„Vládnoucí třída má školy a tisk pod palcem. To umožňuje hýbat pocity davů.“ (Albert Einstein)

Pozor, je tu další hrozba: Globální ochlazování

Autor: Adam B. Bartoš | Publikováno: 7.7.2010 | Rubrika: KLIMA
Ilustrace

Aby lidstvo nevyšlo ze cviku a zůstalo ve stavu permanentního strachu, přicházejí globalisté po neúspěchu globálního oteplování s další hrozbou. Originální ale moc nejsou. Hrozí globálním ochlazováním.

Že vám to připadá poněkud přitažené za vlasy, když jsme poslední dekádu neslyšeli nic jiného, než dojemné historky o polárních medvědech na rozpouštějících se ledových krách? S tím si alarmisté hlavu nelámou.

Globální oteplování se ukázalo jako jeden velký podvod. A i když za něj budeme muset politicky platit (například daní z uhlíku, kterou EU chystá už od příštího roku), je každému rozumně uvažujícímu člověku jasné, že jde jen o strašidelnou pohádku pro nepříliš přemýšlivé, která má zakrýt jiné skutečné zájmy, které zůstávají v pozadí. Ekonomické a politické.

Korunu globálnímu oteplování způsobenému člověkem nasadila i řada afér, kdy se ukázalo, že když oteplování neexistuje, je třeba mu nějak pomoci - falšováním grafů, zamlčováním pro alarmisty nehodících se informací, umlčováním kritiků a podobně. Zkrátka, koncept globálního oteplování už se stal neudržitelným.

Představitelé elitního spolku Bilderberg se proto už pomalu začínají zabývat jiným složitým celosvětovým nebezpečím, které by dosavadní zkompromitovanou "hrozbu" nahradilo. Brzy tak zřejmě uslyšíme o globálním ochlazování.

pokračování článku zde

6330 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Podpořte nás
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Aktuálně nejčtenější
Články autora
Průzkum
Žádné aktivní ankety nebyly nalezeny