„Vládnoucí třída má školy a tisk pod palcem. To umožňuje hýbat pocity davů.“ (Albert Einstein)

Paralelní deník čtenáře FreeGlobe.cz (2) Je Baudyš ml. disinfo agent?

Autor: Čtenář FreeGlobe.cz | Publikováno: 15.7.2011 | Rubrika: NÁZORY ČTENÁŘŮ
Ilustrace

14. července 2011 - Jako bych o tom včera nepsal. Zatímco Jedlička s Bláhou se hádají, kdo je z nich agentem NWO, vynořuje se stín pochybností i nad dalším čelním protagonistou konspiračních teoretiků.

Antonín Baudyš Jr. je bezesporu jedním z nejznámějších příznivců konspiračních teorií a bývá za tím účelem zván do diskuzních pořadů. Konspirační teoretici z webu FreePub.cz ale nyní vykoumali, že baudyšovské webové stránky (Baudyše st., Baudyše ml. i jeho manželky) zhotovila firma, která vytvořila i stránky se zednářským obsahem a v jejímž statutárním orgánu sedí sám svobodný zednář a bývalý velmistr Veliké zednářské lóže v České republice Hynek Beran.

Pokud nejde jen o shodu jmen, pak by to bylo skutečně na pováženou a dávalo by smysl, proč má Baudyš tolik řečí o ufonech a esoterice - je to proto, aby potenciální představitele protirežimní opozice zmátl a svedl do hlubin nesmyslných pohádek o vesmírných lidech, převtělování a new age blábolech a učinil z nich tak neškodné záhadology namísto uvědomělých aktivistů? Tedy disinfo agent?

Pak by i dávalo smysl, že jeho jednatřicetiletá manželka a "moderní čarodějka" Kristýna se nechala pro Mladou frontu vyfotografovat s poněkud nevýrazným, ale zároveň nezpochybnitelným svobodozednářským gestem, bafometským pozdravem. To je tedy gól. Je to tajné znamení těm, kteří vědí, že to vše jen hraje? Konspiračním teoretikům tak přibývá další oříšek. A pak někomu věřte, když nevíte, zda ve skutečnosti není jen nastrčenou figurkou...

5478 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Podpořte nás
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Aktuálně nejčtenější
Články autora
Průzkum
Žádné aktivní ankety nebyly nalezeny