„Vládnoucí třída má školy a tisk pod palcem. To umožňuje hýbat pocity davů.“ (Albert Einstein)

Kritiku konspirační teorie šíří vyšinutí jedinci

Autor: Daniel Solis | Publikováno: 15.6.2011 | Rubrika: MÉDIA
Ilustrace

odpověď na článek Jiřího Bob Ashera "Cimický: Konspirační teorie šíří vyšinutí jedinci"

Přečetl jsem si článek adresovaný publicistovi Adamu B. Bartošovi "Cimický: Konspirační teorie šíří vyšinutí jednici" na Prvnízpravy.cz a říkám si, "hmm, také bych to za solidní honorář takto napsal - konec konců od toho tady tito ´vědci´ a ´novináři´ jsou". Jak politováníhodné!

Cimický by se měl věnovat svému oboru a nefušovat do analýzy mezinárodní politiky. Jiří Bob Asher taktéž - pokud jeho článek tedy nebyl jen projevem názoru Občanského Fóra Brno, kterého je "bob" patrně stále ještě mluvčím - ať už to je cokoliv.

Cimického příklady uváděné v článku totiž silně pokulhávají - pokud tím ale zasvěcenému čtenáři nechce naopak něco významného, leč tajného nenápadně naznačit ... totiž to, že článek napsat dostal za úkol. Jak jinak by mohl hovořit právě o Hitlerovi, kterého lebka z berlínského bunkru se prokázala na základě testu DNA jako ženská... Konspirací by bylo tvrdit, že právě tato informace týmu vědců je podvržena. I když je málo pravděpodobné, že by si státní architekt University of Connecticut Dr. Nicholas Bellantoni dovolil veřejně účelově mlžit jako akademik Cimický.

Více k tématu Hitlerovy lebky v The Guardian (http://www.guardian.co.uk/world/2009/sep/27/adolf-hitler-suicide-skull-fragment).

Zastávat se Vondry a Schwarzenberga je sice nóbl, ale Cimický et Asher patrně neví zhola nic o vojensko-průmyslovém komplexu, který si tyto holomky již léta vydržuje. Ano, to je ten komplex méněcennosti, díky kterému denně umírají téměř po celém světě lidé - a to zejména ti nevinní.

Zaměňovat investigativní publicistiku za "konspirační teorie" je však šikovný způsob, jak ji znevěrohodnit a zrušit úplně - tím pak uvolnit pole už jen pro oficiální propagandu Orwellova "velkého bratra". Kritika rovná se bludy poblouzněnců. Jediné normální zpravodajství je to oficiální. Aneb konec svobodné novinařiny? Děkujeme Jiří "bob" Ashere za normalizaci! Budou tedy takovéto první zprávy zároveň těmi posledními?

Zastávat se holomků vydržovaných zbrojním průmyslem může sice individuum psychicky třeba i zdravé, ale buďto mravně zkažené, nebo zahraničně-politicky negramotné. Nevnímat světovou realitu takovou jaká je, je možná také nějaká fantazie, do které se lidé jako Cimický uzavírají v naději, že jejich maloměšťácký život nebude rozrušován zvěrstvy, která se na této planetě páchají. Ano, kdokoliv na tato zvěrstva poukazuje, je narušitelem poklidného občanského života dobře podmíněných ovcí, které tvoří hodnoty svou poctivou prací a jsou elitami a jejich politiky vydírány na holou kůži, aniž by si toho jen všimly.

To, kdo na středním východě bojuje o holou existenci, je od událostí "nakby" docela známo, takže děkujme autorovi, že to čtenářům konečně vysvětlil.

Naopak, jeho překrucování velmi závažných faktů kolem teroristických útoků z 11. 9. 2001 je téměř trestuhodná. Nejen, že se vyhýbá zmínce o nesrovnalostech s útokem na Pentagon a nepochopitelném samospádu budovy WTC 7, ale dělá jakoby úřady Spojených států nezadržovaly po dobu pěti měsíců agenty Mossadu spojené s útoky. Těmito agenty komanda Daniel Lewin byli: Sivan a Paul Kurzberg, Oded Ellner, Omer Marmari a Yaron Shmuel. Lewin byl členem izraelských speciálních jednotek "Sayaret Matkal" (jednotka č. 269) a "obětoval se" na palubě prvního uneseného letadla... Agent Dominik Suter překotně utekl a dalších 200 Izraelců bylo zatčeno v souvislosti s 11. zářím. Tak se věci mají.

Pokud si kadoš Cimický a chochma Asher a jejich kohorty chtějí dělat z lidí blázny, měli by se o to pokusit trochu sofistikovanějšími prostředky, než jenom bohapustým kibicováním o tom, proti jakým lžím jsou či nejsou občané SSA odolní. Starejme se raději o vlastní odolnost proti výplachu mozků, který se zde pokouší provádět tandem autorů. Občané Spojených států se totiž dlouhodobě mobilizují proti podvodu, který je na nich páchán sdělovacími prostředky v rukou nadnárodní oligarchie, která se skutečně právě teď sektává ve švýcarskem St. Moritz a spřádá plány o cenzuře internetu a útocích na Pákistán.

Citát:

"Záhubě propadlá babylónská dcero, blaze tomu, kdo ti odplatí za skutky spáchané na nás. Blaze tomu, kdo tvá nemluvňata uchopí a roztříští o skálu." (Tehilim, 137, 8-9)

 

Odkazy:

Hitler:

HISTORIANS were rocked yesterday after a DNA test showed Hitler's skull to be from a WOMAN.

Mossad:

* "The Five Dancing Israelis" - Mossad agents filmed WTC attack and celebrated, arrested in white van with explosive traces, maps of area

* Around 200 Israelis inside U.S. with connections to 9/11 and terrorism detained around 9/11, then silently deported; Evidence now "classified"

* FOX News 4 Part Series on Israeli Spying in America - Around 200 Israelis were arrested or detained in connection with 9/11

* More on the Israeli "Art Student" Spies; They Lived in Same Cities and in Close Proximity to the Supposed "Muslim Hijackers"

* Mohammed Atta framed by a jew impersonating Atta at a Venice, FL flight school

* Israeli Spies Claiming to be "Art Students" in America Around 9/11 Gathering Intelligence to Carry out Terrorist Attacks

* VIDEO: "Five Dancing Israelis - Mossad Operations on 9/11"

* Police in Midwest Detain Suspicious Men With Israeli Passports, Box-Cutters, and Oil Pipeline and Nuclear Power Plan Plans, Oct. 2001

* Mossad Agents Posing as "Movers" Arrested in Washington State in 2002 with Truck containing Explosive Traces

* Israeli Agents Fronting as "Movers" Arrested in Pennsylvania in October 2001 with Video of Sears Tower

* Suday Herald Article on Five Dancing Israelis

* Interview on Israeli television with some of the "five dancing Israelis"

* Censored 9-11 Police Radio Transmissions - Mossad "Urban Moving" Vans - One With Mural of Plane Crashing into NYC

* Zacarias Moussaoui Framed by Impersonator Who Couldn't Speak French

 

PROFESNÍ INICIATIVY ZA PRAVDU O 11. ZÁŘÍ:

Architects and Engineers for 9/11 Truth

Firefighters for 9/11 Truth

Intelligence Officers for 9/11 Truth

Lawyers for 9/11 Truth

Media Professionals for 9/11 Truth

Medical Professionals for 9/11 Truth

Patriots Question 9/11

Political Leaders for 9/11 Truth

Religious Leaders for 9/11 Truth

Scholars for 9/11 Truth & Justice

Scientists for 9/11 Truth

Scientists - Journal of 9/11 Studies

Researchers - Complete 9/11 Timeline

Artists for 9/11 Truth

Christians for 9/11 Truth

Veterans for 9/11 Truth

 

SEZNAM DALŠÍCH HNUTÍ ZA PRAVDU O 11 ZÁŘÍ

6151 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Podpořte nás
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Aktuálně nejčtenější
Články autora
Průzkum
Žádné aktivní ankety nebyly nalezeny