„Vládnoucí třída má školy a tisk pod palcem. To umožňuje hýbat pocity davů.“ (Albert Einstein)

Zaprodanec Klvaňa a jemu podobní horují pro informační totalitu

Autor: Daniel Solis | Publikováno: 18.8.2011 | Rubrika: MÉDIA
Ilustrace

Komentář k článku Paralelní deník čtenáře (19) Havlista Klvaňa by nejraději konspirační teorie zakázal

"Klvaňa... Klvaňa, počkej - není to ten chlápek, který dělá politruka střídavě pro tabákový průmysl, (ano, ten jehož exponenti přísahají před Kongresem SSA, že kouření nevyvolává závislost) a zbrojní průmysl (ano, ten jehož exponenti tvrdí, že munice z ochuzeného uranu není škodlivá)?"

No tak to se nedivím, že je nyní patrně v žoldu těch, kteří zbourali na Manhattanu 3 budovy narvané azbestem a vyúčtovali si pojistku za teroristické útoky ve výši $4.577 miliard.

Klvaňa pravděpodobně horuje proti investigativní žurnalistice lidí, kteří si kladou otázky o rozporuplnosti oficiální zprávy vyšetřovací komise a o roli, kterou 11. září 2001 sehrála izraelská tajná služba prostřednictvím komanda Daniela Lewina z jednotky „Sayaret Matkal“ č. 269 , agentů Sivana a Paula Kurzberga, Odeda Ellnera, Omera Marmariho a Yarona Shmuela, kteří byli pět měsíců zadržováni, tak jako dalších 200 Izraelců. A také Dominika Sutera, který překotně utekl.

Jaká ke kredibilita Klvani? Žádná. Kdo profitoval z následující hysterie, která byla po útocích záměrně rozpoutána a dlouho předtím připravována? Kdo vydělal na invazi do Afghánistánu a Iráku? Nebyl to náhodou zejména zbrojní průmysl? Firmy Raytheon, Northrop Gruman, Boeing, Lockheed Martin, etc.? Nejsou to stejné firmy, které zde usilovaly o projekt vybudování radaru, který Klvaňa tak ochotně a udatně bránil? Dostal nyní za úkol lobbovat za Westinghouse, že píše takové nesmysly nehodné duševně zdravého člověka? Jak může někdo seriózně napadat lidi, kteří ctí základy racionální západní civilizace, vybudované na karteziánském principu "cogito, ergo sum" navazující na Aristotelské "de omnibus dubitandum est".

Jasně, Klvaňa a jemu podobní chtějí mít z lidí stádo ovcí, které si pochutnávají na předříkaných lžích veřejnoprávních medií, které si sami financují. Klvaňa si musí zasloužit svých jidášských 30 stříbrných od branží, které přinášejí lidem jen smrt, bolest a utrpení. Že má tu drzost vystrkovat svoji máslem pomazanou hlavu na veřejnost je téměř neuvěřitelné, ale příznačné.

Philip Marshall, pilot všech typů dopravních letadel napsal knihu, která brzy vyjde v češtině (False Flag 911: How Bush, Cheney and the Saudis Created the Post-911 World). Popisuje tam, jak nemožné to je i pro otrlé piloty provádět manévry, které předcházely kolizím s budovami -ať už WTC, nebo Pentagonu (např. při simlaci vychází na jevo, že by se neupravený letoun při náletu na WTC rozlomil - viz dokument INTERCEPTED na http://pilotsfor911truth.org/).

Klvaňa ale létání dopravních letadel zřejmě rozumí lépe - tak jako patrně všemu.

Marshall samozřejmě takovou knihou ze sebe a všech pilotů a celé profese udělá úplné voly, když si dovolí o těchto věcech zapochybovat! Piloti jen tak pro legraci založili sdružení za pravdu o 11. září a na svých stránkách v dokumentu INTERCEPTED analyzují anomálie onoho dne a rozebírají komunikaci řízení letu. Jen tak náhodou se odkazují na operaci "Northwoods". Člověka by nyní napadla dobrá rada selského rozumu: "Klvaňo, hochu, věnuj se prodeji cigaret a nestrkej nos do věcí, kterým nerozumíš!"

Je smutné, že svobodná a otevřená diskuze v této zemi prostě není možná - vždy se nalezne nějaký kolaborant, který by nejraději nastolil informační totalitu, kterou jsme zde ještě nezažili. Jediný možný argument který mu zbývá, je samozřejmě osvědčená normalizační psychiatrická diagnóza a vyhazov. Kritici oficiální verze jsou prostě blázni. Následuje pro Klvaňu a další jemu podobné letmý výčet odborných sdružení za pravdu o 11. září, který hovoří sám za sebe. Zbrojní a tabákový průmysl v něm ale kupodivu nefiguruje:

http://www.911truth.org/links.php

http://www.czechfreepress.cz/daniel-solis/kritiku-konspiracni-teorie-siri-vysinuti-jedinci

Klvaňa se tímto, vedle Pehe a Jiřího Bob Ashera, řadí do zajímavého seznamu zaprodanců, který je nutno si držet před očima, neboť již brzy se z něj vytvoří velmi zajímavý ucelený obraz o české mediasféře.

ODKAZY:
Film INTERCEPTED (41 min)
http://pilotsfor911truth.org/forum/index.php?showtopic=21456

30. dubna roku 2011 odtajněné svého času "přísně tajné" dokumenty k operaci NORTHWOOD:
http://www.gwu.edu/~nsarchiv/news/20010430/northwoods.pdf

o těchto dokumentech se tvrdí, že jsou podvrženy NSA k Pentagonu, přitom operace byla plánována NSA. Viz James Bamford "Body of Secrets" - místo slova vaccation bylo použito britské slovo holidays. NSA mohla také v březnu roku 2001 pokusit zmařit plán útoků preemptivním zveřejněním planu pod rouškou odtajnění operace Noerthwoods - což se ve finále nepovedlo - nicméně to o něčem chytrému napovídá. "Hloupého ale kopni".

Co ví hloupý o vraždě JFK, kterou si bere do úst? Možná že toto?
http://www.jfkmurdersolved.com/index1.htm

čtěte také:

Kritiku konspirační teorie šíří vyšinutí jedinci

Konspirační teorie. Kdo je tady prostoduchý?

11. září a Orwellovské redefinování „Konspirační teorie“

Proč jsou konspirační teorie automaticky předmětem zesměšňování

Paralelní deník čtenáře (29) Existuje člověk konspirační?

5789 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Podpořte nás
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Aktuálně nejčtenější
Články autora
Průzkum
Žádné aktivní ankety nebyly nalezeny