„Vládnoucí třída má školy a tisk pod palcem. To umožňuje hýbat pocity davů.“ (Albert Einstein)

Daniel Ellsberg: Pentagon nařídil médiím, aby se vyhýbaly tématu 11/9

Autor: SocTraf | Publikováno: 20.7.2011 | Rubrika: ZA OPONOU
Ilustrace

Ellsberg řekl, že vláda nařídila médiím, aby nezpravovala o 11/9:

Ellsberga skoro nepřekvapilo, že dnešní americká rozhlasová média až doposud nepřijala nabídku (bývalé překladatelky FBI a oznamovatelky (whistleblower) podezřelých okolností týkajících se 11/9 Sibel) Edmondsové, navzdory blockbusterové povaze jejích alegací (kterí Ellsberg označil za „mnohem výbušnější než Pentagon Papers“).

Stejně jako Edmondsová Ellsberg ukázal na New York Times, které ”měly příběh o špehování NSA více než rok v šuplíku,” i když “jej mohly zveřejnit před volbami v roce 2004, což mohlo změnit jejich výsledek.”

“Média budou obvolána a bude jim řečeno “ať vás ani nenapadně se toho dotýkat, budete žalováni za ohrožení národní bezpečnosti,” řekl nám.

* * *

“Jsem si docela jist tím, že se uvnitř vlády vedou rozhovory o tom, “Co uděláme se Sibel?” domnívá se Ellsberg. „První obranný tah je zajistit, aby se nedostala do médií. Myslím, že každé médium, které zvažovalo použít její materiály, by šlo za vládou, a ta by jim řekla, aby se toho nedotýkali…“

Podporuje nové vyšetřování 11/9.

Říká, že případ jistého oznamovatele podezřelých okolností v souvislosti s 11/9 je “mnohem výbušnější, než Pentagon Papers”. (Zde je dostupná část oznamovatelovy výpovědi.) Řekl také, že vláda poroučí médiím, aby zahladily stopy po alegacích týkajících se 11/9.

Říká také, že některá tvrzení o podílu vlády na 11/9 jsou věrohodné, a že “byly vzneseny velmi vážné otázky ohledně toho, co (američtí vládní činitelé) věděli předem, a do jaké miry se mohli spolupodílet,” že zosnování 11/9  by nebylo lidsky a psychologicky mimo kapacity úřadujících osob, a že existuje dostatek důkazů pro ospravedlnění nového, “tvrdého” vyšetřování 11/9 se soudními předvoláními a přísahami pod přísahou (viz. zde a zde)

zdroj: http://www.globalresearch.ca/index.php?context=va&aid=25286

Washington’s Blog

http://srsen.wordpress.com

čtěte také:

Patrioti zpochybňují oficiální verzi událostí 11. září 2001

VIDEO: Loose Change 9/11: An American Coup (s titulky)

Írán obviněn z role při 11. září

Co způsobilo 11. září 2001 pád newyorských mrakodrapů?

Kameraman, který natočil 9/11, čelí vyhoštění do USA

6487 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Podpořte nás
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Aktuálně nejčtenější
Články autora
Průzkum
Žádné aktivní ankety nebyly nalezeny