„Vládnoucí třída má školy a tisk pod palcem. To umožňuje hýbat pocity davů.“ (Albert Einstein)

Co mají Wall Street, Lady Gaga a primátor Svoboda společného?

Autor: Michal Semín | Publikováno: 3.7.2011 | Rubrika: U NÁS
Ilustrace

Homosexuální lobby posbírala v minulých dnech další trofeje. New York legalizoval homosňatky, extravagantně pornografická Lady Gaga „koncertovala“ pro Gay Pride v Římě a nad tuzemským srpnovým pochodem sodomitů převzal záštitu pražský primátor za ODS Bohuslav Svoboda. 

Jak jsem se dočetl v americkém tisku, newyorkský zákon, povolující sňatky osob stejného pohlaví, měl podporu nemalé části finančních elit, působících na Wall Streetu. Zdá se, že místo, tradičně spojované s machistickou kulturou striptýzových barů, hazardu, chlastu a rychlých aut, má i svůj nepřehlédnutelný růžový odstín. Demokratický guvernér a rádobykatolík Andrew Cuomo si rozhodně nemůže stěžovat na údajnou ideovou nesmiřitelnost Republikánů, když mnozí jejich korporátní sponzoři, působící na Wall Street, poskytli nemalé prostředky na jím vedenou kampaň za legalizaci homosexuálních sňatků. Cuomo si spolupráci s velkými hráči finančního pupku světa prý nemůže vynachválit, bez jejich finanční podpory by tato další etapa v sodomizaci americké společnosti byla jen stěží dosažitelná.

Cuomova kolegyně z Demokratické strany Hillary Clintonová, jinak též ministryně zahraničí, se tento týden pochlubila, jak její úřad a americké velvyslanectví v Římě sehrálo klíčovou úlohu při zajištění účasti Lady Gaga na festivalu Sodomy a Gomory v ulicích Věčného města. Nyní alespoň víme, co má být cílem všech těch nesmyslných vojenských intervencí posledních let. Stojí to sice životy tisíců amerických vojáků, nemluvě o řádově vyšším počtu nebožtíků z řad domorodců, ale když všechno nakonec dobře dopadne, bude se bisexuální italsko-americká celebritka, kopulující v přestrojení za Máří Magdalénu s Jidášem, jednou předvádět i na hlavním teheránském náměstí. Válkou proti terorismu za svobodu pro Lady Gaga!

Gynekolog a pražský primátor Bohuslav Svoboda asi chce být také světový. Před pár dny jsme si připomněli, že to bylo pět let, kdy poslanci přehlasovali prezidentovo veto zákona o registrovaném partnerství.  Inu, pokrok nezastavíš, čecháček se opět sklonil před světáčkem. Počátkem srpna se do pražských ulic vyvalí místní odnože „hnutí za práva LGBT“ a lze čekat, že s nemalou mezinárodní podporou v zádech. Proč tutéž podporu nalézají u primátora, spjatého s ODS? Je tato politika pražských občanských demokratů pouze potvrzením již déle trvajícího trendu, rozpouštějícím mainstreamovou politickou pravici v kyselině politické korektnosti a sociálního inženýrství?

http://semin.blog.ihned.cz

5770 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Podpořte nás
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

FreeGlobe.cz

Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...Kolik zatím stála válka proti terorismu peněz i životů?Chtějí zrušit výuku hymny na základních školáchVeganství zachrání naši planetu, tvrdí slavný závodník formule 1. Dostal pádné odpovědi od svých kolegů (+ foto)Švédská vláda ztratila kontrolu nad zemí: 120 pumových útoků za půl roku. Integrace migrantů v praxi

ePortal.cz

Čtenáři a přátelé Eportalu, podpořte nás prosím, nebo ukončíme činnostNATO: Zelený tank na baterky

euPortal.cz

Proč si anticivilizační aktivisté připadají užiteční? Práce expertů gender studies má tak vyšší přínos pro národní bohatství než práce energetiků nebo strojařů. Oni tomu opravdu upřímně věří!Grafy dat z ledovcových vrtů Grónsku považované za nejlepší teplotní rekonstrukce planetárních teplot posledních geologických ér, odhalují, že CO2 vůbec teploty neřídí

Eurabia.cz

Měla to být akce pro děti za 400 000 EURO, ale nakonec zbylo dětem jen 30 000 a 370 000 sežrali aktivistiPočet imigrantů do Francie v roce 2019 zaznamenal další vzestup!

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Zelený úděl, Velký skok, kulturní revoluce a Zelení gardistéDalší kapitola v dlouholeté nevyhlášené válce mezi Izraelem a Íránem?

ParlamentniListy.cz

„Šíříte hoaxy!“ slyšel Klaus ml. Pak přišlo klepání na čelo. Hezká věc o Gretě? Mno...Petříček na ČT: Teď za to odpovídá i Babiš! A slova o tom, zda ČSSD podrží Křečka
Aktuálně nejčtenější
Články autora
Průzkum
Žádné aktivní ankety nebyly nalezeny