Publikováno: 12.7.2012 | U NÁS | 3526 čtenářů

Prohlášení k žádosti o odvolání Václava Klause

Zobrazit celý článek

Stalo se módou sezóny do Václava Klause rázně tepat, dovolujeme si parafrázovat dávný text písně Jiřího Suchého. A jak nám ta móda vydržela! Žádná přelétavka, drží se nás jak helvítská víra už sezón téměř dvacet a nevypadá, že by toužila odejít ze scény. Zalezla národu pořádně pod kůži a zdá se, že by bez ní byl jaksi ochuzený. Bude to jednou pěkná kocovina… Však prezidentský mandát brzo skončí, a co potom? Nu, věřme řečem věšteckým, že ten Klaus v politice zajisté zůstane, aby lid mediální i nemediální nemusel ještě střízlivět… Však nám to slibuje devět z deseti politologů. A kartářky snad všechny.

Autor: Mluvčí - MONOS o.s. | Publikováno: 21.3.2012 | U NÁS | 2873 čtenářů
Vědomí

Parazitům odzvonilo. Prohlášení konzervativních monarchistů, kteří odešli z Koruny České

Zobrazit celý článek

Odmítáme mísit konzervativní principy s levicovými a liberálními konstrukty. Na jedné straně odsuzovat politickou korektnost a na straně druhé ji přijímat a zbaběle dodržovat. Jedněmi ústy hovořit o monarchii a demokracii jako o rovnocenných principech. Nemíníme mlčet k diktátorským choutkám Evropské unie, která nikdy nebyla ani matným odleskem Svaté říše římské. Revoluční levicovou vizi evropského superstrátu pokládáme za zvrácenou.

Autor: Mluvčí - MONOS o.s. | Publikováno: 23.1.2012 | U NÁS | 3830 čtenářů

6 článků (1 stránka)
Podpořte nás
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

FreeGlobe.cz

Švédská vláda ztratila kontrolu nad zemí: 120 pumových útoků za půl roku. Integrace migrantů v praxiTak tohle nedokážete! Greta prý vidí oxid uhličitý pouhým okem!Hrdinové z Antify proti důchodkyni s chodítkem (+ video)Na antirasistické konferenci zakázali bělochům pokládat otázkyGreta není první! Už před 27 lety tleskali světoví potentáti holčičce, která nechtěla dýchat vzduch a kupodivu dodnes blahobytně žije (+ video)

ePortal.cz

Další profesní zločin České televize. Zatímco poslankyni Miroslavu Němcovou...Dokud budou USA vojensky přítomné v Sýrii, nelze tam nastolit pořádek a mír, protože se za ně schovávají teroristické skupiny. Musíme začít masivně zbrojit a nespoléhat na NATO, které je agresivní

euPortal.cz

ANALÝZA: Pravá podstata Istanbulské úmluvy i zvrácenost ideologie, jejímž je výronem. Děsivá faktaJako zvěř. Tak se chovají imigranti na ostrově Malta. Já bych jim vzkázal: „Nikdo vás sem nezval, tak jděte zpátky domů!"

Eurabia.cz

Neziskovky s podporou soudů ovládnutých neomarxisty zavádějí komunistickou cenzuruPolský soud chce soudit belgického europoslance Verhofstadta za hanobení národa

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Jsme ohroženi jadernou válkou s Ruskem víc, než si myslímeProč si Karel Gott získal národ a proč původní pokus mediálního mainstreamu a některých politiků prezentovat jej jako "rozporuplnou osobnost" skončil fiaskem, trapnými výlevy několika jedinců

ParlamentniListy.cz

Znal jsem Gotta jako kluka. Anticharta, to bylo jinak. Totalita je zase tu, říká člen Charty 77. Chramostová, Halík, válka... Silné čteníStarDance: Konec Fridrichové komentoval Robert Záruba. „Gól“ neřval, šlo o politiku. A Soukup...
Články autora
Průzkum
Žádné aktivní ankety nebyly nalezeny