reklama
„Vládnoucí třída má školy a tisk pod palcem. To umožňuje hýbat pocity davů.“ (Albert Einstein)

Americký mesianismus a jeho „nové evangelium“ (1.)

Zobrazit celý článek

„A světlo ve tmě svítí, a temnota je nepohltila.“ Evangelista sv. Jan o Kristu (1, 5) „A světlo ve tmě svítí, a temnota je nepohltila.“ Americký prezident George W. Bush o USA (Ellis Island 11. září 2002)

Autor: Martin R. Čejka | Publikováno: 27.3.2016 | ZA OPONOU | 3989 čtenářů

Malé přípravy na konec světa

Zobrazit celý článek

Víte, co se stane, když nebudete moct surfovat na internetu nebo se dívat na televizi? Nic. A teď píšu z vlastní zkušenosti, protože to mám vyzkoušené.

Autor: Martin R. Čejka | Publikováno: 8.5.2013 | MÉDIA | 5092 čtenářů

Přední církevní činitelé pro uznání homosexuálních svazků

Zobrazit celý článek

Tento bývalý ceremoniář papežů Jana Pavla II. a Benedikta XVI.Záložka[2] nejprve v souvislosti s nástupem nového papeže dosti nevybíravými slovy zhodnotil předchozí pontifikát, když na otázku, co přinesla změna papeže, odpověděl: „Je to závan čerstvého vzduchu, je to okno k jaru a naději. Dosud jsme dýchali vody bažiny, které zapáchaly. […] V těchto prvních dnech pontifikátu [papeže Františka] zavládlo jiné ovzduší svobody.“

Autor: Martin R. Čejka | Publikováno: 2.5.2013 | VE SVĚTĚ | 3458 čtenářů

Přebývají-li bratři svorně

Zobrazit celý článek

V 1. čísle 2004 časopisu Všudybyl, který sám sebe definuje jako průvodce labyrintem českého cestovního ruchu, nalezneme v rubrice „ze společnosti“ článek o vánočním večírku Lionského klubu Praha Orel, jenž se konal 3. prosince 2003 v restauraci Lví dvůr na Pražském hradě. Této akce se rovněž zúčastnili „vysocí představitelé katolické a pravoslavné církve – Jeho Excelence Msgre Jan Graubner – arcibiskup olomoucký a předseda České biskupské konference se svým tajemníkem, Jeho Vysokopřeosvícenost vladyka Kryštof a páter Ing. Miloslav Fiala – osobní tajemník kardinála Vlka a prezident České katolické charity“.

Autor: Martin R. Čejka | Publikováno: 4.12.2011 | ZA OPONOU | 5017 čtenářů

4 články (1 stránka)
Podpořte nás
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

FreeGlobe.cz

Švédská vláda ztratila kontrolu nad zemí: 120 pumových útoků za půl roku. Integrace migrantů v praxiTak tohle nedokážete! Greta prý vidí oxid uhličitý pouhým okem!Hrdinové z Antify proti důchodkyni s chodítkem (+ video)Na antirasistické konferenci zakázali bělochům pokládat otázkyGreta není první! Už před 27 lety tleskali světoví potentáti holčičce, která nechtěla dýchat vzduch a kupodivu dodnes blahobytně žije (+ video)

ePortal.cz

Jak Palestinci oficiálně oslavují vrahy a teroristyg

euPortal.cz

Kavárna a Kurdové: Sedmero lží a iluzí. Jak se s tím vším srovnají? Svět je zase naruby. Vše, co si lepšolidé o světě mysleli, byla nepravdaKde asi soudruzi dělají s eurem chybu?

Eurabia.cz

V Brně na ZŠ Vejrostova propagují dětem lásku k islámu!Orbán: Pokud Turecko pustí imigranty, použijeme na hranicích sílu!

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Proč si Karel Gott získal národ a proč původní pokus mediálního mainstreamu a některých politiků prezentovat jej jako "rozporuplnou osobnost" skončil fiaskem, trapnými výlevy několika jedincůSmrt fake news

ParlamentniListy.cz

Havel byl renesanční člověk! Udělal pro nás mnoho, říká mladá fotografkaBomba: Xaver vypustil utajované VIDEO semináře o financování ČT. Trapné ticho, výmluvy, chybějící sumy
Články autora
Průzkum
Žádné aktivní ankety nebyly nalezeny